Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragnąca odmiany

Tesknię za Borsukiem

Polecane posty

"Borsuk jest wszystkożerny. Jego główne pożywienie to korzonki, grzyby, żołędzie, ślimaki, dżdżownice oraz wszelkiego rodzaju owady i ich larwy. Zjada także jeże[potrzebne źródło], których kolce nie są przeszkodą dla długich i mocnych pazurów borsuka oraz młode króliki, zające, ptaki, i jaja ptasie, jak również marchew zwyczajną, buraki, bulwy ziemniaków i, wszelkie owoce i jagody." ... wybieraj :) Doceniam Twoja sprawnosc domowa, zatem jestem gotow zrobic dla Ciebie duzo ... nawet zlapac jeza :) ... ale nie bede lapal ptaka za jaja ... tzn. ptasich jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wyszukalas odpowiednia nore a ja bede musial ja doprowadzic do stanu uzywalnosci przy pomocy jeleni, ktorzy odwala czarna robote? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pozwolę Ci za to poczochrać moje futerko. Poza tym na zimę trzeba zadbać o sadło, mimo że jesteśmy na dietach. A larwy i tak nie mieszczą się w Twoim limicie kalorycznym , więc....wychodzi na to,że zjem je dla Twojego dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniam Twoje poswiecenie - odnosnie tych larw, pewnie w podziece poczochralbym Twoje futerko i pobawil sie Twoim ogonem :) A o sadlo nie masz co sie martwic, bede dostarczal Tobie swiezego pozywienia na biezaco, zatem zawsze bedziesz w formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"idę oporządzić futro i będę czekać w norze, aż wrócisz z łowów" - bede gnal ile sil w lapach, oczywiscie z wyprostowanym ogonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu forum - diety - to o sprawach kulinarnych mozna pisac ... ale pamietaj, ze jestem tylko Borsukiem i slonia do nory nie wniose ... chociaz dla Ciebie ... wnioslbym pewnie ... w kawalkach ... a uczta bylaby przednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×