Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

aloha :) DOSIACH nie wiem, co prawda, co u MIGRENY, ale mam na nia namiar na nk. w razie jakby co, pisz do mnie na gg 1360184. pozdrawiam. KASIA G., MONIAA, GROSZKOWA, PRINZESSKA, KATIE, cala reszta ❤️. kasiunia, nie pisze na kafe, bo jak widac, odzew zerowy. to nie to kafe, co tamto. nie ma konwersacji, nie ma zycia na topiku. z czescia dziewczyn przeszlysmy na priv, jak wiesz. tak wyszlo po prostu... szkoda, ale co zrobic... a tak by the way, u nas git. franko dostarcza niesamowitcyh emocji, frajda nieziemska. usmiecha sie cudnie, rozswietlajac tym usmiechem caly dom. malo tego chichra sie juz na glos, czym doprowadza nas do lez (szczescia ofkors :P). moj m codzien sprawdza, czy ma juz laskotki i sa male postepy :D. a wczoraj zauwazylam, ze franio odkryl swoje odbicie w lustrze. robi do swego odbicia oczyska jak 5zl, po czym ma banana od ucha do ucha. no czad po prostu. starsi bracia jak najbardziej akceptuja maluszka, caluja, przytulaja, tylko trzeba pilnowac, zeby nie przesadzali z tymi dowodami braterskiej milosci. wlasnie znajomi przywiezli nam suczke stafika (czy jak to tak sie pisze) na 2 tyg., bo polecieli do pl i dziecka moje dostaly korby ze szczescia. po prostu sa piski i wrzaski, radocha, ze hej i ganianie sie z psem. ufff. nie dosc, ze 2 nasze psy, nie dosc, ze 5 kotow (dachowce poldzikie), to jeszcze szczeniak w domu. ale dla takiej radochy, jaka maja chlopcy, wszystko warto :D. MAMCIE - te juz z dzieciaczkami, te, co czekaja na wielki dzien, te, ktore sie staraja i te "swieze aniolkowe"... 3majcie sie cieplutko. nie poddawajcie w dazeniach, nie traccie wiary i checi. wiadomo, sa dni, ze czlowiek ma ochote strzelic sobie w leb, ale bywaja i dni, kiedy chce sie i mozna wszystko. i jak najwiecej takich dni WAM zycze w nowym 2012 roku. sciskam goraco. buziakow moc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego oku życzę !!!!!!!!!!! Ja już po badaniu na test obciążenia cukrzycą- dziękuję za wasze rady bo gdyby nie cytryna to byłoby ciężko. Dla mnie to było ohydne bo nie przepadam za słodkim. nie znam wyniku bo wizytę mam w poniedziałek i przed wyjazdem odbiorę. mam nadzieję że wszystko jest ok. Też zauważyłam że ten topik jest mało ruchliwy, szkoda ale staram się tu zaglądać i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz KASIA G., o tym wlasnie mowa, post wyslany wczoraj, a odzewu brak. dlatego nie ma co juz tu pisac. bo teraz ten topik przybral forme sporadycznego monologu, a nie forum, w tradycyjnym rozumieniu. nie ma spotkan, dialogu, dyskusji, pogaduch. dupa zbita po prostu. jak juz ktos napisze, to jest to krotkie streszczenie, co slychac i potem cisza. przyznam sie, ze mialabym ochote pogadac tutaj z dziewczynami, ale coz. polaczyla nas tragedia, a jak juz sie wszystkie jakos po niej ogarnelysmy, wiez nasza, ze tak dosadnie napisze, poszla sie jebac. czy wynika to z nadmiaru obowiazkow, z niecheci, czy z innych powodow? nie wiem. ja zagladam regularnie i jesli topik by cudownie ozyl, znalazlabym czas, zeby popisac. ot takie moje dywagacje (miedzy karmieniem franka i piciem kawy). papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSIACH ja nie mam z nia kontaktu. jak chcesz napisz do mnie na priv blamp@wp.pl to ci dam na nia namiar. papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie KAEM masz racje forum upada, ale w moim przypadku to brak czasu, kiedy Ewulek spiocha ja mam czas na chwile na sprzatanie i ogarniecie siebie. Ewcia juz tylko raz spi w dzien wiec ogólnie mało czasu na pisanie chodz staram sie zaglądać tutaj. Ewcia wazy juz 7 kg i rosnie ze ho ho. Styczen tez bedzie zabiegany, szczepionka, rehabilitant, neurolog i kardiolog, wiec troche sie najezdze z Ewcia, jak tak juz wróce do domu to mazy mi sie tylko spaaaanieeeeeeee. Dobrze że Ewcia lubi jezdzic samochodem, w czasie jazdy patrzy sie na mnie i cos mi ciagle tłumaczy i to z takim przejeciem hehehe:) Pozdrawiamy i trzymam kciuki za forum zeby nie upadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem :) dzięki !!!! Też tak pomyślałam jak Marylka pisze że jak już maleństwo pojawi się na świecie to pozostaje mało czasu dla siebie a tu większość z Was już ma to upragnione dzieciątko. Jak tylko znajdziecie chwilkę to piszcie a dzieciaczki niech Wam zdrowo rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Forum jest jakie jest ... Kiedys laczyl nas jeden temat i zaloba ale czas leczy rany nasze zycie sie zmienia ... nie mam teraz czasu non stop siedziec i pisac na forum bo wiadomo doszly nowe obowiazki poza tym Gracjan wymaga teraz sporej uwagi i czasu ktory musze poswiecic jemu ze wzgledu na jego rehabilitacje w osrodkach i domu poza tym dochaodza inne obowiazki i teraz mam czas aby pisac zdawkowo i opiswo co u mnie ... Duzo zdrowka dla Wszystkich kobietek i malenstw w brzuszkach i po drugiej stronie brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane :) Chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne, abyście w tę cudowną noc zapomnieli o swoich troskach i przykrościach, aby wszystkie złe chwile zapamiętane przez Was poszły w zapomnienie, a te dobre przeistoczyły się w cudowne wspomnienia w nadchodzącym nowym roku. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja życze by Nowy Rok był tym szczególnym najpiękniejszym by obfitował w same dobre chwile i by zaskakiwał nas tymi dobrymi chwilami,a na naszej drodze by stali sami dobrzy i uśmiechnięci ludzi którzy bedą nas tym uśmiechem zarazać, niech spełnią się życzenia z głebi naszych serce i żeby już nigdy nie było tak samo. Przesyłam buziaki Sylwestrowo-Noworoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego co najlepsze na ten Nowy Rok, abyście miały jak najwięcej powodów do usmiechu na twarzy życzy Marta z rodzinką :) Może nie zaglądam na forum codziennie, ale bardzo przykro byłoby mi gdyby całkiem ucichło. Może nie ma tu natychmiastowego odzewu ale predzej czy później ktoś zawsze cos naskrobie. Ja jutro z Zuzka mam kontrolę. miała lekkie świsty w oskrzelach i bierze antybiotyk. A moja starszqa córa wczoraj skończyła 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. wczoraj miałam wizyte,od jutra odstawiam leki,zostaje tylko magnez i witaminki. we wtorek do szpitala na zdjęcie pessara i jak będzie ok to w w czwartek wyjde do domu. i zas w piatek na ktg do szpitala. no i maly wazy 3200 :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 3200 to juz całkiem sporo :) Super że wszystko ok. Nic tylko juz Ci życzyć szcześliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) marcelina powodzenia dzis na wizycie kontrolnej u Zuzki no i caluski dla starszej cory 👄 monia oj to spotkanie juz bardzo blisko :D a Tymus pieknie wazy :) super wiesci :) Jeszcze raz wszystkiego naj w tym tym Nowym Roku :) Duzo zdrowka dla Waszych najblizszych dla dzieciaczkow kochanych szczesliwych rozwiazan i dla starajacych sie spelnienia marzen 👄 Milego dnia i tygodnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam w tym nowym starym roku :P Fajnie czytać jak jest ruch w interesach :D Dla Małgosi życzenia i buziaki urodzinkowe 👄 nas w październiku też czeka 5 latek :) a dla Zuzi dużo zdrówka Monia no to już bliżej niż dalej fajnie masz za kilka chwil utulisz Syneczka do serducha. Ada KafferinaMagda co u Was,jak samopoczucie i jak wicie gniazda? Kaem jak ja Cię lubie czytać,a ogladać to już nie wspomne jak patrze na Wasze fotki to Ty chyba jesteś taka sama wariatka (pozytywnie) jak ja-buziaki dla Twoich Chłopaków WSZYSTKCH !! Ja zaczynam myśleć o wyprawce-na razie myśleć bo najpierw musze posortować ubranka po Oliśku i dokupić nowe. Buziaki i miłego dnia życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) w 26 tygodniu byłam u lekarza niby jest wszystko dobrze tylko mnie martwi jedna sprawa na usg wyszło ze dziecko warzy 1kg i nie niewiem czy to przypatkiem nie zamało tak sie zagadałam z lekarzem ze zapomniałam sie zapytac a wy jak sodzicie jak u was było w 26 tyg Dla wszytskich buziaki i moc pozdrowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcynki my jutro zaczynamy 19 tc ale ten czas pedzi, na ostatniej wizycie niby pipulka byla ale nie chce pokazac moze dzis sie ujawni, a tak pozatym dzisiaj sie dowiem wreszcie co robimy czy pesser zakladamy czy szew . Monia bolalo zdejmowanie pessera ?? ada mi sie wydaje ze to dobra waga moj aniolek w 25 tc jak sie urodzil mial 790g i mowili ze to duzo jak na ten tydzien wiec twoje malenstwo nie jest za male wagowo wg mnie. Dziewuszki a tak po za tym chcialam wam zyczyc wszystkiego co najlepsze w tym nowym 2012 roku by byl jeszcze cudowniejszy niz jego poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) ada wydaje mi sie ze to dobra waga jak na ten tydzien ciazy nie smutaj sie kochana 👄 omadalenao oj pedzi czas pedzi ani sie obejrzysz a mala juz bedzie z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny. Melduje się i ja Na początek wszystkiego co sobie tylko zamarzycie, aby się Wam spełniło w tym 2012 roku!!! U mnie bez zmian - dalej nas trójka.....tylko i aż. Czasem Wam zazdroszczę /ale na pewno nie złośliwie!!!!/ - nie wiem już co z nami nie tak. NIby żadnych przeciwskazań, a dzidzi ani widu ani.... Starość nie radość..... Trudno, @ dostałam już 20 tego grudnia, tak więc obecnie staranka w toku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Ada Gniewuś w 28tc miał 1,5 kg czyli wagowo na 29+5 także jeśli u Ciebie jest 1 kg to wydaje mi się to wręcz idealnie-głowa do góry gdyby było coś nie tak gin by Ci powiedział. Madzia daj znać po wizycie na pewno lekarz znajdzie odpowiednie rozwiązanie i nie martw się na zapas czy pesser boli czy nie każda kobieta odczuwa to inaczej więc luzk-cyc do góry i do przodu !! Gosia jak Ty mi tu piszesz,że starość nie radość to ja w takim razie powinnam już sobie zaklepać miejsce w Domu Spokojnej Starości głowa do góry jeszcze Cię życie miło zaskoczy Bliźniakami - czego życze z całego serca-buziaki. My dziś wyruszyliśmy na małe zakupki Gniewi wzbogacił się o 5 bodziaków 2 pajace kocyk i kombi na odebranie ze szpitalka,Adi skapły sztruksy i kozaczki a Olkowi skarpetki jak ja uwielbiam obniżki w marketach !! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie zalozyl mi pessera nie bylo tak zle teraz troszke pobolewa podbrzusze ale to trza sie przyzwyczais w razie wu mam nospe lyknac dzidzi nie ogladalismy bo za 3 tyg bede miala usg polowkowe czy jak tam ono sie zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina 13
OOOOmadalena dobrze ,że wszystko ok, mam nadzieje że bóle podbrzusza miną i napewno wszystko będzie dobrze. Prinzzeska jak fajnie że sie odezwałaś kochana. Napisz cos jak ta rozprawa, czy jest jakis postęp... Trzymam za Ciebie kciuki, oby w końcu wszystko ułozyło sie tak jak sobie życzysz... Co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina 13
OOOOmadalena dobrze ,że wszystko ok, mam nadzieje że bóle podbrzusza miną i napewno wszystko będzie dobrze. Prinzzeska jak fajnie że sie odezwałaś kochana. Napisz cos jak ta rozprawa, czy jest jakis postęp... Trzymam za Ciebie kciuki, oby w końcu wszystko ułozyło sie tak jak sobie życzysz... Co u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×