Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agentka bardzo specjalna

O co mu chodzi? Jestem oszolomiona.

Polecane posty

Czesc Kafeterianie! Jak zwykle potrzebuje Waszego spojrzenia na moja sprawe chlodnym okiem. Moj ukochany i ja to jak na razie zwiazek na odleglosc. Za to bardzo intensywny. W ciagu 5-u miesiecy przyjechal do mnie 4 razy i za kazdym razem bylo cudownie. On jest moim wymarzonym facetem, kocha mi sprawiac niespodzianki, ktore ja uwielbiam. Mamy sie spotkac teraz dopiero w grudniu, z czego to ja mam przyleciec do niego do USA. Wiele razy rozmawialismy na temat slubu i oboje wiemy, ze chcemy byc razem. Nic nie ustalalismy jesli chodzi o date czy miejsce zamieszkania... Ale do sedna. Jakis miesiac temu zostalam zaatakowana i okradziona w nocy na miescie. Oczywiscie zostal mi po tym uraz, mam trudnosciw wychodzeniu samej z domu i leki przed ludzmi. Moj J. bardzo mi pomogl, przyslal pieniadze, okazal wsparcie. No ale to bylo miesiac temu. Od kilku dni J. szykuje mi paczke, ktora chce mi wyslac. Bardzo sie ciesze i juz sie nie moge doczekac, tymbardziej, ze on nie mowi mi co bedzie w tej paczce. Dzisiaj dostalam rano od niego sms, w ktorym prosi bym udala sie do jubilera i dowiedziala sie jaki mam rozmiar pierscionka na palec wskazujacy (!!! wskazujacy????). Dziwne to bylo. Nastepnie okreslil sie w taki sposob, ze ktos tam mu cos zalatwia, ze chodzi o jakis przyzad do samoobrony, ktory rzekomo zaklada sie na reke czy cos takiego i ze on musi wiedziec rozmiar mojego palca wskazujacego. Zupelnie nie wiem o co w tym chodzi, zbzikowalam. On twierdzi, ze dzieki temu, co mi przesle, ja poczuje sie bezpieczniejsza i ze to jest do samoobrony. Hmmm.Zbzikowalam. Naprawde nie wiem co o tym myslec. :o Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Na poczatku myslalam, ze chodzi o pierscionek zareczynowy, ale.... Palec wskazujacy??????? Poza tym pierscionka nie wysyla sie paczka. :o Juz nie wiem co o tym myslec. Kiedys juz tutaj pisalam i tez mialam watpliwosci, bo moj ukochany niby wyslal mi paczke i mialam ja odebrac, poszlam odebrac, a tam on byl. :) Ja nic nie wiedzialam. I tez wciskal mi jakies kity, ze to wazne, ze ja musze ta paczke odebrac i ja przeslac gdzies dalej.... Nie wiem czy pamietacie moj topik z lipca. :) No ale dobra, poradzcie mi teraz co mam myslec o tym konkretnym przypadku dzisiejszym. Oczywiscie poszlam do tego jubilera, zmierzylam palec i wyslalam mu odpowiedz. Ale nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kylia
hmm zbyt dużego doświadczenia nie mam w takich sprawach, ale mogę ci przysięgnąć ze na pewno nie masz się o co bać. jak sama mówisz kochacie się, myślicie o ślubie wiec jaki problem ? mężczyźni są po to by ich kochać i rozumieć w 97%, a 3% pozostawić na nieświadomość bo są rzeczy które nie powinnyśmy wiedzieć i które byśmy nie zrozumiały ;P, wystarczy że oni sami wiedzą o co im chodzi Twój przypadek mieści się w tych 3 %, więc głowa do góry ;) ufasz mu? to daj się ponieść szczęściu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Problem rozwiazany. Wlasnie napisal mi smsa, ze to bedzie jakis pierscien i ze to ja zdecyduje czy chce go nosic czy nie. :o Ale nie wiem jaki pierscien i o co w tym chodzi. :o Kurde, a juz myslalam, ze szykuje mi jakas niespodzianke i ze to bedzie ladny pierscionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że kastet
hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×