Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość persefonae

Co to za jedni? Sekta jakaś?

Polecane posty

Gość persefonae

Dziś w centrum Krakowa, w okolicach Bagateli i Grodzkiej natknęłam się na dziwną grupę ludzi. Rozdawali ulotki... o Końcu świata [sic!] że niby królestwo nadchodzi, że trzeba czytać Biblię i inne takie tam- ulotki podpisane Radio Family z USA. Wszyscy poubierani w podobne koszulki z napisami o Bogu i nadchodzącym końcu :O mówili po angielsku, wcześniej widziałam ich w innych dużych miastach... Ktoś może coś wie o tych ludziach? To jakiś odłam kościoła? Sekciarze? Tamtejsi radiomaryjni? Jehowi? Aha, i jakby kogoś to interesowało- koniec świata będzie 21.05.2011 [tak wynika z ulotki, którą dostałam :classic_cool: ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
Na 100% jehowi, bo tylko oni pierdolą takie bzdety. Żadne inne wyznanie nie pierdoli takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
tak to zielonoswiatkowcy , tez dostalem dzisiaj od nich ta ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wierzysz w to, to zyj ta nadzieja,maja nowe wizje, obliczenia konca swiata na podstawie bibli, pierdoly , zas nowa data, jak ta data minie za rok wymysla nowa date,hee nie raz juz ludzi tak nagrywali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
to zielonoswitkowcy , kurwa mam ta ulotke to nie jehowi , to zieloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefonae
nie wierzę, tylko pytam co to za ludzie, bo pierwszy raz wzięłam od nich ulotkę i trochę mnie zaskoczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
sekta sekta sekta - DARUJ SOBIE!!! JESTEŚ ŻAŁOSNA!!! NIKT CIE NIE SŁUCHA BO OSMIESZYLAS SIE CAŁKOWIICIE!! ZIELONOŚWIATKOWCY NEI SĄ SEKTĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO PEWNIE KATOLE ROZDAWALI TE ULOTKI. BO TYLKO ONI SA TAK POJEBANI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta sekta sekta
zieloni kurwa dali wczoraj ulotke , sekta pierdolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanjuanito
Co za ciekawa dyskusja.. Ruch zielonoświątkowy to nie sekta, nie obliczają także dat końca świata. Jeżeli jakiś zielony to zrobił i rozpowszechnia takie materiały, to kompromituje się także w oczach zielonych. A poza tym koniec nadchodzi i wg protestantów i wg katolików moi mili ignoranci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jary wikary
Jak w Krakowie masz na każdym rogu ulicy jakiś kościół,to się mendo tej sekty nie czepiasz,tylko kogoś kto ulotki rozdaje,co za durne babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolllllejbus
..Dziś w centrum Krakowa, w okolicach Bagateli i Grodzkiej.. Czyli spotkałaś dwie grupy? Bagatela i Grodzka, to dosyć odległe od siebie miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanjuanito
A wy się kobitki czepiacie, nie wiedziała, zapytała. Natomiast późniejsze teksty... huh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to z 5 zł
stary temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×