Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slaski18

Masz dużą pupę i nie możesz znaleźć sobie faceta?

Polecane posty

Gość slaski18

To dlatego, że nie trafiłaś jeszcze na mnie Dla mnie duża pupa jest jak najbardziej ok, nie ważne, czy jesteś szczupła, puszysta, czy po prostu gruba Jeśli mieszkasz niedaleko Katowic i mieścisz się w wieku 16-22 lat to już po prostu idealnie! Skoro już trafiłaś na ogłoszenie, które może ci podpasować, to dlaczego by nie spróbować? W końcu wysłanie e-maila nic cię nie kosztuje, a jak nie wyjdzie to trudno Mój e-mail to slaski18@interia.pl. Pozdrawiam miłe dziewczyny zarówno o takich aparycjach, jak i o innych! PS. Ja dziewczyny szukam do związku, a nie, że do łóżka ją ściągnąć i potem rzucić. Owszem, można o łóżku pomyśleć, ale ja szanuje dziewczyny i nie jestem z nimi dla jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Bundyyyy
ale dziewczyny nie szukają takich lalusi jak ty. One szukają kasy, a takie lalusie to jej nie mają. Poza tym, to czy je wykorzystasz czy nie, to nie ma znaczenia. Kobieta chce tylko dwóch rzeczy: być dobrze zruchana, ale tak pożądnie z kilkoma orgazmami i abyś jej płacił za jej zachcianki. Nie ważne czy gruba czy chuda, brzydka, czy ładna. One wszystkie takie są. Może tego na początku nie widać, ale uwierz mi to wychodzi po czasie. Z resztą przekonasz się sam, żeś młody jeszcze, to masz jeszcze wyidealizowany obraz kobiety. Pamiętaj, albo nauczysz się wykorzystywać, albo Ty będziesz wykorzystywany. Nie ma czegoś takiego jak wierność aż do śmierci. I nawet jak tu zaraz posypią się komentarze Gówniarzu, mam męża od 60 lat i go nigdy nie zdradziłam, to i tak wiedz, że to jest ich taka gadka na odwal się i nie wracaj. Statycznie najwierniejszą płcią jest facet. Szukam tej publikacji ostatnio ją widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaski18
Ja tam nie generalizuje ludzi. Wiem, że są kobiety, które co impreze lądują z kimś innym w łóżko, tak samo jak faceci. Ale znam też ludzi porządnych, którzy potrafią być ok wobec siebie. Znam wiele dziewczyn, które szukają czegoś więcej niż doznań łóżkowych, tak samo jak i facetów, którzy nie chcą mieć blacharę za dziewczynę. Może i jestem gówniarzem niedoświadczonym. Skoro masz męża 60 lat, to gratuluję, że w starym wieku umiesz napisać coś na klawiaturze. Ale to, że ty doświadczyłaś tak życia, a nie inaczej, nie znaczy, że każdy ma mieć podobnie. I sorry, ale jakim prawem już mnie nazywasz lalusiem? Skoro jesteś, aż tak dorosła, to pokaż trochę kultury i nie zaczynaj obrażać ludzi już na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghghgfh
sam lubię duże tyłki u kobiet i rozumiem autora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amicorum
większosć facetów na takowe panny woła kaszalot czy pasztet ( przy wtórze zgrabnych panien)tudzierz eksperyment łóżkowy. także trudno uwierzyć w szczerość Twojego postu. Kto nie raz zebrał po głowie od facetów będzie potzrebował wicej czasu na otwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amicorum
a jest jeszcze jeden "ciekawy typ". -przed ślubem "Jesteś cudna, wspaniała piękna" a po slubuie " Bądź mi wdziecznma głupia idiotko, bo Cie wziąłem a żaden inny nie chciał Cie nawet patykiem tknąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do dla Ciebie duża pupa
? :) Możesz wkleić jakąś fotę dla przykładu, jakiejś laski, która Ci się podoba? Celebrytki, aktorki, nieważne, jakiejkolwiek o takich kształtach jakie lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzia...
Gość amicorum
Czyli sprawa sie rypła autor jest homoseksualną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do dla Ciebie duża pupa
Fruzia, czy nie fruzia, ktokolwiek wkleił fotę, dał zdjęcie od przodu i to nic nie mówi. Poza tym Beyonce jest jednak laską i na pewno kobieta o takich kształtach nie zaliczałaby się do takiej, co nie może sobie znaleźć faceta i potrzebuje znajomości z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amicorum
czyli je4st kobietą nie wybrakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaski18
Przepraszam za dużą zwłokę w odpowiedzi, już odpowiadam ;) ghghghghgfh - dzięki za wsparcie :) Amicorum - doskonale rozumiem, że tak się zdarza na świecie, niestety. Dzisiejszy świat jest przepchany normalnie modą na idealnie chude modelki i każdy gna po taką. Mnie z kolei nie podobają się takie dziewczyny. Dziewczyna powinna być kobieca, a nie pozbawiona kobiecych kształtów. A to, że szedłbym z nią i słyszał za plecami "Patrzcie, z jakim kaszalotem idzie" ? Mnie to nie przeszkadza, wisi mi to, co mówią inni ;) Co do dla ciebie duża pupa - musiałbym wklejać masę zdjęć, by niektóre panie nie poczuły się odrzucone na dzień dobry mimo tego, że mają dużą pupę ;) No, ale faktycznie, Beyonce, Jennifer Lopez i Kim Kardashian to mają pupy jak marzenie :] No, ale parę przykładów podam: http://www.hiphopstarship.com/wp-content/uploads/2009/07/beyonce-assjpeg.jpg http://www.funatiq.com/images/jennifer-lopez-ass.jpg http://mike100915.files.wordpress.com/2008/09/kardashian-big-ass-2.jpg http://img124.imageshack.us/img124/7586/bigass2yg0.jpg Oczywiście wymiary nie muszą być takie jak na zdjęciach, bo tak jak pisałem w 1-ym poście - nie ważne, czy szczupła, czy puszysta, czy gruba, byleby duża pupa była ;) Odpowiadając na ostatnie posty - Fryzia to nie ja, widocznie chciała pomóc. Beyonce ma dużą pupę, a nie miałaby problemu ze znalezieniem faceta w Polsce z jednego powodu - jest sławna i ma dużo kasy. A żeby była nikim, to bądźmy szczerzy, że w Polsce prawie nikt by na nią nie spojrzał. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaski18
Nic nie jarałem, po prostu mam gust odmienny od typowego faceta ;) I nie, niestety żadna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śląski, ja nie kobieta ani gej, ale też jestem z okolic Katowic i Cie chciałem powietac, no to wszystko ;) narka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaski18
No to w każdym razie ogłoszenie cały czas jest aktualne, dziewczyny zapraszam do zaryzykowania ;) Przypominam adres e-mail: slaski18@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaski18
Do osoby wyżej - dziękuję, ale nie szukam tarota, tylko dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaski18
Ciągle aktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×