Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta_na_szpilkach

kto upr sex po marysce?

Polecane posty

Gość kobieta_na_szpilkach

mialam taki odlot ze chyba nigdy nie zapomnę to byly spotęgowane doznania x2 dlugo namietnie i bardzo intensywnie czy ktos tez tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sally_
Probowałam, podobało mi się :) Fajny sposób na urozmaicenie, raz na jakiś czas. Mozna się nieźle wkręcić i doznania wydają się bardziej intensywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska karolina
ale ze co, chwalisz sie czy zalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek234
nigdy nie próbowałem ale mi jedna dziewczyna opowiadała że miała taką chcicę , jak nigdy przedtem było to w akademiku i przeleciała kilku facetów przez cała noc i cały czas miała orgazm Ciekawy jestem czy to tak działa na na kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopppppppppppppppppppppppppp
tp prawda jest zaebiscie!doznania wieksze, j lubie raz na ajkis czas, podniecon a mocniej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijhkghg
a ja to wygląda?????napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCOO
tak, wiele razy. ale uzywać trzeba z głową żeby nie przyzwyczaić organizmu i psychiki do takich doznań za bardzo bo potem "zwykły "sex może wydawać sie niewystarczający i słaba psychika jest na prostej drodeze dxo uzależnienia od sexu po trawie. ja mam zasadę że jeden sex po trawce w miesiącu-nie częściej. a same doznania-heheheh baaaardzo intensywne a i moja sprawność itd wzrastają. mimo wszystko-skupiać się nalezy na zwykłym sexie a to jakop rzadkie urozmaicenie należy traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek234
też mi ona mówiła ze raz jeden tak było Na drugi dzień wykończona moralnie i fizycznie ale wspomnienia ma fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek234
zresztą robiłem to też z kolegami i oni również byli bardzo zadowoleni. Rzecz w tym, żeby tylko jedna strona była ujarana. Wtedy dopiero jest zabawa. Pamiętam, że kiedys to takim seksie to dupcia mnie przez 4 dni bolała ale warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek234
i co idioto podszywać się Nie możesz wymyślić czegoś sam debilu prymitywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa_polska
fajnie jest - byle nie za dużo wypalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćpun_AA_AN_DDA
Ech początki zawsze są zajebiste, nie wiem jak tam laski, ale namiętnym palaczom marychy po jakimś czasie to interes niezbyt działa. Kurczy się i miękknie. Podobnie po wódzie! Więc ostrzegam! ps. to są tylko doznania w głowie, w wyobraźni, ale nie będę moralizował, każdy dba sam o własną dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×