Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulla

Czy to jest w porządku?

Polecane posty

Mój problem polega na tym, że spotykałam się kiedyś z pewnym facetem, wyrządził mi wiele złego, przede wszystkim to, że równolegle ze mną widywał się z inną kobietą. Zawsze bardzo dobrze rozumiałam się z jego przyjacielem z dzieciństwa, gadaliśmy, śmialiśmy się i właściwie on był osobą, która okazała mi największe wsparcie po odkryciu sprawy z drugą kobietą. Kilka razy spotkaliśmy się u wspólnych znajomych i zaczęliśmy zdawać sobie sprawę, że rodzi się między nami uczucie. Rozmawiałam z nim nawet na temat tego, że spotykałam się kiedyś z jego kumplem, że łączyło nas coś więcej niż trzymanie się za rączki a on powiedział, że mu to nie przeszkadza, wie, jaką krzywdę wyrządził mi tamten i że kocha naprawdę tamtą kobietę. Ja czuję się jednak nie w porządku, przecież oni są przyjaciółmi, widują się dalej. Nie wiem co mam zrobić i co o tym myśleć, do tamtego już nic nie czuję, wiem, że on kocha bardzo tamtą kobietę a zaczynam się zakochiwać w jego przyjacielu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booonanza
a co w tym niby ma byc nie w porzadku, twoj byly ma swoja milosc, miedzy wami skonczone kazdy ma prawo do szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o niego, boję się po prostu, że może to spowodować jakieś niesnaski między nimi, poza tym ciężko jest mi siebie wyobrazić z tym i z tamtym na wspólnych imprezach np. Nie chcę żeby ich przyjaźń zepsuła się przeze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotunda 23
Ja bym tam miala wyj...na bylego i dala sie poniesc uczuciu do jego kumpla. Jezeli ci sie podoba i cos tam miedzy wami jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę coś do niego czuję, jest cudownym facetem, ale mam jakiś niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×