Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna z jego powodu

Chłopak odrzucił mnie

Polecane posty

Gość Smutna z jego powodu

Mój chłopak stracił wzrok i powiedział, że jestem już wolna i mogę robić co chcę. Nie wiem dlaczego tak powiedział, chciałam go pocieszać, a on do mnie z takim czymś. Co nim kieruje ... przecież było nam dobrze, a ja do jego kalectwa nic przeciw nie mam. W dodatku przecież to nie średniowiecze, przecież może go wyleczą. Jak mam go pocieszać i co zrobić, żeby może nie przeprosił (bo trochę go rozumiem) a zmienił decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalosne sa randki z pewnym
Widzisz, on uwaza, ze robi dobrze dla Ciebie, nie chce obarczac Cie odpowiedzialnoscia, bo czuje sie jakby byl nikomu nie potrzebnym zerem, moze bac tez sie, ze sama go odrzucisz. Nikt nie ma pojecia, co sie dzieje w jego glowie, mial wzrok, a teraz buch i go nie ma, to jest npewno szok dla niego i wielka rozpacz, pocieszanie na sile i ewentualne pretensje, ze sie nie pocieszyl napewno nie maja racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom on nie chce żebyś się z nim męczyła. na początku bedzie fajnie ale z czasem coraz gorzej ;/ no chyba że prawdziwa książkowa miłość was łączy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla niego to nie jest łatwe w jednym momencie zawaliło śię wszystko.A powiedział tak żebyś się z nim nie męczyłoa przez jego kalectwo.Ale Ty teraz jeżeli Ci na nim naprawdę zależy i nie przeszkadza Ci to że stracił wzrok to bądz przy nim,wspieraj go powiedz że mimo to i tak Ci na nim zależy że przez ten wzrok nic się miedzy wami nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla niego to nie jest łatwe w jednym momencie zawaliło śię wszystko.A powiedział tak żebyś się z nim nie męczyłoa przez jego kalectwo.Ale Ty teraz jeżeli Ci na nim naprawdę zależy i nie przeszkadza Ci to że stracił wzrok to bądz przy nim,wspieraj go powiedz że mimo to i tak Ci na nim zależy że przez ten wzrok nic się miedzy wami nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×