Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiccccaaaa

JAK WYGLĄDA ROZWÓD ???

Polecane posty

Gość Asiccccaaaa

Czy ktos moze mi napisac jak wygląda rozwod? jak przebiega??? ja biore za 3tyg, bez orzekania o winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiccccaaaa
tak,mamy 5-letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiccccaaaa
a ślub braliśmy 5lat temu-- cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorzyna
ja mialem rozwod przed wkacajami z orzeczeniem o winie. Wchodzisz na sale, najepierw udzielasz sadowi informacji (ile lat, jak w lozku, czy czeste klotnie) potem druga storna udziala sadowi informacji. Potem czy podtrzymujesz to co w pozwie. Potem wychodzidzcie i czekacie 10 minut. Potem wracacie na sale po wyrok; to tak w skorcie Ci napisalem. Nie zaluje i to moja jedna z lepszych decyzji w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekłażona
a gdzie rola adwokatów? moze pdasz do siebie gg? chętnie porozmawiam, dowiem sie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekłażona
Interesują mnie informacje dotyczące rozwodu z orzekaniem o winie,zapraszam na gg 28522970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwód to najbardziej
traumatyczne przeżycie dla normalnego czlowieka. Owszem, rozumiem że jest konieczność gdy jedna ze ztron pije, bije, stosuje przemoc, wtedy trzeba uciekać. Ale rozwód bez orzekania o winie, za tzw. "porozumieniem stron" , bo się ludziom znudziło małżeństwo, to coś najbardziej podłego, co można sobie i dziecion zrobić. Ludzie którzy się rozwodzą właśnie z powodu znużenia powinni mieć na zawsze odebraną możlwość zakładania kilejnyj niby rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znużenie nie jest powodem lecz różnice charakteru, brak rozmów bliskości, gdy dla niej seks mógłby nie istnieć a liczy się kasa, różne cele życiowe i gdy to wszystko dzieje się przez 20 lat nadchodzi znużenie i... rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×