Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8yh89y0y

kto mowil ze na sympatii niby same pasztety????

Polecane posty

Gość 8yh89y0y

wchodze tam przegladam, same ladne laski, same Keny. Poczulem sie jak gowno, wykasowalem profil , spierdolilem stamtad szybciej niz wszedlem. Jezeli Ci ludzie to pasztety, to ja nie wiem jak nazwac 95% osob ktore spotykam codziennie na ulicy? mielonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnie i czeresnie
Dlatego nie daje swoich zdjec na portalach randkowych, bo czuje sie wlasnie jak parowka z biedronki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
tak powiedzial pewnie jakis pasztet ktory zazdrosci tym z sympatii a sam facjaty w zyciu nie pokaze bo ma wyglad koziej dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
większość fotek to lans na maksa, fotoszop itd. tak samo jak na nk czy fb, jedna moja koleżanka np. w realu pasztet dramatyczny, a tam mega dżaga :D jak zobaczyłam jej nowe foty, pomyślałam "kurczę, wyrobiła się" a tu spotykam ją kilka dni później i wygląda gorzej niż wcześniej :P także nie należy się sugerować tymi fotkami, wracaj na sympatię i szukaj fajnych, ale z tym to już może być gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się stukij, przed trzydzis
Ja w życiu na sympatii nie zobaczyłam ładnego ryja prócz swojego. i owszem, 95% ludzi na ulicy to mielonka. Także umysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×