Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mararuda

Zaproponowac facetowi spotkanie???????

Polecane posty

Gość mararuda

Od jakiegoś czasu podoba mi się kolega z pracy. On jakieś 3-4 miesiace temu zaczął okazywac mi zainteresowanie, pisząc mi czasem jakieś komentarze na portalu społecznościowym, chatując ze mną (wcześniej tego nie robił). Osobiście raczej nie mieliśmy okazji rozmawiac, bo on pracuje w innych godzinach i innym dziale niż ja. Później jakoś tak wyszło, że ja zaczęłam sie z kimś spotykac (on nigdy nie zaproponował spotkania), o czym on wie. Niestety nie wyszło nic z tego, emocje po tamtym (poprzednim chłopaku) opadły i chciałabym teraz spotkac się z nim. Nie wiem jednak, czy on nadal jest zainteresowany, bo kontakt się rozluźnił. W pracy jeśli się zobaczymy, zwykle zamieniamy tylko kilka słów, uśmiech i tyle. Co zrobic? Zaproponowac spotkanie??? Osobiscie czy w mailu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze mozesz
a droge wybierz, ktora ci pasuje, rownie dobrze, mozesz w mailu zapytac sie czy ma ochote gdzies wyskoczyc? jak i pogadac z nim w 4 oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mararuda
Myślę, że lepiej osobiście, tylko nie wiem, czy się odważę :/ w mailu zdecydowanie łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT CK
Zrób to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mu w mailu. raz się żyje. ja wyznaje tą zasade. 10 razy przegram ale raz wygram i elegancko ;) a jak nie robie nic to przegrywam 11 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mararuda
Ja myślę podobnie, w końcu raz się żyje, a gdybym czekała na niego, mogę się nie doczekac. W końcu nawet nie mam za bardzo możliwości okazac mu zainteresowania, bo rzadko się widujemy... Co napisac? Po prostu: czy miałbyś ochote wyskoczyc na kawę albo drinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×