Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

furagin dla kota

Polecane posty

Mam takie problem - jestem bez samochodu i jest zimno, więc dopiero jutro pojadę z kotem do lekarza a niestety zauważyłam dopiero teraz wieczorem, że ma przeziębiony pęcherz Czy podanie mu teraz odpowiedniej do wagi, dawki furaginu mu nie zaszkodzi? ktoś tak leczył kota doraźnie? Poczytałam o leku, nie widzę tam nic niepokojącego, a kot się męczy, więc chcę mu trochę ulżyć przed wizytą u weta. Kociarze - nie zrobię mu więcej szkody niz pożytku z tym furaginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
Chyba możesz podać. Mojemu półrocznemu psiakowi lekarz furagin zapisywał. Pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
A może zadzwoń do jakiejś całodobowej poradni weterynaryjnej i tam zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś dzwoniłam to mi gościu powiedział, że na telefon to on nie może mi poradzić, mam przyjechac z kotem do przychodni, zbada i wtedy powie ;) a wizyta nocna liczona podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przespała niunia całą noc ze mną w łóżku, czyli trochę jej pomógł ten furagin rano dostała następną dawkę i po pracy jedziemy do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
Ewa, widzę, że zaryzykowałaś. No i dobrze. Tak myślałam, jeśli furagin nie zaszkodził mojemu młodemu psu, to i kotkowi nie powinien. Bardzo się cieszę się, że niuni jest lepiej. :) Trzymajcie się dzielnie, a po wizycie u lekarza daj znać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
Ewa i jak się niunia ma? Co lekarz powiedział? Zakażenie układu moczowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wymacał, że nerki są w porządku, dał coś w zastrzyku x 2, a w domu polecał furagin, pół tabletki 3 x dziennie, czyli tak, jak dawałam koci lepiej, już nie siedzi tak w kuwecie ciągle, ten drugi zastrzyk był rozkurczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
Moja sunia kilka razy miała taką przypadłość. Zawsze u lekarza 2 zastrzyki (antybiotyk i rozkurczowy) a do domu furagin. I pomagało. Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mała pierwszy raz tak szkoda mi jej było nie wypuszczać na balkon i takie skutki miękkiego serca :( nic to, poleczymy i będzie ok pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany glany
moja jak miala problemy z oddawanie moczy to ganialysmy do weta ciagle..a to zastrzyki, a to krew w moczu... okazalo sie, ze trzeba bylo mlodej zmienic tylko karme:)))) teraz sika tak glosno i duzo, ze hohohoh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
A moja sunia u złych ludzi na początku swojego życia była. W strasznym brudzie ją trzymali, w odchodach swoich spała. Z tego wszystkiego (już u nas) często miała nawracające infekcje układu moczowego. Kilkukrotne leczenie antybiotykami, rozkurczowymi i furaginem pomogło. Teraz jest zdrowa, duża, piękna i bardzo przez nas kochana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla kota
Furagin dla kota ? Odpowiedź - nie stosuje się i weterynarze też go nie stosują bo są inne leki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widać po wpisach powyżej - lekarze go stosują, więc nie wiem, skąd taki kometarz? z sufitu? z księżyca? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetka

Koty mogą brać Furagin, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetka

Koty mogą brać Furagin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×