Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopiecZmazowsza

Nie masz kasy = nie masz szans na kobiete :/

Polecane posty

Gość chłopiecZmazowsza

ja sie o tym przekonalem - dzisiaj sie spotkalem z dziewczyna , fajnie sie gadalo na gg, przez telefon , spotkalismy sie bylo ok...potem dala mi do zrozumienia ,ze nic z tego... nie bede tlumaczyl w jaki sposob ...to nie pierwszy raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława z Wrocławia
Bo jesteś burak i tępak, który nie potrafi zarobić. Czym możesz zaimponować kobiecie - zaradnością, pracowitością, licznymi umiejętnościami, wiedzą? A może tylko dziurawymi skarpetkami i pystymi kieszeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
słuszny wniosek kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mialam w dupie kase... teraz inaczej kierowalabym swoim zyciem ;p niestety dzisiejsze czasy sa okrutne jak sie ejst ładna trzeba umiec sie tez ustawic ;p zmasakrowalam sie przez zycie za minimum socjalne psycha mi sie poprzestawiala hihi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Zależy czy facet ma 30 lat i pracy nie potrafi lub nie chce znalezc... ja swojego juz meza jak poznalam 10 lat temu to nie maił kasy bo rodzice na pieniadzach nie spali i nie dostawalam od niego drogich prezentow ale mi to nie przeszkadzało bo byl super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
w każdych czasach facet powinien umieć się ZAOPIEKOWAĆ kobietą , potencjalną matką jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijiijo;l.
Szukanie dziury w całym - Dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
Stanisława z Wrocławia "Bo jesteś burak i tępak, który nie potrafi zarobić. Czym możesz zaimponować kobiecie - zaradnością, pracowitością, licznymi umiejętnościami, wiedzą? A może tylko dziurawymi skarpetkami i pystymi kieszeniami?" HAHAHAHAHA i laski się dziwią że faceci z kasą traktują je jak szmaty, z żonami mają dzieci a sex uprawiają z kochankami coorva , j.ebłem najbardziej po tym zdaniu "Czym możesz zaimponować kobiecie - zaradnością, pracowitością, licznymi umiejętnościami, wiedzą" dla lasek jak facet ma kasę (nieważne skąd może mieć od rodziców) to jest mądry , zaradny, męski i w ogóle, a jak kasy nie ma to jest tępakiem HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyy23
dla lasek jak facet ma kasę (nieważne skąd może mieć od rodziców) to jest mądry , zaradny, męski i w ogóle, a jak kasy nie ma to jest tępakiem HAHAHA w 100% sie zgadzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyy23
znaczy niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez kasy to
facet, ktory ma zero kasy? czy tez facet, ktory zarabia np 1200zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyy23
laski sa prózne i głupsze niz sie wydaje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
kolego powyżej" jebłeś" bo chyba nie zrozumiałeś:-) Biologicznie uwarunkowane jest , że smaica szuka jak najlepszeg samca. A nie samca co od rodziców kaskę ma , to da się wyczuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jeśli laski są próżne i głupie to faceci są niezaradnymi mięczakami:-) ostatecznie, to laski pozostają z brzuchami także nie dziwcie się chłopcy że chgcą jako tako się zabezpieczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
szukanie dziury w całym- to jest oczywiste:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrb
chłopiecZmazowsza, ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyy23
pracuje ciężko fizycznie zarabiam niecale 1300zl i generalnie mam w dupie jesli kobieta gardzi mną przez taką sprawe. na wszelkie mi potrzebne wydatki wystarcza i nie narzekam na powodzenie w stosunku do mojej osoby przez kobiety mimo to nie wiąże sie z zadną, zyje sobie włąsnym tępem i ciesze sie z kazdego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława z Wrocławia
Czekam na spoconych robotników. Któryś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
rrrrrrrrrrrb a ile masz w talii:-) chłopiec z mazowsza zapewne ma spore wymagania co do kobiety , tyle że od siebie nie wymaga niczego także obyś była miss:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la lamilion100
w gruncie rzeczy to sa bardzo proste mechanizmy socjologiczno-biologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
no i ciekawy wydajesz się normalnym , FAJNYM niejęczącym facetem. Robisz- co musisz . Ważne, czy jesteś słowny i czy można na Tobie polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrb
kot13, jestem facetem. :D Pytam autora, bo jestem ciekaw, dlaczego go odrzucaja, tj. od jakiej kasy. Do autora- moze na zle trafiasz po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisława z Wrocławia
powyżej to podszyw ale trzymając się tej konwencji napiszę tak: na chuj kobiecie leniwy nieudacznik, którego trzeba będzie obsługiwać w kuchni, w łóżku, prać mu i sprzątać po nim a do tego jeszcze utrzymywać nieroba bo nie potrafi znaleźć pracy tylko woli siedzieć całymi dniami przed telewizorem z puszką (kolejną) piwa w dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
A ja mam kasę w dooooopie i szukam ogrodnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vc33
Zadziwiajace, jakie wnioski potraficie wyciagnac po jednej wypowiedzi autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
stanisławo- a na koniec , gdy już kobieta się przywiąże do niego miłością i dzieckiem kopnie ją w zad dla ciekawszej samiczki( to tak trzymając się konwencji). NIGDY nie należy litować się nad mężczyzną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhsdjklgfksdhbf
kot13 japa d.ebilku dla większości lasek "najlepszy samiec" to najbogatszy samiec, przy czym wcale nie liczy się źródło tych pieniędzy albo ma to marginalne znaczenie. chłopak który od rodziców nie dostał nic jest niezaradny, nieambitny, to nieudacznik chłopak który dostał w wieku 18 lat nowe BMW od rodziców to super gość, inteligentny, materiał na męża i ojca z założenia, dziewczyny go szanują a nawet są gotowe się o niego postarać czyli bycie najlepszym samcem często sprowadza się do 'mieć szczęście' albo 'szczęścia nie mieć' a nie zależy od tego jacy jesteśmy tzw gołodupiec ma 10 procent szans na to aby się dorobić od zera, musi sam sobie kupić pierwszy samochód, wziąć kredyt mieszkaniowy/wynajmować mieszkanie , niekiedy spłacać kredyt studencki. na starcie ma przesrane więc dla lasek jest nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×