Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andrej 20l

proszę o pomoc jestem załamany!:(

Polecane posty

Gość Andrej 20l

Witam wszystkich serdecznie Mam problem z uczuciem i nie wiem jak to rozwiązać. Mam nadzieję ze mi ktoś w tym pomoże. Ktoś doświadczony. Od pół roku pisze z pewna dziewczyna sms, od 2 msc sie spotykam z nią. gdy piszemy ze sobą to jest fajnie, lecz gdy się widzimy nie potrafimy jakoś szczerze rozmawiać. Ja wyznałem ze ją kocham a ona na żywo nigdy mi tego nie powiedziała, jakby unikała tego. napisała mi 1 sms ze mnie kocha i tyle. I moje pytanie czy jest sens się wiązać z taką osobą?? Jak rozmawiać z nią żeby się otworzyła? Co mam robić? Znam też 2 dziewczynę która powiedziała mi że mnie kocha. spotkałem się z nią, coś iskrzy. Ale wyznałem jej że spotykam się z inną i teraz jest na mnie zła. Gdy odejdę od pierwszej- skrzywdzę ją. Jak zostanę z nią- będę myślał o tej drugiej i skrzywdzę tą drugą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Th is IT PD
Życie to same wybory, musisz podjac taka decyzje zeby potem nie zalowac, w sumie dziwny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
no i po co Ci to było? nie lepiej spotykać się z jedną osobą, sprawdzić jak się dogadujecie itd. i ewentualnie, jeśli coś nie pasuje zakończyć znajomość i dopiero wtedy brać się za następną? nie rozumiem ludzi, zawsze trzeba mieć kogoś na zapas? z pierwszą fajnie Ci się pisze, ale coś mi się wydaje, że nic więcej. miałam kiedyś podobną sytuację, pisałam z chłopakiem na gg, smsy i było super fajnie, ale na żywo po prostu mnie denerwował, jego gestykulacja, głos, sposób mówienia, spojrzenie wszystko, nie mogłam go po prostu znieść. wracałam do domu ze spotkania, pisaliśmy przed snem o duperelach i już było zajebiście :D takie właściwości ma anonimowość i możliwość idealizowania osoby na drugim końcu kabelka :P moim zdaniem powinieneś raczej skupić się na tej, która na żywo jest tą fajniejszą i wykazuje większe zainteresowanie Twoją osobą, chyba, że chcesz spędzić życie pisząc smsy i klikając w klawiaturkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrej 20l
jakieś dziecko NEO dopisało tą 2 wiadomość od Anrej 20l ze kocha go chłopak z zawodówki..... ja pytałem poważnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko do ksiazek
znajdz sobie jeszcze dwie i rob wszystkie w ch.uja dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
bardziej poważnie na niepoważne zachowanie odpowiedzieć się nie da, w każdym razie nie o tej porze. poza tym 20letni facet chyba naprawdę nie musi pytać ludzi, co ma zrobić w sytuacji, w którą sam się wkopał. jedna jest obrażona, druga nie mówi, że kocha... może po prostu odpuść sobie obie, poszukaj trzeciej i jak wyjdzie, to trzymaj się jej zamiast szukać kolejnej do kolejnego problemu i zakładania nowego topiku na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrej 20l
kurde! jestem normalnym facetem. tylko zawsze źle lokuję swoje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyuuuu
Nie czytalam odpowiedzi tylko to co Ty napisales... Jestes ostnim dupkiem, po krecisz dwie laski?! Bylam w takiej sytuacji jak Ty, wybrałam drugiego a teraz tesknie za tym pierwszym... Poczekaj jeszcze i zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co spotykałeś się w dwoma na raz? :P masz wybór- albo spotykaj się z pierwszą (bo nie rozumiem po co ten nacisk na słowo "kocham", może jeszcze nie chce Ci tego mówić? :P) albo spotykaj się z drugą, bo ona chyba serio Cię kocha- ja po takiej wiadomości "spotykam się z drugą" już dawno kopnęłabym Cię w dupę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko do ksiazek
nie zabieraj sie za zwiazki, bo jestes niedojrzaly. jedyne co cie interesuje to jak najszybciej zamoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×