Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sex po 4 latach

jak często uprawiacie sex ze swoimi partnerami

Polecane posty

Gość sex po 4 latach

Witam. Ciekawi mnie jak często uprawiacie sex w stałych juz dłuższych związkach? Ja jestem z moim już prawie 5 lat i kochamy się średnio 2,3 razy w tygodniu... Czy to mało? Jak jest u was? pozdrawiam

Gość sex po 4 latach
no dziewczyny napiszcie o waszym życiu sexualnym? jak to wygląda u was?? czy uważacie że 2 czy 3 razy w tygoniu to mało??

Gość 5-6 razy w tygodniu średnio
7 lat razem,zaręczeni,średnio 5-6 razy w tygodniu,często codziennie. Ale my to w ogóle dobrani idealnie pod tym względem, wiele nam nie trzeba ;) Po pracy właściwie od razu ciuchy zrzucamy i jak nie mamy innych obowiązków to pod kołdra lądujemy przy filmie i nie ma szans, żeby seksu jakiegoś nie było albo chociażby pieszczot. W ogóle to mój TŻ mógłby mnie obłapiać 24 h na dobę;) . Jacyś tacy niewyżyci jesteśmy i to wcale z wiekiem nie mija, wręcz przeciwnie. Im dłużej z nim jestem, tym bardziej mi się podoba i pociąga a ja już u jego boku tak pewnie się czuję,że pozwalam mu na bardzo wiele. Jakoś tak samo wyszło, cieszy mnie to,że akurat tak się dobraliśmy szalenie. I nie zaczęliśmy wcale znajomości od łóżka;) I ze sobą przeżyliśmy nasze pierwsze razy .

7 lat razem - u nas jest roznie, czasami kika razy dziennie, czasem codziennnie, a czasami z tygodniowa przerwa - jakos nie mamy zadnej reguly, tylko spontan;)

ze soba przezyliscie p[ierwsze razy?? troche nudno....kiedys moze sie wam zachcec sprobowac z innymi..ot tak z ciekawosci.... ja z moim 34 razy w tyg. tez dobrani idealnie, ammy takie same temperamenty seksualne, zadnych problemow lozkowych, zadnych niespelnionych fantazji, zachcianek. wszystko na miejscu:)

Gość 5-6 razy w tygodniu średnio
na razie nudno nie jest, a co będzie kiedyś się zobaczy. Ja tam sie nie nudzę. Uprawiacie seks z różnymi partnerami po to, by nudno nie było:>

Gość Maciej928z
Ja nigdy nie byłem w tak długim związku. Mój najdłuższy to niestety tylko 3 miesiące. Obecnie od roku nie spałem z żadną Dziewczyną. Wydaje mi się, że ze stałą Dziewczyną, którą bym dawno znał i jeśli obydwoje darzylibyśmy się uczuciem to seks byłby bardzo dobry. Może kiedyś będę mógł to zrobić z miłości. heh :) Raz, jeden całowałem się z Dziewczyną, która mi się podobała. Sam pocałunek i długie przytulanie było dużo przyjemniejsze nawet niż seks z dziewczynami wcześniej.. niestety ona po jednym spotkaniu już mnie olała.. więc. muszę szukać innej :)

problem w tym że dużo par nie dobiera się pod względem temperamentu seksualnego Najczęściej jak zauważyłem to kobiety fascynują się partnerem i ciekawością z seksu a maja małe potrzeby facet zachwycony pranerką " stają " się małżeństwem i okazuje się że ona ma potrzeby raz na m-c.lub jeszcze rzadziej.

Gość sebastianno
my z żoną (ja 47 lat ona 44, dwójka dzieci 15 i 17 lat) 2-3 razy w tygodniu po 2-3 stosunki (orgazmy-wytryski), z reguły zaczyna się od pieszczot językiem, (anal raz na miesiąc-dwa),kiedy żona nie może lub ma "gorszy" okres to zaspokaja mnnie ręką lub ustami (bez połykania), ja często używam języka i paluszków, często jakiś wstepny dłuższy masażyk,jak nie ma dzieci w domu to wskakujemy pod prysznic lub w kuchni, od 2 lat depiluję sobie mosznę, czasami też żonie pomagam usunąć włoskiwokół cipki - oczywiście bardzo się przy tym podniecamy - ja szczególnie więc kończy się obowiązkowo seksem, używamu także fajnego wibratorka kiedy nie bardzo może mi stanąć - wszystko z usmiechem i zabawą z obu stron, czasami razem się masturbowaliśmi-lubi czuć spermę na piersiach - ona namawiała mnie do tego, jak byliśmy jeszcze narzeczeństwem to bardzo chciała wiedzieć jak się zaspkajają faceci, dbamy na co dzień o siebie , zona fitness i solarium, ja rower i ławeczka do brzuszka, z poczatku małżeństwa tak nie było, kłopoty z małymi dzieciakami i finansowo-mieszkaniowe, teraz jest stabilnie więc może to lepiej działa na nasze pożycie łóżkowe, przed paru laty zacząłem uzywać Permen=u, bo słabo mi stawał i się niezbyt chciało,, ale teraz jest OK,

Gość zaraz mama chlopca
jestesmy ze soba 3 lata,ja obecnie w 9 miesiacu wiec 1-2 razy w tyg. na poczatku zwiazku codziennie po pare razy, w sumie ja w ciazy moglabym codziennie, ale widze ze moj facet ma troche opory, zawsze pyta o malego w trakcie albo pilnuje zebym malego nie uciskala;D no wiec po porodzie bedzie mial troszke postu i mam nadzieje ze bedzie jak dawniej

3,4 razy w tygodniu to mało? Ja Ci zazdroszczę, bo my jestesmy ze sobą 4 lata i już seks znudził mu się rok temu, teraz to tylko pare razy w miesiącu jeszcze z wielkim problemem.... Na początku to było co drugi dzień a nawet codziennie. Ciesz się dziewczyno ;)

zawsze_wolnosc-----> jak to znudzil mu sie sex? A urozmaicacie w ogole cokolwiek? Ja jestem tyle lat po slubie i moj maz ciagle mi powtarza ze w zyciu nie mysla, ze mozna tyle lat z kim uprawiac sex :D I na dodatek ze sie jeszcze nim nie znudzil ;)

Gość seksuaalnaa
Jestem z moim 6 lat, nie jestesmy zonaci ani też narzeczenstwem. Mieszkamy razem od 4 lat. Seks uprawiamy 10 - 6 razy w tygodniu :D. Dobralismy się idealnie pod tym wzgledem (i nie tylko):D biore tabletki antykoncepcyjne takie w ktorych nie wystepuje krwawienie :P uwielbiamy seks na lonie natury:D czasami zdarza się tak że gdy jedziemy gdzies, mojemu zrobie lodzika, pozniej podniecenie jest tak wielkie że musimy stanac i bzyknac się i dalej mozemy jechac :D wytryski i orgazmy sa zawsze co stosunek :D

Gość zagubiona duszyczka 24latka
Sebastiano daj maila ja ci mogę wiecej zaoferowac niż twoja zonka, jestem mloda napalona wlasnie na takich mezczyzn jak ty❤️

Gość gość
Hej uprawiamy seks 24 razy na tygdzien mój ma 26 lat a ja 18 mieszkamy razem jest cudownie jak uprawiamy seks codziennie rano jak wstajemy o godz 4.00 rano do porady to smyram moja po plecach a potem po szparce i uprawiamy 1godz i 15 min seks

Gość gość
Ja bardzo lubię sex telefon bo dziewczyny potrafia wysluchac problemow, a potem zaspokoją Cie na maxa, to po prostu trzeba przeżyć aby się wypowiadać! Najbardziej lubię laski z http://www.seks-telefon.eu/

Gość gość
Nie wierze w te historie, po tylu latach bzykac sie jak nastolatki?

Gość gość
Niecałe dwa lata razem. Seks raz na tydzień albo jakoś tak. Na początku często i długo, teraz rzadziej

Gość gość
Dzisiejsi faceci są beznadziejni w te klocki, jacys tacy zniewiesciali i zestresowani, żadnego z nich pożytku nie ma

Gość Bezposredni32
To nie faceci sa dziwni,,to ludzie sie w ostatnim czasie zle dopasowują pod wzgledem temperamentu i pozniej wychodzą krzywe sytuacje,,,znam to z autopsji niestety

Gość gość
U mnie życie erotyczne to po prostu ruina ,jesteśmy po ślubie 10-lat ,kiedyś było super,mąż ciągle zmęczony,dużo pracuje,budowa domu,dzieci. Wstyd się przyznać,jest tak źle że czasem muszę wspomagać się sama.

Gość gość
ludzie co wy piszecie ja mam 40lat moja partnerka44 i sex uprawiamy 6 dni w tygodniu az tak zle jest w takim rrazie facet musi byc do kitu lub partnerka

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować