Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwemn

Łóżka dla dzieci z Ikei

Polecane posty

Gość qwemn

Czy drewniane łóżka dla dzieci z Ikei sprawdzają się u Was? Zastanawiam się nad kupnem takiego łóżka, ale mam wrażenie, że są niesolidne i niestabilne. Oczywiście mogę się mylić i dlatego pytam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam łóżeczko drewniane dla syna z ikei i jestem zadowolona. swoje łóżko też mamy z ikei i jak najbardziej się sprawdza :) tylko trzeba pamiętać o tym, że jak kupujesz tam łóżka to i materac musisz tam kupić bo ikea ma swoje wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanannana
ja ma mamuta i jestem bardzo zadowolona jest bardzo stabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak są bardzo dobre. W sumie
bez zarzutów, wytrzymałe, tylko w tych dużych (pełnowymiarowych dla nastolatków) dobrze jest od czasu do czasu dokręcić śruby bo jak się je mocno eksploatuje (wiesz, dzieciaki skaczą, rzucają się na łóżka) to co jakiś czas zaczynają one po prostu trochę skrzypieć. Ale to pewnie wszystkie łóżka tak mają bez względu na firmę, zresztą nie wiem nawet bo akurat wszystkie mam z Ikei. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwemn
ambrama- a jaki wymiar ma łóżko Twojego syna? Ja się zastanawiałam nad wymiarem 70/160. Myślę, że na kilka lat wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z ikei dla dzieci i jestem bardzo zadowolona,jedynym minusem kupionch przeze mnie lozek jest to,ze trzeszcza odrobine gdy mi po nich dzieciarnia skacze;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak są bardzo dobre. W sumie
No ja mam z Ikei w sumie 4: swoje podwójne, duże pojedyncze dorosłe dla nastolatka, rosnące razem z dzieckiem dla juniora, łóżeczko dla niemowlaka-przedszkolaka ze zdejmowanym bokiem. Inne dla porównania to jedno łóżeczko Klupś dla najmłodszego dziecka i duże podwójne Jysk na działce. Niczym się nie różnią od towaru z Ikei. Materace z Ikea też są bardzo dobre. Polecam. :) Ewentualnie jeszcze Jysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie łóżeczko i jestem zadowolona :) syn ma 14 miesięcy i bezproblemowo przesypia w nim całe noce :) nie chciałam większego bo i tak pewnie będę miała kaprys zmienić mu łóżko za jakiś czas :) ale ogólnie na prawdę polecam. przeprowadzaliśmy się już 3 razy z dzieckiem i za każdym razem łóżeczko było rozkręcane i skręcane z powrotem. żadnych luzów ani innych niespodzianek :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00118815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwemn
W takim przypadku moje podejrzenia były bezpodstawne, z czego na pewno ucieszy się mój mąż, który nie chce słuchać o innym łóżku niż z Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgkjh
Rozkręcaliście meble z Ikei? O! Ja słyszałam od wielu ludzi że mebli z Ikei nie wolno rozkręcać i składać ponownie bo później chyboczą. Sama mam za sobą 2 przeprowadzki i kilka mebli z Ikei ale niczego nie rozkręcałam, bo się bałam. Wszystko zawsze jechało w transporcie poskładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble z ikei sa dobre pod warunkiem, ze wlasnie ich nie bedziesz rozkladac i skladac ponownie :) 99% tych mebli to nie drewno, tylko plyta wiorowa i jak sie wyrobia dziurki to juz kiepsko... jednak sama mam prawie wszystkie meble stamtad, szafa ledwo przezyla przenoszenie z pokoju do pokoju, poskrecalam ja jeszcze na 30 srub wkretarką :) ale stoi i nadal dobrze wyglada, mysle, ze wiele lat jeszcze postoi :) lozeczko tez mamy z ikei ale to dopiero 2 tygodnie wiec ciezko cos powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i nie wolno, tego nie wiedziałam, ale na prawdę nie widzę żadnej różnicy :) nic się nie chybocze ani nie jest poluzowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozkręcałam tylko łóżko i łóżeczko. mam jeszcze inne meble z ikei, ale ich nie rozkręcałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgkjh
No ja tylko nogi z komód musiałam poodkręcać bo nie można było ich znieść z klatki schodowej. I za pierwszym razem ładnie się przykręciły z powrotem, ale już za drugim to panu od przeprowadzki odłamała się główka jednej śrubki. Na szczęście nie ma to wpływu na stabilność mebla bo część śrubki jest w środku ale już jej chyba nie wykręcę. Także uczulam! Akurat śruby to Ikea ma bardzo słabe, gnące się, chyba chińskie, bo dokupowałam kiedyś w sklepie z metalowymi częściami i panowie nie mieli niczego o ich średnicy i metal był naprawdę solidny, nie matowy, twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgkjh
Tzn. chciałam dokupić kiedyś takie w polskim sklepie z metalowymi częściami i panowie nie mieli niczego podobnego o ich średnicy i metal tych polskich był naprawdę solidny, nie matowy (jak w Ikei), twardy. A musiałam dokupić, bo w zestawie od stołu miałam jedną śrubkę krzywą i nie można jej było wkręcić, a nie chciałam jechać z powrotem do Ikei z reklamacją dlatego szukałam czegoś w lokalnych sklepikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa z aksamitu
A do jakiego wieku śpią w takich łóżkach Wasze dzieci? Czy opłaca się kupić nie dorosłe łóżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa z aksamitu
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhuytykjhk,
mam cała serie leksvik i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo dobre. Ja mam te
najtansze Sniglar i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.ola
Szczerze mówiąc, to nie polecam łóżek z ikei - drewno cienkie, słabej jakości i nie warte tej ceny. Kupiliśmy łóżko dla siebie w ikei i pożałowaliśmy tego. Nasza mała córcia ma już jednak drewniane, polskiej produkcji łóżeczko dla dzieci ze sklepu: http://www.spokojnysen.biz/ . Miałam obawy przed zakupem, ale skusiła mnie cena. I powiem Wam, że nie pożałowałam tego zakupu, bo ta firma robi świetne łóżka z dobrej jakości drewna,a dodatkowo można od razu kupić łóżeczko dla dziecka z materacem. Już któryś raz przekonałam się, że warto dać zarobić polskim producentom, a nie sieciowej i coraz gorszej jakościowo ikei (która coraz więcej swojej produkcji przenosi do Chin;/) Pozdrawiam Mama Ola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.ola
@pufa z aksamitu Najlepiej kupić łóżko większe od razu, zwłaszcza, że np. w tym sklepie, gdzie ja kupowałam (www.spokojnysen.biz) były do wyboru łóżeczka dla dziecka z np. bocznymi barierkami, które można demontować, jak dziecko jest większe. To moim zdaniem super rozwiązanie i oszczędzamy na kolejnych wymianach łóżeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Są bardzo dobre. Ja miałam jedno 1,5 roku (białego Gullivera), a teraz dla drugiego malucha kupiłam znowu z Ikei - tym razem niebieskie Somnat. To poprzednie sprzedałam kuzynce, więc już drugie dziecko je użytkuje i nic się absolutnie nie dzieje! :) Mało tego - moja szwagierka ma to najtańsze za 90 złotych (Sniglar) i już 2 dzieci na nim wychowało, a ono cały czas jest w bardzo dobrym stanie (nic nie lata, nic się nie zepsuło, ani nie odpadło). Polecam! Pisałam o tym: http://www.ikea.com/PIAimages/70462_PE185759_S4.jpg o tym: http://www.ikea.com/PIAimages/0113351_PE265510_S4.JPG i o tym: http://www.ikea.com/PIAimages/70457_PE185756_S4.jpg Zresztą to Somnat jest jak Sniglar, tylko przez to że ma kolor kosztuje o 50% więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Zresztą starsze dziecko przesadziłam teraz do dużego dorosłego łóżka z Ikei i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o łózka dla dzieci to moim zdaniem powinny być one przede wszystkim bezpeicznie i porządnie zrobione. Na przykład coś takiego http://www.esmebel.com/rodziny,cross,6,Lozko_sosnowe_surowe_ze_szczebelkami_CROSS,0601.html ma zabezpieczenie i jest z ekologicznego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_nowak
Łóżka dla dzieci z ikea są bardzo dobre, problemem pozostaje tylko ich transport po zakupie do domu (nie wspominając o tym, że do Ikea jest przeważnie daleko..). Na szczęście jest sklep internetowy http://www.taniutko.pl gdzie można kupić prawie wszystko z Ikea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregorz
Ja polecić mogę tylko i wyłącznie jeden sprawdzony w 100%-tach sklep jakim jest www.lozkapietrowe.com To naprawdę najlepszy sklep z łóżkami dla dzieci w całej Polsce. Łóżka są w niewiarygodnie dobrych cenach, perfekcyjnie wykonane, a materace wygodne i komfortowe! Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Na stronie www.fest-materace.pl jest praktycznie wszystko co potrzebne, żeby wyposażyć sobie sypialnię. Kupowaliśmy tutaj łóżko, materac, do tego specjalne poduszki ortopedyczne. Szybka dostawa, kompleksowa obsługa uwzględniająca wniesienie rzeczy do domu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cordalla
taniej i lepiej niż w ikei macie na https://www.urokdrewna.pl/ - kupilam tu 2 lozka dla dzieci i jestem w pelni usatysfakcjonowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×