Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona Lennona

Czy delikatna, nieśmiała dziewczyna o duszy romantyczki

Polecane posty

Gość Żona Lennona

może spodobać się przebojowemu, szalonemu facetowi ? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h e h e :D
Pewnie, ze tak. Przyznam sie szczerze, ze szukam niesmialej, filigranowej brunetki, z dlugimi kreconymi wlosami, o duszy romantycznej. Moze to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
Chodzi o związek na dłużej, nie o jednorazową przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njuihiu
tak, ale tylko wtedy kiedy ma super cialo, bo to facetow glownie interesuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakich 2 facetów
się wypowidziało? 2 prawiczków czarnych nieudaczników frustratów :D jak tu nei kochać kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba na glowe upadlas
rozumiem ze przeciwnosci sie przyciagaja ale nie rob sobie jaj czym ty chcesz takimu facetowi zaimpoonowac? skoro jestes niesmiala to pewnie i domatorka, facet przebojowy to z reguly imprezowicz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
h e h e :D - filigranowa to może i jestem, ale raczej szatynka, w dodatku z prostymi włosami do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h e h e :D
Moge pojsc na pewne ustepstwa, ale pod warunkiem, ze masz naprawde dusze romantyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
Akurat zakochałam się w kimś takim i nic nie poradzę, że tak mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no to juz twoj problem
szczerze watpie by odwzajemnil uczucie 🖐️ facet szuka podobnej do siebie kobiety a nie szarej myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
Nie zaliczy, bo ja mam swoje zasady i nie dam się zwieść. Już raz próbował mnie poderwać, ale nie dałam się jego zalotom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyżej będzie kolejną cyferką na liczniku takiego macho. Lepiej uważąj żebyś czego nie złapała bo nie wiadomo ile miał lasek w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
Jestem spokojną kobietą, ale na pewno nie szarą myszką ! Może nie mówię dużo, co nie znaczy, że jestem bezbarwna i pozbawiona własnego zdania. Czemu wy wszystkie spokojne kobiety macie za nudziary i mysze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
On nie jest wcale przystojny - nadrabia gadką i urokiem osobistym. Ja z kolei staram się mu okazywać jak najmniej zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pytanie
to przeciez widze jakie sa szare myszki a jakie przebojowe ( nie mylic z blacharami) Twoje zdanie zatraca sie w tlumie tych bardziej przebojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś tu się to utarło. Nie wiem jaka jesteś na kafe nie ma prześwietlenia możesz pisać różne rzeczy nie koniecznie prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
Pewnie w temacie wypowiadają się same bardzo pewne siebie osoby, które odsuwały zawsze od siebie takich jak ja. Cóż, nie zamierzam przekonywać, że się mylicie, w końcu niektóre spokojne kobiety to rzeczywiście szare myszki, ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Lennona
Looser, jak ktoś jest chujem, to może to być nawet niepozorny chłopaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz szanse albo
nie masz. Przecież nie wiemy czy będziecie sobie odpowiadać. Raczej masz większe szanse niż nieśmiały facet + przebojowa dziewczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo tacy sa
przebojowi faceci nie zwracaja uwagi na ciche kobietki. Maja wokol siebie te bardziej pewne siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wódz dzielnych małp
czemu tak myślą? bo nie mają elementarnej wiedzy o kobietach i o relacjach z nimi ogólnie mało wiedzą o naturze człowieka o sobie też gówno wiedzą najlepiej orientują się w stereotypach, które utrwalają każdego dnia, przekonując siebie i innych jakimi to są niedorajdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy normalnej zwykłej pannie
można zrobić dziecko w wannie Ależ owszem czemu nie pannie też należy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyfer 666
Lennona zabito w bramie tego samego budynku w którym Polański kręcił Dziecko Rosemary. Jak wiadomo Polański gloryfikował diabła a Lennon to znany bluźnierca.Tak połączyły się ich losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My ślę ze może się spodobać mu
jeśli jest ładna ale chyba tylko z urody się spodoba. Pomyśl tylko: on będzie np. chciał iść na imprezę, poszaleć a jego dziewczynie nie będzie to odpowiadać bo takie zachowanie nie należy do jej natury. To tylko taki przyład. Można by ich podać więcej. Ogólnie chodzi o to, że jemu będzie odpowiadać inny styl życia niż Tobie. Jesteście inni i dlatego nie uważam by taki związek przetrwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam ....
kręcone włosy - prawie czarne, czarne oczy, śniadą skórę ... i jestem niepoprawnie romantyczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdz se innego romantyka nie przebojowego menelika ;) życie to nie książka on sie nie zmieni : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
po pierwsze on już Cię ma , to tylko kwestia czasu ( polecam niebezpieczne zwiazki fim edukacyjny) a po drugie w życiu różnie bywa, zdarza się, ze takie dwie osoby tworzą wspaniały , trwały związek.Po zdjęciu masek może okazać się, że ludzie są całkiem inni niż się ogółowi przedstawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×