Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lajeczka

5czwartych

Polecane posty

Wysokie. Nam powiedzieli 600 zl za godzine ale my chcielismy ich jako 2 fotografow reportazowych na dzien slubu i wesela. W pakiecie maja troche taniej cos kolo 6000 zl ale pewna nie jestem bo to oferta z zeszlego roku byla. Jednak powiem ci ze sa warci kazdej zlotowki. Robia rewelacyjne zdjecia. To czolowka fotografow nie tylko w Polsce ale i na swiecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolajeczki
lajeczka czy aby reklamować tą firmę musiałaś się logować na czarno? Trochę uczciwości proszę. Ceny spore ale nic nadzwyczajnego. Umów się z nimi i niech pokażą ci 70 zdjęć plenerowych jednej pary to wtedy zachwyt ci opadnie. Na stronach fotografowie najczęściej umieszczają separowane mocno wyostrzone zdjęcia pod monitory LCD. Zobaczcie te zdjęcia na papierze i dopiero oceniajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto widzial takie wielkie
dolaleczki napisze Ci,ze fotografowie na tak wysokim poziomie nie musza sie kafe reklamowac...nie korzystalam z ich uslug,ale jednego z rownie dobrych jak nie najlepszych w pl i zapewniam Cie,ze jakosc zdjec na papierze jest jeszcze lepsza...bo nie sa one drukowane w pierwszym lepszym punkcie kodaka tylko w powaznych punktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci fotografowie naprawdę nie muszą się reklamować na Kafe. ;) Ja widziałam ich zdjęcia od jednej pary(koleżanki z innego forum, na ich blogu ten reportaż nazywa się coś z Jokerem) i mogę zapewnić, że trzymają poziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhiiii
hhhiiii poziom totalnego kiczu dla panienek które chcą zostać miastowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pierwsze slysze
o nich dziewczynki dajcie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Nie ukrywam, że cena wysoka... ale z drugiej strony myślę sobie, że możemy zdecydować się na jakiś krótki pakiet... 3-4 godziny. Wolę mieć świetne zdjęcia z kościoła i pierwszego tańca niż kiepskie zdjęcia z całego wesela. No nic nie pozostaje jak napisać no nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pierwsze slysze
calkiem fajne te zdjęcia choć ja osobiscie nie zdecydowałabym sie ponieważ jakoś bardziej kojarzą mi sie ze zdjeciami biznesowymi jak slubnymi zia86 dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc35$75

Zdecydowanie nie polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc35S76

Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylyklient

1) Sami sobie piszą pochlebne komentarze na forum gdy tylko pada jakaś krytyka 2) Polecam wcześniej poczytać wątek o tych fotografach na forum gazeta.pl. Mimo że wątek stary datowo to mocno aktualny. Państwo są mili na początku, ale prawdziwy ich charakter wychodzi pozniej. Są zwyczajnie problematyczni i konfliktowi, a zdjęcia mocno średnie (porownujac do innych fotografów na polskim rynku). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×