Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renkaaaa81

likwidacja oponki na brzuchu- tylko sprawdzone prady

Polecane posty

Gość gość

Może zamiast suplementów warto spróbować efedrynę? Bardzo szybko pomaga spalać tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zachowaniu mięśni dzięki czemu możliwe jest uzyskanie fajnej sylwetki. Szczególnie dobrze sie sprawdza u osób aktywnych fizycznie. kom. 517614677, agataliszka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Znam ten ból....ja miałam tak z brzuchem.... dieta, ćwiczenia.... Zdecydowałam sie na zabieg liposukcji w https://www.drchecinski.pl/ i mam święty spokój . Mój brzuch wygląda jak dawniej i nie mam już tego obrzydliwego wałka na brzuchu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillith

Na rynku w większości są niestety tylko cudowne suplementy diety, które jak wiadomo różnie działają. Na mnie osobiście te cudowne środki z reklam czy inne wywary ziołowe nie skutkują. Pewnie nie tylko na mnie. Na ten moment zaczęłam kurację tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy wszystkich suplemementach jakie kiedykolwiek brałam.. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Natalii - 733 566 390 . Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Robiłam zabieg liposukcji , z efektów jetsem zadolwona bo bardzo mi to pomogło w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Wiadomo, ze do tego stosowałam dietę aby wspomóc efekt. Teraz ważę 30kg mniej. Zabieg wykonywałam w klinice Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/   i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brzuszki skośne, normalne, podwójne, skakanka, hula hop z wypustkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makata

Mi przede wszystkim pomogła zmiana diety na pudełkową, zaczęłam kontrolować swoje jedzenie. Jeśli jesteś z okolic Krakowa to polecam firmę Optimal Fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesska

Odpowiednia ilość białka, MŻ i trening siłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga
Dnia 31.07.2019 o 15:28, Gość Makata napisał:

Mi przede wszystkim pomogła zmiana diety na pudełkową, zaczęłam kontrolować swoje jedzenie. Jeśli jesteś z okolic Krakowa to polecam firmę Optimal Fit

a na jakiej diecie jestes? bo ja zastanawiam się nad ta redukcyjną zeby zgubić kilka kg. Widziałam, że dowoża tez w okolice Krakowa to może na moją wioske tez by przywiezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Bardzo długo zastanawiałam się nad zabiegiem liposukcji body jet. Ale teraz jestem bardzo zadowolona , ze się na niego zdecydowałam, moja waga znacząco spadła czego bardzo oczekiwałam. Zabieg robiłam w klinice i polecam Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatA

Ja miałam taki przypadek, że pomimo diety , ćwiczeń  tłuszczyk na brzuchu nie dał się zlikwidować wiec zdecydowałam się na zabieg liposukcji w CHĘCIŃSKI - Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Warszawie. Teraz mam taki brzuch jaki chciałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dieta, dieta i jeszcze raz dieta 🙂 jak jesz za dużo kalorii to nawet 24h na dobę na siłowni nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina89

dieta, dieta i jeszcze raz dieta...... Racja!

rankingkobiet.pl/Dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Byłam ostatnio na zabiegu u dr Aldony Stachury w Krakowie . Zapisałam się na Liposukcję i teraz już chwilę po zabiegu muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona ze swojego wyglądu. Czytałam wcześniej, że to dużo bardziej bezpieczna metoda od podobnych na rynku i chyba to mnie przekonało. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Jak chodzi o zabieg liposukcji to polecam Pania dr Aldonę Stachurę z Krakowa. Sama robiłam u nie taki zabieg i bardzo dobrze go wykonała. Teraz widze efekty i nadmiar tłuszczu został mi usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwisiak

A słyszałyście kochane o krioterapii estetycznej? można bez ingerencji skalpela pozbyć się tłuszczyku z brzucha właśnie. Mam zamiar jechac , znajoma mi poleciła Centrum Odmładzania Eko Med w Grodzisku Mazowieckim.Można zmniejszyć obwód brzuszka wymrażając go. powiem wam fajne efekty no i bezpiecznie. Bardzo nowoczesna klinika, nowoczesny sprzęt, miły personel dlatego myślę . że warto https://www.centrumodmladzania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioo

Oponka na brzuchu to strasznie trudny przeciwnik, ale można się z nim skutecznie rozprawić. Po prostu musisz przejść na odpowiednią dietę. Mi pomogła dieta karniak.pl . Na tej diecie schudłam 15 kg w krótkim czasie, a mimo to się utrzymało. I to naprawdę dobrze się czułam, nie miałam żadnych problemów trawiennych. Cieszę się, że się na nią zdecydowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że oponkę na brzuchu jest trudno zbić. Mi się to dopiero udało gdy skorzystałam z pomocy Nuvu Estetic w Krakowie. Wykonałam u nich Alliance LPG Endermologię i teraz mój brzuch wygląda jak zawsze chciałam. Zabieg jest wykonywany szybko i bezboleśnie, polecam każdemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zmagałam się z trochę większą „oponką”, u mnie dopiero widoczny rezultat przyniosła liposukcja brzucha u dra Boligłowy w SCM clinic. To bardziej inwazyjny zabieg niż endermologie czy fala akustyczna, ale daje szybko naprawdę świetny efekt. Zwłaszcza, jak jest wykonywany przez dobrego specjalistę w nowoczesnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenia - takie jak lubisz, dieta, zdrowy sen. Jeśli to nie pomoże to trzeba zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie powinno się ćwiczyć treningi cardio, chociaż siłowe z tego co słyszałam też pomagają w spalaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej. Dla osób takich jak ja, które na temat treningu mają małe pojęcie polecam korzystać z filmików instruktarzowych, gdzie jest to fajnie wytłumaczone. Ja bazuje na treningach z labonitafit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liposukcja tak całego ciała naprawdę daje fajne efekty, jeśli ktoś jest zdecydowany. to ja polecam 🙂 W Krakowie pan Tomasz Mierzwiński wykonuje liposukcje body jet, to bardzo ciekawy zabieg, można sobie świetnie wymodelować ciało, więc jak najbardziej polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moja siostra cioteczna miała robiona liposujce brzucha i ud (bryczesów). Tej tkanki tłuszczowej było sporo, więc uzyła jej do wypełnienia pośladków (od gory takie sa zaokraglone teraz). Zaproponowali jej by przechowała swoj tłuszczyk w banku tkanek (nie wiedziałam ze coś takiego jest). Może go wykorzystac pożnije w innych zabigach. Ilona akurat myśli o wypełnieniu doliny łesz tłuszczem. Daje lepsze rezultaty na dłużej.  Zabieg był wykonywany w Prywatnym Szpitalu Pulsmed w Łodzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jeśli zależy Ci na czymś, co nie będzie dla Ciebie katorgą to mogę Ci polecić zabiegi z wykorzystaniem maszyn typu BTL Embody albo VelaShape III. Sama z nich korzystałam w krakowskim SCM estetic, więc jeśli jesteś z okolic to polecam. Szczególnie jeśli Twój problem dotyczy wspomnianej przez Ciebie oponki. Właściwie zaryzykowałabym stwierdzenie, że to jedyne ćwiczenia o których mogłabym powiedzieć, że są przyjemne 🙂. Polecam, efekty są widoczne już po kilku seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oponki nie zwalczy się wykonując brzuszki. Całe ciało musi być zaangażowane w ćwiczenia, żeby odpowiednio zadziałać na mięśnie brzucha. Polecam tzw. plank, side plank, bardzo dobre ćwiczenia na całe ciało, skłony łokcia do kolana w pozycji stojącej, a najlepiej w pozycji 'kota'. Podciągania nóg wisząc na drążku są bardzo dobre. Skuteczne są też ćwiczenia z hantlami, kettle, piłką lekarską i dużą, dmuchaną piłką treningową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że w 70% za kondycję brzucha odpowiada...dieta! Czyli trzeba dobrze i zdrowo jeść - ale się nie głodzić! U mnie sprawdza się dieta pudełkowa KURONIOWIE DIETY 😀 Mają teraz też fajne kody rabatowe 
 

- 5LATO5 - 5% zniżki bez minimum dni

- 10LATO10 - 10% zniżki przy zakupie minimum 20 dni diety

- 15LATO15 - 15% zniżki przy zakupie minimum 30 dni diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence

Oponka to genetyczna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×