Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

Gość sekta sekta sekta
co kurwa skad wiesz licencyjna ile marycha kosztuje , guru wam daje tuz przed orgia , ja pierdole sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłaca się być żołnierzem mafi
jo licencja na głupotę, co za durna baba, taki nick wybrała, chyba ją na mieszaniu krwi słabo wyruchali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
SEKTA SEKTA SEKTA - PO RAZ KOLEJNY PYTAM DO JAKIEJ SEKTY LUB OAZY NALEŻYSZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
klaniaj sie guru padajac na ryje , wtedy podchodzi guru oglada dupy bab i wybiera sobie ile chce na orgie , potem taka baba wyszła z tego pokoju i krzyczala jestem uzdrowiona , moje narzady rodne sa zdrowe , kurwa sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
LUDZIE!!! POCZĄTEK CZASÓW KOŃCA JUŻ NASTAŁ!!! WOJNY RELIGIJNE ZAWITAŁY NA KAFETERIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze smarkami , ktorzy sie tylko rozporkiem i to nawet nie swoim - ale cudzym interesują - nie gadam . spadać trole do lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziejnormalnaodpowiedz
Obawiam ze sie tych dwoch palantow to wlasnie tacy KATOLYCY :D Staraja sie niszczyc wszystko i wszystkich ktorzy sa inni niz oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłaca się być żołnierzem mafi
jak czytałaś to powiedz , jaki był sygnał na ropoczęcie orgii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
nie ma co odpowiedziec suka , dobry ttytuł ksiazki jej podałes , sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tam gdizep ojawia sie temat o Żywym Bogu - pojawiaja sietez tacy ludzie - wulgani , bezecni , aroganccy - jednym slowem - Boze Slowo dziala na nich ajk plachta na byka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek - ty sie tą " literaturą " tak nie przejmuj - za lektury sie weż - rok szkolny w toku :) każdy mysli ,ze on jest pierwszy zŁysiakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
zobaczcie chociaz wypowiedzi licencyjnej , broni sekty syfiara pierdoln=ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
SEKTA SEKTA SEKTA - DZIEWCZYNKO!!! SPEIRDALAJ DO SWOICH SCJENTOLOGÓW!!! ZROBILI CI TAKIE PRANIE MÓZGU ŻE SZKODA GADAĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za tym ,ze jest to mlody chlopaczek , ktory niedawno " odkryl " swojego siusiaka :) i teraz wszystko mu sie ylko z nim kojarzy :) nie ma tu mowy o tym czy jest katolikiem agnostykiem czy ateistą - wszystko sprowadza do siusiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mlodośc - to pieklo - tak ,ze żadna z tych " wypowiedzi " nie dotyka mnie specjalnie . przyzwyczajona jestem do anonimowości netu a co za tym idzie za " odwagą " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
nie dotknal bym cie =licencyjna , ot taki juz jestem ze jak baba jest pzrekurwiona to nie tykam , sekta , sekta sekta ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
jesli ty to robisz to masz demona w sobie , nigdy z tego nie korzystałem , teraz juz wiem chcesz mnie do tego namówuic , czyli demony sa w was dlatego jestescie sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber3030
Wytłumacze Tobie najprosciej jak sie da w formie opowiadania Więc tak jest stu ludzi i maja jednego krola ale wsród tych stu osób tworzy sie mała grupa przeciwna królowi poniewaz są zawistni i zazdrosni i ta własnie grupa tworzy druzyne która oddala sie od króla są zbuntowani i własnie oni nazywaja siebie sami zielonoswiatkowcami .Rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociamber3030----------juz ty lepiej żadnych opowiadań nie pisz - nagrody żadnej nie zdobędziesz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
gadasz jak popierdolona licencyjna , sekta niczym z telenoweli nawet wybroc sie nie umiesz licencyjna , wczoraj miałs stosunek z guru , sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
parwdziwy chrzescjanin nie bral by udzialu w takiej dyskusji a ty bronisz tych swoich kutasow, wiec pzrerzneli ci wczoraj dupsko , guru cie zlaiczyl , mialas orgazm licencyjna , sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
WIECIE CO MI PRZED CHWILA POWIEDZIALA BABKA??? ZADZWONILA DO MNIE I MOWIA (BO ONA JEST KATOLICZKA) ZE ICH PROBOSZCZ (BO TAK NAZYWAJA SWOJE GURU) KAZAL SIE KLASC WSZYSTKIM KOBIETA W PRZEDZIALE OD 20 DO 55 LAT KRZYZEM NA ZIEMI A POTEM SPRAWDZAL ICH PICZKI I ZAPRASZAL NA ZAKRYSTIE!! A ONE WYBIEGALY Z TAMTAD ZUPELNIE NAGO I KRZYCZALY ZE SA UZDROWIONE I NAWROCONE!!! PRZYRZEKAM NA PRACE!! JESLI KLAMIE TO NEICH MNIE ZWOLNIA Z PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber3030
ale ja nic do ciebie nie powiedziałam licencjo to nie komentuj mojej wypowiedzi ,czy ja komentuje twoje brednie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat w latach osiemdziesiątych czytałem tę książkę, była niezłym szlagierem, a odpowiedź na pytanie jest prosta, wieczorem , gospodarz zapalił stóg siana na polu, co było sygnałem do początku orgii, mieszania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
dobrye pisyesy ę ale pierdyielicie ę katole tey potrafia , a tz kamiesy obryzdliwcu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
WIECIE CO MI PRZED CHWILA POWIEDZIALA BABKA??? ZADZWONILA DO MNIE I MOWIA (BO ONA JEST KATOLICZKA) ZE ICH PROBOSZCZ (BO TAK NAZYWAJA SWOJE GURU) KAZAL SIE KLASC WSZYSTKIM KOBIETA W PRZEDZIALE OD 20 DO 55 LAT KRZYZEM NA ZIEMI A POTEM SPRAWDZAL ICH PICZKI I ZAPRASZAL NA ZAKRYSTIE!! A ONE WYBIEGALY Z TAMTAD ZUPELNIE NAGO I KRZYCZALY ZE SA UZDROWIONE I NAWROCONE!!! PRZYRZEKAM NA PRACE!! JESLI KLAMIE TO NEICH MNIE ZWOLNIA Z PRACY!!! SEKTA SEKTA SEKTA - DZIEKI ZA POPARCIE!! DO CZEGO TO DOSZLO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×