Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sellina26

On spotyka się z zamężną kobietą!!! Pomocy!

Polecane posty

Gość sellina26

Witam! 30 minut temu dowiedziałam się, że facet, z którym spotykam się od 3 miesięcy ma romans z mężatką!! Od 3 lat!!! Ona to jego koleżanka z podstawówki, podobno w czasach licealnych łączyła ich miłość. Jest od 4 latach mężatką, ma małą córeczkę...Ukrywają to, dowiedziałam się zupełnie przypadkiem od wspólnego znajomego, który nie wiedział, że się spotykamy...Nawet widział teraz jego auto pod jej domem (jej mąż pracuje zagranicą).Jestem zupełnie zdruzgotana. On czasem zachowywał się dziwnie, potrafił nie odzywać się do mnie po kilka tygodni(teraz też milczy od wtorku) ale myślałam, że to przez pracę (tak zawsze tłumaczył). Zupełnie nie wiem, co zrobić.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibababa
a moze kolega zmysla, jestes pewna, ze wie o tym napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe poradnik
Jeżeli nie jesteście małżeństwem to zakończ ten związek. Twój facet jest nieuczciwy i nie wierzę, że kiedyś się się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Jak to co zrobić? Wywalić numer z komórki. I zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellina26
Kolega nie zmyśla, bo nie miał pojęcia, że się spotykamy, był od 4 miesięcy zagranicą. Teraz go spotkałam i tak gadaliśmy o wspólnych znajomych i nagle powiedział, że mój facet spotyka się z tamtą kobietą nadal a myślał że mu w końcu przejdzie, nawet teraz widział jego samochód pod jej domem. Nie wiem jak to rozegrać, czy powiedzieć mu teraz czy poczekać aż ochłonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellina26
Spróbowałam zadzwonić, ma wyłączony telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ z nim. szkoda Ciebie
bo on z tamtej nie zrezygnuje, będziesz się niepotrzebnie męczyć a i tak nic z tego związku nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×