Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23 latka pewna

mam 23 lata i nie mam faceta

Polecane posty

Gość 23 latka pewna

jestem przegrana? skoro tu 13stki zakladaja takie tematy:O szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka pewna
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka pewna
tylko, ze ja dziewica nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go poszukaj . nie wiem chodź do klubów ,obracaj sie wśród ludzi . nawet w necie możesz poszukać . wszędzie. Ale pewnie nigdzie nie wychodzisz np do klubów więc nikogo nie poznajesz. najprędzej ludzi poznaje się na imprezach wyjazdach itd choć można i poznać na ulicy czy w sklepie ,ale to rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkoman
Ja też nie mam i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka pewna
to jest cos nie tak jak sie nie ma w tym wieku? sczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpoxdjfp
eee tam kluby- tam sami ruchacze chodzą(no prawie sami ruchacze) pewnie studiujesz-wiec rozejrzyj się na studiach, w pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest nic nie tak to nie średniowiecze. może gdybyś nigdy nikogo w tym wieku nie miała i była dziewicą to byłoby dziwne. ludzie w tym wieku zmieniaja partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam sami ruchacze. chodzą różni faceci. a najłatwiej kogos poznać na imprezie czy wyjeździe np na wakacjach . szkoda ,że nie popatrzyłaś w lecie na obozy studenckie np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka pewna
mialam wielu facetow, z zadnym mi nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy i na uczelni ludzie są bardziej powściagliwi niż wtedy jak pójdą na impreze np gdzie jest inna atmosfera..czasem w pracy też zdaża się podryw ,ale mówię rzadziej. bo na takiej impezie jak się facetowi spodobasz zatanczy z Tobą , pogada . a w pracy facet może się krepować tak prosto z mostu Cię podrywać. albo masz jakieś zainteresowania? może obracaj się wśród ludzi o podobnych zapisz się np na kurs jazdy konnej , tenisa, nurkowania, językowy.. tam też poznaje sie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Jesteś jeszcze bardzo młoda, widocznie jeszcze nie spotkałas nikogo sensownego. W Polsce spoleczenstwo strasznie cisnie na szybkie zamązpojscie. W krajach bardziej rozwinietych kobiety ZACZYNAJA myslec o ustatkowaniu sie w okolicach 30. Teraz korzystaj z tego ze nie jestes do nikogo uwiazana, podróżuj, moze poszukaj jakiegos stypendium albo stazu za granica. Swiat nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpoxdjfp
Monique mylisz się- były takie badania jakoś rok temu (jak wykopie linka to wrzucę) i wyszło że najwięcej bo ok 40% ludzi poznaje sie na uczelni, potem była praca, potem wspólni znajomi, potem chyba internet a kluby jakoś na szarym końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? a to ciekawe bo ja studiuje i jakoś na moim roku i na innych latach jest parę par na krzyż.. Do mnie parę facetów na uczelni robilo podchody ,ale nic z tego nie wyszło.. za to znam sporo par co się wlaśnie poznalo na imprezach w klubach.. zresztą nawet jak sie poznaje faceta na uczelni to przeważnie związek zaczyna sie i tak od wspólnych imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo co innego poznać się ,,na studiach" czyli poznac innego studenta np właśnie w klubie, a co innego ,,na uczelni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×