Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość $$$*

Gdzie mozna kupić tanie ubrania w internecie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam tanie ubrania kupować w sklepie z odzieżą https://www.kostium.com Zawsze tam kupuję i ceny są rewelacyjne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WoW Fashion Butik - zobacz zna fejsie. Super maja ciuchy! I można kupić i przez fejsa i przez allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do sklepu z odzieżą damska i mesk a www.dwaswiaty.sklep.pl nowe i dobre jakościowo ciuchy w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra2527
Witam, mam do sprzedania NOWE legginsy sportowe damskie i legginsy eleganckie damskie w cenie 20 - 25 zł. Mam również inne rzeczy w bardzo niskich cenach takie jak: koszulki damskie po 12,25 - 14,50, koszulki męskie po 12,50 - 15,00zł i wiele innych tanich ale bardzo dobrych jakościowo ubrań. Może i ty znajdziesz coś dla siebie, zapraszam do sklepu internetowego www.dwaswiaty.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić promocje na born2be.pl, można się nieźle obkupić! Czekam właśnie na kuriera co mi paczkę z ciuszkami ma dostarczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zajrzeć do Born2be.pl :) Często sama tam kupuje i jestem bardzo zadowolona. Tanio, szybko i świetnie jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej polecam internetowe centrum handlowe. centrumhandlowe.net.pl jest tam bardzo dużo sklepów z kategorii moda oraz innych kategorii. Sklepy te oferują fajne promocje i duże rabaty. Można zaoszczędzić czas i pieniądze. Warto sprawdzić! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirra
ja lubię kupować w Nico...w sumie przez stronę nico.com. I mozna bardzo dużo znaleźć fajnych ciuszków! jest na co upolować! zresztą można tam sporo fajnych dodatków znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu czasopismach kobiecych widziałam ciuchy od https://www.lejdi.pl/ i się zainteresowałam. Faktycznie sklep jest solidny. Przy zamówieniu masz opcję idealnego dopasowania rozmiaru. W razie czego bezpłatny zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńska
jest dużo sklepów online - ale ja ostatnio poszukując garnitura dla faceta trafiłam do noor.pl - bardzo ładne, dobrze wykonane, z dobrych materiałów ubrania! na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liisska
tak zdecydowanie noor.pl jest dobrym sklepem - mają spory wybór mody męskiej i to w dobrej cenie. moim zdaniem warto u nich zainwestować w dobrze skrojoną marynarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie222

jeśli chodzi o cenę i dobrą jakość, to chyba teraz najlepsze opcja to Born2be czy Renee. Zwłaszcza że born2be robi dużo promocji czy kodów rabatowych, tutaj zawsze aktualne znizki w serwisie https://kotrabatowy.pl/sklep/born2be/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawka

Ładne damskie ubrania w rozsądnej cenie mają w nico.com.pl - lubię tam kupować bo tak na prawdę i cena jest dobra i mają spory wybór.  Lubię tam kupować bo zawsze się coś fajnego znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna kinia

www.strefa-gustu.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATRENG

Polecam www.qshee-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem co tam konkretnie szukasz, ale z mojej strony mogę polecić lejdi.pl/ pod kątem kupowania ...enek. Jest tam bardzo dużo różnych propozycji więc myślę, że na spokojnie jakieś fajne ...enki znajdziesz również na poważniejsze okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikaas

Jednym z lepszych sklepów online to nico.com.pl - dla mnie to zakupy mega wygodne i sprawnie realizowane. Zdecydowanie na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie stronę saler.pl znajdziecie na niej multum wyprzedaży w internecie ogólnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.  😍
Ja kupuję głównie na Zalando, ale ostatnio trafiłam na https://letmeout-outlet.pl/. Wybierałam się z moim na wesele, więc potrzebowałam ...enki. No i przejrzałam ofertę, niektóre z ...enek przepiękne, ale niestety początkowo nie mogłam znaleźć swojego rozmiaru. W końcu trafiłam na śliczną kieckę Swing, którą wcześniej widziałam na Zalando chyba za 650 zł(?). W let me out była za niecałe 200 , więc długo się nie zastanawiałam. Przyszła w stanie takim, jak opisany - z metkami, wręcz pachnąca nowością, a rozmiar - jakby była szyta na mnie. Wesele było świetne ❤️❤️❤️. Naprawdę polecam ten sklep, tym bardziej, że po rejestracji dostałam zniżkę -10%. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×