Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona :)

Fotograf / kamerzysta Krakow i okolice

Polecane posty

Gość gość
Bardzo emocjonalne zdjęcia robią ludzie z fotopaleta.pl I są z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan młody
Chciałbym widzieć w którym miejscu Studio fotovideo KRIS jest profesjonalne - chyba nigdy nie widzieli profesjonalnych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bardzo zadowolona z filmu, który dostałam od Pana Marcina z Krakowa, który jest profesionalny w każdym calu:) Efekt mnie powalił….. zarówno film jak i teledysk na wysokim poziomie, z klasą i stylem. http://www.teledysk-slubny.pl Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z autopsji polecam Ci Panią Anne Renarda obłedne zdjęcia :) zobacz na stronce moje też tam są , ceny z tego co u innych się dowiadywałam też ma dobre, stronka to http://annarenarda.com Po prostu nieziemskie zdjęcia wychodzą, poleciła mi koleżanka i nie załuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Miło się współpracowało podczas naszego ślubu i wesela z filmowcami z portalu www.nacalezycie.com.pl . Byli bardzo zaangażowani, ale też nie narzucali się z kamerą. Nagrywali tak, że byli niemal niewidoczni, a materiału wyszło całe mnóstwo. Oczywiście podczas montażu trochę się z nami konsultowali, także my z mężem też mieliśmy wpływ na ostateczny kształt filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamerzysty niestety żadnego nie znam, ale znam fotografa. Pani Ania Renarda z Krakowa. Zdjęcia robi naprawdę klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa młoda
My niedawno też braliśmy ślub. Najważniejszy był dla nas fotograf, ale po oglądaniu wszystkich filmów na yt zamarzył się nam również pamiątkowy film. Zaczęliśmy dzwonić, ale ceny w większości jak z kosmosu. Znajomi polecili nam pana Piotrka z filmowego warsztatu. Młody chłopak, widać, ze chce mu się pracować, cena w porównaniu do innych b. dobra a film wyszedł super. Fotografa też mogę polecić, ale jechał do nas,aż z Poznania jeśli chcesz to mogę podać namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara0111_1
My polecamy www.switek.eu przyzwoite ceny, za pełny komplet z dojazdem zapłaciliśmy 1600zł i jesteśmy naprawdę zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaa33
Zdecydowanie p. Ania Renarda jest najlepsza. http://annarenarda.com/ Zobaczcie sobie jej zdjęcia, jak nie wierzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11122
Jolaaa33 chyba żartujesz! Co temat o fotografii to znów ta chamska autoreklama renardy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Wardęga
U nas na Ślubie był pan Piotr z pamiatkaslubna.com z Krakowa Zamówiliśmy u nich zdjęcia jak i film To prawda że może i najtańsi nie są, choć nie maja nie wiadomo jakich cen, ale za to efekt ich pracy na najwyższym poziomie Dziękujemy Panie Piotrze za przepiękne zdjęcia i film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ten piękny dzień uczyniliśmy jeszcze piękniejszym dzięki specjalistom z tej firmy ncstudio.pl/. Ujęły nas piękne, subtelne realizacje i indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek1234
Ja plecam www.facebook.com/WhitePantherStudios robili wesele u mojej koleżanki i ich praca na prawdę robi wrażenie, sama chciałam ich wziąć ale nie mieli terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinazTarnowa
znajoma miała fotografa www.good-life-pictures.com i zdjecia były CUDO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, moj znajomy z krakowa zajmuje sie wlasnie kreceniem i fotkami, ma naprawde dobry sprzet kupiony tu www.technika-filmowa.pl :) jak bedziesz chciala to podbij, a podam Ci numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa841
Chcę się podzielić wspaniałym odkryciem które zmieniło moje życie i mnie samą na lepsze, nie uwierzycie ale chodzi o czytanie biblii, czytajcie biblię ludzie, to wszystko co tak jest jest prawdą, nie dacie umrzeć z głodu swojej duszy, karmcie ją Słowem Boga, może przeżyliście bez tego całe życie u uważacie że świetni sobie radzicie ale powiem Ci 1: nie będziesz mógł ani chciał tego kończyć, to się stanie Twoim regularnym, przynoszącym Ci spokój, równowagę i radość nawykiem, daj sobie szansę, obiecuję że się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeufoto
Fotograf Ślubny - www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu Atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia445
Ja znam świetne miejsce gdzie można zrobić genialne zdjęcia ! Ostatnio w Krakowie wynajmowałam studio fotograficzne, http://www.studioerica.pl mają niesamowity lokal w niezłych pieniądzach który można bez problemowo wynająć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam ślub w zeszłym roku i przez przypadek trafiłam na stronę Dominiki Tatoń. Zdjęcia tak bardzo mi się spodobały, że w końcu z mężem zdecydowaliśmy się na nią i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt jej pracy można zobaczyć na jej stronie www.domi-foto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu oprócz pro fotografa zagościła fotobudka ! Ostatnio coraz popularniejsze się to robi (!) i dobrze, bo dodatkowo umila czas gościom i nam właściwie też. Można sie troche powyglupiać przed aparatem. Naprawde mega sprawa. My z mężem wypożyczaliśmy z fotowariacje.pl Cenowo wyszło nam najkorzystniej. Porównywaliśmy z innymi "wypożyczalniami" i właśnie tutaj spełnili nasze wymagania finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amagiera
Jeżeli interesuje Was kompleksowa usługa tj. wynajęcie fotografa i kamerzysty, zobaczcie sobie stronę http://creativelove.pl/film-slubny/ oni mają ciekawe pomysły. Ich realizacje są dostępne na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie i u mojego brata zdjęcia ślubne robiła pani D.Tatoń (domi-foto), pomysłowa, potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty. Zna sie po prostu na tym co robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×