Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość CVXDVGFD

AXOTRET !!! PYTANIE

Polecane posty

Gość gość doti
Biore te tabletki juz 2gi mies. i z dnia na dzien mam coraz wieksze bole w boku prawej strony. niewiem czy to watroba? jak myslicie tu potrzebne sa jakies tabletki oslonowe a jak tak to jakie? bo w aptece nie potrafia mi nic doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doti
a te skutki o ktorych piszecie to jest normalne trzeba duzo pic. bo to bardzo wysusza skore. nawet czlowiek sie nie poci.wlosy sie nie prztluszczaja ani stopy. ale trzba unikac slonca i tu nawet zwyczajny chlodny dzien jest niebezpiecvzny dla skory. trzeba duze filtry nawet pochmurne niebo trzeba uwazac na swiatlo zeby wlasnie sie strupki nie porobily albo piegi i przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23456789
Słuchajcie! Od sierpnia 2017 biorę Axotret i jest wiele z tego skutków ubocznych..oczywiscie pozytywnych i negatywnych. Negatywne to te ze wypadło mi bardzo bardzo dużo włosów ponad 50%. Są przesuszone i bardzo zniszczone. Od rana do wieczora, lato czy zima mam bardzo sucha skórę z pomadka do ust sie nie rozstaję. Kreuje twarz Emolium tym najtlustszym. Krem do rąk...do nóg.. -do ciała! Moj nos jest tak suchy ze mam w nim strupy krwi ..Ale dziewczyny!! Axotret ma swoje pozytywy! Moja twarz jest gładka i piękna!! Mogę sie malować i myje włosy 1 raz na tydzien!!! Jak narazie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 11071
Po odstawieniu te wszytskie skutki przeminą Jedni mają szczęście, drudzy mniej Przeszłam dwie kurację axotret Jedna trwała ponad rok, 16 m-cy , twarz super gladziutka, było dobrze do pół roku, potem zaczelo się od nowa ze zdwojoną siła, potem zmieniłam dermatologa bo zmieniłam miejsce zamieszkania, gość podwoił mi dawkę i kuracja na pół roku , kurację skończyłam w marcu 2017 nawet zaczęłam po 3 miesiącach zabiegi na blizny, było super, a w październiku zaczęły mi wyskakiwać pryszcze na żuchwie , wiadomo czasem przy okresie wyskoczy na czole, czy na policzku, ale żuchwa jest tragiczna, sposób żywienia juz dawno zmieniony , zero słodkiego, używek, itd itd kosmetyki, wszytskie wymienione na antybakteryjne Teraz to już nawet nie mam siły z tym walczyć , hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażywam axotret od 3 miesięcy, jest znaczna poprawa, nie pojawiają się nowe krosty, cera wygląda lepiej, nie przetłuszczają się włosy i to chyba jedyne plusy w tej całej kuracji. Jeśli chodzi o skutki uboczne, to w pierwszym miesiącu swędziała skóra twarzy, pękała skóra na dłoniach/palcach, wszystko było suche, łącznie z ustami, oczami (swędzenie powiek), krew z nosa podczas smarkania. Poza tym odczuwałam ogromne zmęczenie i senność. Aktualnie (3 miesiąc stosowania): strasznie suche usta i skóra wokół, zajady (do krwi), krew z nosa, wysypka na rękach, ból pleców, "strzelanie" w kościach. Najgorsze są chyba huśtawki nastrojów, rozdrażnienie, nerwowość, apatia - teraz każdego dnia czuję się tak, jak kiedyś tylko przed miesiączką (trudne dni) ;] Ciężko mi się do czegokolwiek zmotywować, jestem ciągle zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mam dawke 2x20mg dziennie to obie tabletki brać na raz czy rozdzielić to na rano/wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_manola
Najlepiej łączyć axotret z dobrym kremem do twarzy, bo ten lek bardzo wysusza. Ja stosuję sevolium i jestem zadowolona. Nawilża moją twarz i fajnie goi ranki, nie podrażnia itd. Jest 100% naturalny więc tym bardziej na plus :) Mozna też na trądzik stosowac samo sevolium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mam 16 lat i właśnie skończyłam zarzywać lek Axotret. Powiem wam,że leczyła się 1,5 roku i bardzo pomógl mi ten lek. Miałam efekty uboczne takie jak: Suche oczy, wysypka na dłoniach przypominająca łuski,ale po czasie znikały. Oczy kropiłam kroplami do oczu,które miały termin 6 miesięcy od otwarcia. Czasmi były napady agresji,ale też szybko mijały. Jestem już po za miesiąc mam wizyte. Chciałabym się dowiedzieć czy po skończeniu kuracji może nastąpić zanik miesiączki lub czy może się ona spuźniać. Ogólnie miesiączke mam regularnie. Pytam tutaj,bo dopiero za miesiąc mam wizyte,a chciałabym już wiedziec, bo może byc coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze zauważył u siebie wzrost wagi? Przeszukując internet trafiłam tylko na kilka takich przypadków. Moja kuracja trwa ponad rok, w maju będę ją kończyć. Od początku kuracji do teraz przybyło mi ponad 10 kilogramów :( Dodam, że jadłam tak jak zawsze, a nawet mniej, ale waga nie spadała. Cera oczywiście jak marzenie, ale boję się czy po zakończeniu kuracji wreszcie będę mogła schudnąć. Jak było u was z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doksycyklina sprzedam
Doksycyklina Doxycyclinum antybiotyk skóra trądzik borelioza rumień Lek pod nazwą NL Doxy 100mg w listkach po 10 kapsułek. Ważny 08.2020. Wysyłka pobraniowa 3zł/kapsułka, od 50 kapsułek po 2.5zł. Wysyłka z Tajlandii 2.5zł, od 100 kapsułek po 2zł. Koszt pobraniowej czy lotniczej rejestrowanej 20zł. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com W porównaniu do innych tetracyklin znacznie lepiej się wchłania z przewodu pokarmowego (w 90-95%), jest również mniej nefrotoksyczna - nie obciąża nerek. Do schorzeń leczonych tym antybiotykiem należą m.in.: Choroby skóry – trądzik różowaty i trądzik pospolity Borelioza ECM - rumień przewlekły wędrujący, choroba z Lyme, Infekcje dróg oddechowych (np. zapalenie płuc, ostre zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok, angina); Zapalenie pęcherza moczowego; Choroby weneryczne (chlamydia, rzeżączka, kiła); Zakażenia tkanek miękkich Zakażenia przewodu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam Axotretu i też miałam różne problem, nie można powiedzieć, że lek nie jest skuteczny, bo mi pomógł, ale miałam różne powikłania. Ostatnio myślałam, by się przerzucić na Sevolium. Jest naturalny, a to duży plus. Przejrzałam se skład i widzę że jest tam aloes i ekstrakt z nagietka, jedyny problem, to ta cena... ale chyba spróbuję i zobaczę jak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siora brała axo na różowaty i jedno wielkie G po 3 miesiacach wszystko wrocilo ja mam cere z tradzikiem zawsze jakieś krochy tez sie zastanawiam coraz bardziej czy nie odżałowac na do sewolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam problem z trądziekiem na brodzie i dodatkowo na policzkach. Stosowałam kuracje z tabletkami przepisanymi od dermatologa, właśnie axotret.. jadłam je przez 3 miesiące plus aknemycin, którym dermatolożka kazała mi smarować całą twarz, całe szczęście stosowałam go tylko punktowo bo i tak mi skóra schodziła tak wysuszał. Ani jedno ani drugie nic nie pomogło, a acnemycin tylko pogorszył mi stan skóry. Od tamtej pory leczę sie na własną rękę z zewnątrz i uzyskałam już lepszy efekt niz po tabletkach. Teraz używam tylko żelu z ra roche posay linii effaclar, sevolium na noc i na dzień pod makijaż, no i raz w tygodniu maseczka z białej glinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Jak chodzi o zabieg mezoterapii to polecam , Ja robiłam aby pozbyć się blizn potradzikowych i bardzo mi to pomogło. Zabieg wykonywałam w  klinice Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/ i polecam , super obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz z klinikami to ciężko... Poza tym tutaj jeżeli chodzi o axotret to mnie okropnie wysuszył. Jestem po jednej terapii zakończonej plus poprawce z leczenia i wiadomo, że działa to bardzo mocno, ale naaaaadal jest to przesuszenie. Czym nawilżacie gdy macie problem w ogóle z tym by cokolwiek na skórę nałożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynce co u mnie tak na prawdę zadziałało to smarowanie się sevolium przez dość długi czas na całą twarz a na usta nakładałam wazelinę. niestety ale takie skutki są przyjmowania tych leków że nawet pół roku po zakończeniu łykania ich możesz cię puścić suchość tak do końca. ważne by cały czas nakładać coś nawilżającego. wiem że czasem ciężko, ale to jest bardzo istotne także u mnie leciał krem o którym pisałam plus pomadka wazelinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×