Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość farbnicaaaa farbka

farbowanie wlosow w poczatkowej ciazy

Polecane posty

Gość farbnicaaaa farbka

witam czy ktoras farbowala wlosy w wczesnej ciazy ? chce je przyciemnic bo teraz nie ladny kolor jest , chcilam juz to wczesniej zrobic ale okazalo sie ze jestem w ciazy chodzi mi o farby bez amoniaku nie rozjasnianie tylko ciemny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 tydzień :)
kup sobie farbę sirmy Sanotint. spokojnie możesz ja stosować w trakcie ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbnicaaaa farbka
dzieki , wlasnie znalazlam fabre bez amoniaku itp chyba zafarbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna tylko musisz
liczyc sie z tym ze podczas ciazy zmienia sie gospodarka hormonalna organizmu i to powoduje, że farba moze nie wyjsć taka jak sobie wymarzyłaś to raz, a dwa możesz dostać uczulenia Innych rpzeciwskazań chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja farbowałam włosy przez całą ciążę- dziecko zdrowe :) mi nic nie było poza tym, że kolor nie wychodził taki jak chcieliśmy :) ale potem mój fryzjer był mądrzejszy i używał jakis inych mieszanek i kolor był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbnicaaaa farbka
dzieki za posty ja juz chcialam przed paroma dniami zafarbowac na ciemny braz wiec wychodzi ciemny kolor , ale akurat dowiedzialam sie ze jestem w ciazy jesli zafrbuje to farba bez amoniaku ale czytalam ze lepiej w pierwszym trymestrze nie robic no nie wiem sama ale nie chce wygladac jak jakis padalec :D gdybym teraz zafarbowala na jednolity kolor bo teraz wyplukuja mi sie odrosty wtedy bym juz nie farbowala ... sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanotint ma dwa rodzaje farb, jeden rodzaj classic i light, te light są wlasnie dla kobiet w ciazy i alergikow, teraz maja promocje ze kurier gratis www.naturalnefarby.pl osobiscie polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×