Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonda kafe

najprzystojniejszy kafeteriusz

Polecane posty

Nie mam 70sięciu lat. :o I jeśli nawet jetem przystojny, to co z tego? Jestem ponad siedem lat sam. Kompletnie nie widzę potrzeby by to zmieniać. Jaki sens jest w braniu udziału w takim głosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin :classic_cool: Po 7 latach to już zmiana jest bardzo bolesna chyba, ja po 3 latach nie wyobrażam sobie mieszkania z kimś. Trzeba zaakceptować swoje starokawalerstwo ;) Ja je nawet polubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 letni myrevin
myrek ma miedzy 44-46 lat ,nie jest brzydki ale wali kapucyna bo jest samotny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociarz pospolity Nie. Zmiana nie jest bolesna. Jest niemożliwa. Takie mam wrażenie. Poza tym czuję się zbyt mocno osadzony w rzeczywistości by próbować dać szansę ułudzie. wyobrażeniom.. i takim tam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ myrek ma miedzy 44-46 lat ,nie jest brzydki ale wali kapucyna bo jest samotny} Masz z tym jakiś problem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - racja. Mnie sporo kosztuje jednak samokontrolowanie się, tzn. kiedyś bardzo lubiłem podrywać, zdobywać, jako 20-tokilkulatek, mimo że jestem niewysoki i niskoprzeciętny, to nie miałem oporów przed poznawaniem kobiet itp., jednakże od trzech lat kontroluję się, poprzestaję na zwykłej znajomości, żeby nie robić komuś i sobie nadziei, obawiam się też zakochania w kimś, dobrze mi samemu i nie ma opcji zmiany tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:54 [zgłoś do usunięcia] kociarz pospolity} No i na tym sens wymiany mysli się kończy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczcz
uważam że myrevin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×