Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość francuska_pani

PENIS W BUZI vs PENIS W TYŁKU

Polecane posty

Gość francuska_pani

Według mnie bardziej poniżające jest mieć penisa w buzi. Tyłek jest i tak najbrudniejszym miejscem w moim ciele więc czy mam tam gówno czy penisa to żadna różnica, ale brać w usta penisa którego ktoś mógł wkładać wcześniej w czyjś tyłek? -OBRZYDLIWE! Na miejscu facetów miała bym pewnie odwrotnie czyli wolała bym włożyć penisa w czyste usta niż w brudny tyłek, ale jako kobieta wolę penisa w tyłek niż w usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaaaa
ja wole do ust wziac, przeciez to tak samo jak inna czesc ciala, rekoma tez dotykasz roznych rzeczy itd, a jednak dotykasz dlonie partnera, calujesz je. penis mojego ukochanego jest cudowny :) jak jest czysciutki po kapieli, to lubie go sobie wziac do raczki i pobawic sie z nim moim jezyczkiem:) a w tylek to dla mnie nienaturalne i bolesne, wiec nie pozwalam na to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonka
buziaaa napisała - "rękami różnych rzeczy dotykasz" - no ale nie wkładam ich do tyłka innym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to karz facetowi
wyparzyc chooya we wrzatku i bedziesz miec pewnosc, ze jest czysty. mam nadzieje, ze rece tez sobie wyparzasz a nie dotykasz sie zaledwie wymytymi w zwyklej wodzie po buzi czy co gorsze wkladasz nimi jedzenie do ust :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfawodna
komu jeszcze penis kojarzy się ze stolcem? Mnie to brzydzi - naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logiczne.rozwiazanie
to wez stolca do buzi to nie bedzie cie brzydzilo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepepe
stolca do buzi brałaś? Myślałam, że takie rzeczy robią tylko biedne dziwki za grubą kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksykanin2
jak ciebie meksykaninie nie brzydzi to weź mojego w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszaaaa
Ja tam lubie w tylku I w buzi a wlasnie najmniej w cipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naszaaaa
to dziwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zardzewiały brzeszczot
A ja wole moją mame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l85a1
dziwia mnie kobiety ktore tak bardzo brzydza sie penisa. czy wy mialyscie kontakt tylko z jakimis flejami? jak mozna sie brzydzic ciala swojego ukochanego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaa
a co ze spermą, wydzielinami, mnie penis nie brzydzi tylko płyny :) nic nie poradzę mnie, rzygam tak samo po kefirze, maślance i ziołach...tak mam no i mój facet jest nieszczęśliwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomczyk3223
jestescie zboczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrxfh
a ja zawsze mam srake po lodzie z połykiem. wkurwia mnie to ale z drugiej strony troche sie przeczyszcze:D z tym ze to sa sporadyczne spotkania i na ok 1,5h wiec zdaze dotrzec do domu a co bedzie jak kiedys tam zamieszkam z jakims facetem? odechce mi sie połykac pewnie dzien w dzien:P hemoroidów dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubekdfr
masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORCIA MALEŃKA
ale wy gupie ludzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugfgvv
fajnie że nie ma ani jednego logicznego i sensownego kontrargumentu - widać jak tępę są kobiety, które obciągają na pierwszej randce ale przyjąć penisa w tyłek się brzydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWE CZY GDYBY NIE BYŁO
CZY GDYBY GEJE MIELI POCHWY TO WKŁADALI BY SOBIE W TYŁEK HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja wole do buzi calego ladny deepthroat doswiadczac, w pupke tez ok, bo lekko ponizajace dla dziewczyny znaczy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blind man
Z buzią dwie sprawy trzeba odróżnić - zabawę i pieszczoty - ok od pchania na siłę byle głębiej - kryminał. W końcu rzygać nikt nie lubi. Z tyłkiem - jak facet pcha kutasa dziewczynie na siłę, bez przygotowania i wbrew jej woli, albo chociażby w taki sposób że ona nie ma z tego przyjemności to jest brutal i paskud. Cała sztuka to przygotować i poprowadzić dziewczynę żeby sama chciała, wypinała tyłeczek nie mogąc się doczekać. Z grubsza rzecz biorąc trzeba zadbać o 3 rzeczy: opory psychiczne wstyd, ugruntowane przesądy, strach przed bólem. Metody: nie pośpieszać (najważniejsza), rozluźniać (zabawy, pieszczoty i trochę alkoholu), oswajać zabawy opisane poniżej ale zatrzymywane bez posuwania się dalej nawet jak wydaje się że są życzliwie przyjmowane, niech rozbudzają ciekawość, budują gotowość do otwarcia się. No i czekanie ile trzeba jak tydzień to tydzień jak pół roku to pół roku. opory fizyczne - przełamywanie na siłę naturalnego zaciśnięcia zawsze powoduje ból trakcie i dzień potem. Długo i delikatnie pieścić pupkę, ogólnie pośladki potem rowek, przelotnie przesunąć ręką, np. w masażu, po guziczku dupki potem znowu daleko i znowu bliżej. W końcu regularnie pieścić dookoła sam guziczek. Aż sama będzie jęczeć żeby pobawić się z nią paluszkiem. zadbanie o czystość pobrudzony kutas a w konsekwencji pościel i brzydki zapach psują wszystko. Duża a właściwie b duża ilość lubrykantu, aplikowanego coraz bliżej, najlepiej wciskanego bezpośrednio do środka ale to jak już jest gotowa. Dobrze jest też zrobić lewatywę, ale to już dla par doświadczonych w tym sporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkujku
lewatywę? to bez opinii lekarza samemu nie można przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lewatywę? to bez opinii lekarza samemu nie można przecież" Skąd takie rewelacje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie przed sensem analne stosuje się lewatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiący w tyłek
Nie które kobiety lubią i w tyłek i w pipkę a później w usta seks ma być urozmaicony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×