Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

jak powiedzieć facetowi że jest ciotą tak żeby chciał to zmienić?

Polecane posty

mam chłopka. jest super, ale... brak mu jaj... w jakim znaczeni? otóż nigdy sam nie podejmuje decyzji, nigdzie z własnej inicjatywy mnie nie zaprosi, tylko zawsze pyta: czy chcesz iść na miasto? czy chcesz iść do kina? :P to samo w seksie... wszystko mu muszę mówić, sam na nic nie wpadnie... przy ludziach zachowuje się jak dzikus który swoje 20 lat życia spędził przy komputerze... aż wstyd się ludziom się z nim pokazać :O kocham go, on kocha mnie ale tak dłużej być nie może... mówię mu żeby starał się bardziej otwierać do ludzi ale nie rozumie :O jak mam do niego dotrzeć? czy może zrezygnować z niego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poz-sal nerwicy zaraz dostane
moze jest gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvjvfjfjhfghs
jak jest ciotą i daje chłopakom, to tylko się ciesz. Będziesz miała fajne trójkaciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu powiesz że jest ciotą to urazisz jego ego że do końca będzie Ci to wypominał... znam z własnego doświadczenia :D lepiej zobrazuj mu co byś chciała np poszlabym do kina na taki film albo chcialabym w niedalekiej przyszlosci isc do lasu... i uczucia jakie CI temu towarzysza ze no tego potrzebujesz zeby sie odprezyc ;p i zapytaj o jego potrzeby... mozesz tez np spelnic to co on chccial i powiedziec ze teraaz jego pora. Cos w tym stylu najlepiej spokojnie przemowic a jak nie da rady to nazwij go wprost może zmądrzeje ( JESLI SIE NIE OBRAZI )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że znudziło mi się już wieczne SUGEROWANIE mu co powinien robić a co nie :O chyba powinien sam zaproponować jakieś wyjście a nie tylko pytać czy nie miałabym ochoty... :O bo przecież oczywiste że mam ochotę, każdy ma... kocham go ale fakt- wstydzę się go trochę :( no ale nie wstydzilibyście się kogoś kto pyta mnie w barze: "i co, teraz mam iść zapłacić, czy kelnerka tu sama przyjdzie, czy co ja mam zrobić?!" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że mamy po 20 lat ... to chyba mógłby wiedzieć jak się zachować choćby w głupim barze :/ nie chcę go zostawiać, bo kochany jest i wiem że mnie kocha ale... czasem wkurza mnie, bo NIEŚWIADOMIE RANI MNIE PRZEZ SWOJĄ GŁUPOTĘ niewiedzę i brak doświadczenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amingora
młody jest:P życie go jeszcze nauczy:) jak jest dobrym facetem proponuję to docenic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania jania
nie możesz mu po prostu powiedzieć o twoich oczekiwaniach, jak on ma się zmienić, skoro może nie wie, że chcesz aby był bardziej... nie mów mu, że jest mało męski albo ciotowaty bo ci tego nie wybaczy, każdy ma jakiś temperament i on raczej się nie zmieni, może jednak się dla ciebie postarać, jak będzie wiedział i jeśli mu zależy na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam mu mówić o wszystkim? :P jakoś mi nikt nie mówi i mnie nie uczy, sama się uczę :P nie chcę go niańczyć to on powinien opiekować się mną, a na razie to czuję jakbym chodziła z dzieckiem a nie facetem :P mam go uczyć jak się płaci rachunki w barze? :O mówię mu o swoich uczuciach to potem chodzi wielce zdołowany i mi prawie płacze jaki to pon nie jest żałosny...:O zachowuje się jak dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
osz kurwa, następna popierdółka, co to zawsze czeka na kobietę. wszystko mu powiedz, pokaż, zaproponuj, zdecyduj grrrrr raz takiego delikwenta miałam i nigdy przenigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się nie dogadacie - jeśli ty jesteś przebojowa ,energiczna i pewna siebie to zmęczy cie prowadzenie za rączkę takiego misia.... Ja próbowałam kiedyś tak jak ty dać do zrozumienia na wiele sposobów - delikatnie i mniej delikatnie ....ale jak ktoś już tak ma to poprostu go nie zmienisz.Albo go zaakceptujesz albo nie. Trzeba się w pore zorientować czy z tej mąki będzie chleb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh :( kocham go nie da się ukryć :( bo oprócz wad ma też cudowne zalety :( a może to zauroczenie z mojej strony? :( ale już rok się znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to czuję jakbym chodziła z dzieckiem a nie facetem Zakochana kobieta czuje że facet jest jej opoką , że moze na niego liczyć , opieka w zwiąku powinna być obustronna moim skromnym zdaniem... Choćbyś stanęła na rzęsach ,nie zrobisz z niego bohatera , jeśli trafiłaś na ciepłą kluche. Dlaczego płacisz za niego w barze????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacę za niego :D chodziło mi o to że on nie wiedział jak się w barze płaci co mnie zażenowało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet romantyczny czuły i wrażliwy to rzadkość i to bardzo dobre cechy.... ale musi pokazać że możesz wesprzeć sie na jego męskim ramieniu. Nie zniosłabym mężczyzny (20 lat to dorosły facet) który popłakuje z powodu głupstw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale boję się jeszcze jednego... jest bardzo hmmm mało asertywny i jakby robi co mu ludzi każą i boję się że kiedyś mnie zdradzi bo jakaś babka będzie mu się narzucać a on nie ma jaj żeby odmówić brzmi dziwnie ale tak jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij z nim
jak go mama nie nauczyla to go nikt nie nauczy jak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numeros bajaderos
nie pasujeta do sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLOWA PRAWDY....
A TY EJSTES GLUPIĄ OdRAŻAJĄCĄ DZIWĄ, PASUJECIE DO SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na to nie poradzisz, a jak z nim zostaniesz to znienawidzisz, on sie nie zmieni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbvdfbfbv
Nie potrafisz docenic tego co masz, mowie ci to jako kobieta. Zawsze marzyłam o pantoflarzu, to dobry materiał na meza i ojca, ale ty wodocznie wolisz jak facet toba dyryguje- ja nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajmy, kocham go, napisałam już... boję się tylko że nie tylko ja mogę go sobie pod tego pantofla wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×