Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
A-B-C

Infekcja jako objaw ciąży ? Poradźcie !

Polecane posty

Witam. @ spóźnia mi się już 6 dni. miałam niedawno infekcję pochwy. powiedzcie mi , czy takowa infekcja moze byc objawem ciazy ? przeczytalam pewien artykul w internecie i teraz sama nie wiem co mam myslec. pisalo tam tak : "Jednym z najczęstszych, a przy tym najbardziej wstydliwym symptomem ciąży jest infekcja pochwy. Jeśli zatem czujesz uporczywe swędzenie w intymnych okolicach i obserwujesz biały nalot lub grudkowate, przypominające twaróg, upławy, bezzwłocznie zgłoś się do lekarza. Infekcje pochwy podczas ciąży są bardzo niebezpieczne. Nie lekceważ nawet najmniejszego objawu grzybicy krótkotrwały, ostry stan zapalny jest mniej groźny, niż łagodne, ale przeciągające się zapalenie." Czekam na wasza odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie i u moich 2 kolezanek
tak właśnie się zaczęło:) Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Internecie wszystko jest
możliwe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli ze jest duza szansa... dzisiaj juz 7 dzien a ja nadal @ nie mam... co mam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obie ciążę się tak właśnie zaczęły... ale to podobno dlatego, że kobieta nie mająca wcześniej kontaktu z nasieniem partnera (zabezpieczenie prezerwatywą lub stosunek przerywany) tak właśnie może na nie zareagować... to teoria mojego lekarza... a jeśli jesteś już po terminie @ to czemu nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczki
Chyba lepiej się rozczarować niż przeciągać stan niepewności i nadziei? Jak teraz nie wyszło to następnym razem może się udać przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez byla infekcja
a pozniej sie okazala ciaza zrob test :) tylko ze ja nim jeszcze test zrobilam to tydz wczesniej mialam infekcje a pozniej po 4 dniach przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie... moje "infekcje" zaczęły się 2-3 dni po jajeczkowaniu i ustąpiły w zasadzie same na kilka dni przed @... zrób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczki
no właśnie, zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę polemizować z guru w tym temacie... zgadzam się, nie jest objawem, ale często jej towarzyszy... ja miałam do tej pory coś w rodzaju infekcji w postaci twarogu dwa razy w życiu, właśnie przy zachodzeniu w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam. Swoją drogą też miałam okrutną infekcję w cyklu ciążowym, aż popękałam. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek tak miałam (choć jako dziecko pewnie tak, bo miewałam problemy tego typu), niemniej raz na jakiś czas łapie mnie infekcja bez ciąży. Tak, jak łapie mnie czasem zapalenie pęcherza i też latam do kibla co 5 minut, bez ciąży.To po prostu nie jest objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nagadalyscie...tylko zapytalam, bo nie bylam pewna tego, co przeczytalam w necie. postaram sie jak najszybciej kupic test i go zrobic. no i do lekarza tez pojde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczki
Daj nam znać A-B-C :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko teraz nie wiem kiedy bede miala okazje go kupic... bo nie mam w poblizu zadnej apteki, musze jutro wybrac sie do miasta .. :) ale mnie ciekawosc zżera.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje.. ja jeszcze w to nie wierze do konca.. pewnie powtorze test za kilka dni, zeby sie upewnic i w koncu uwierzyc, ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
ja również popieram zdanie ze infekcja nie jest objawem ciąży. A najbardziej wiarygodnym sprawdzeniem bedzie test z krwi. Co do infekcji to zanim lekarz cos stwierdzić możesz brać ochronnie provag-ja też go stosowałam w ciązy, bo też wcześniej miewałam infekcje.A mogą być one niebezpieczne dla ciąży.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz taka infekcja :/
ja mam bv, pierwszy raz w zyciu- ten zapach :/ okrutnee- serducho mi walilo ze stresu... kupilam cos co daje naturalny ph w pochwie.. jeszcze 3 dni.. ale okresu jak nie ma tak nie ma juz 6 dzien .. .. zrobilam test - negatywny.. uprawiamy seks przerywany.. ostatnio dosc duzo :) tak zastanawialam sie czy to bv to nie czasem ze cos tam sie popieprzylo we mnie- ze to moze ciaza tak zrobila.. i znalazlam to forum.. jestem w szoku babeczki.. juz sama nie wiem.. a test robilam wieczorem.. one klamia czasem.. jesli cos to mulatek bedzie :) hehe .. pozdrwaiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, może byc dziwne ale musze sie poradzic. 21.08 uprawiałam seks, 28 dostałam okresu. Teraz zauwazylam dziwna wydzieline z pochwy, wlasnie w formie grudek. Czy jest jakies prawdopodobienstwo, ze zaszlam w ciaze (bardzo bym tego nie chciala)? Czy jednak jest to zwykla infekcja, grzybica. Do lekarza jeszcze nie poszlam, musze poczekac. Czy lepiej zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test to wyjaśnisz kwestię ciąży. Taka wydzielina to najpewniej grzybica. Więc koniecznie do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2018
Wiem, ze temat sprzed kilku lat ale może ktoś sie odezwie ;) kurczę kobietki podejrzewam to samo i oczywiście nakręcam sie ze szczescia ! :) mam juz córeczkę i pamietam ze pierwszym objawem byl właśnie śluz przed okresem gdzie zawsze była suchość. Wiec wiedziałam zanim był termin planowanego okresu :D Aktualnie okres powinnam mieć za dwa dni max, boli mnie głową mam mdłości i wlasnie objawy jak na infekcje.. Ciekawe ciekawe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2018
Kiedy w takiej sytuacji mogę zrobic test ? Przy pierwszej ciazy druga kreseczka była juz przed @ tylko czy teraz ta infekcja nie bedzie falszowala wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test powinno się wykonywać najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Infekcja nie ma wpływu na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby

Witajcie moj problem polega na tym ze mam nieregularne miesiaczki a moj partner chce miec dzidzie i w lutym okres mialam 5 w tamtym miesiacu np okres mialam 14 a piec dni temu sie kochalismy i skonczyl we mnie,w srode poczulam klucie w macicy i od tamtej pory mam delikatne plamienie czyli trzeci dzien i dostalam zapalenia warg sromowych strasznie mnie swedza i sa spuchniete...czy to moze byc ciaza?prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2019 o 14:02, Gość Baby napisał:

Witajcie moj problem polega na tym ze mam nieregularne miesiaczki a moj partner chce miec dzidzie i w lutym okres mialam 5 w tamtym miesiacu np okres mialam 14 a piec dni temu sie kochalismy i skonczyl we mnie,w srode poczulam klucie w macicy i od tamtej pory mam delikatne plamienie czyli trzeci dzien i dostalam zapalenia warg sromowych strasznie mnie swedza i sa spuchniete...czy to moze byc ciaza?prosze o pomoc

Ja jak byłam w ciąży pierwszy raz, (nieplanowanej) w 12tyg poszłam do ginekologa, testy ciążowe robiłam dwa i oba pozytywne, lekarz był pewien ciąży. Zaznaczę, że miałam w trakcie ciąży infekcje dróg rodnych, pierwsze pytanie było czy współżyłam bez prezerwatywy, bo możliwe, że zaraziłam się od partnera. Ale infekcje miałam w zaawansowanej ciąży. Moje pierwsze przypuszczalnia że jestem w ciąży to brak okresu, potem zaczęły się bóle piersi. Teraz za dwa dni mam mieć miesiączkę i piersi w ogóle mnie nie bolą, a zawsze bolały przed. No nic zobaczę za dwa dni jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×