Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabrycha ;)

PERFUMY Z FM KTÓRE POLECACIE??

Polecane posty

ale bez sensu sie rejestrowac i zamawiac tylko dla siebie jak mozna tez na innych no nie..? :) a to na serio dobre perfumy.. eny klaserow sie zmieniaja.. zobaczcie ile dokladnie na str fm ale dycha na sztuce to nie malo.. nie ma porownania z avonem itp. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 NIE MIAŁAM JESZZCE TYLKO ORYGINAŁ MOŻE JEDNAK W TAKIM RAZIE ZREZYGNUJE A 181 NA JEGO MIEJSCE WSKAKUJE;P AMOR AMOR HMM ;d NIENAWIDZE;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dycha na sztuce to w sensie zarobku na innych za perfumy klasyczne (najtansze) juz nie mowiac o tych wiekszych i drozszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
jest lacoste inspiration, lacoste pour femme to wlasnie moj nr 146:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
no to oplaca sie wejsc w to fm :) a 146 to te luksusowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
no ladne sa a ja juz narazie nie mam zabardzo pieniedzy zeby kupic jakies nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
ja chce te at night :P i zastanawiam sie teraz przez was czy wejsc w ten fm czy nie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do FM to muszę przyznać, że zapachy tych alternatywnych perfum są nieco inne...no niestety. Używałam ich jakiś czas - wiadomo taniej... Ale różnicę czuć w zapachu właśnie i w trwałości - nie trzymają sie za długo. Teraz wolę wydać więcej na oryginalne, ale buteleczka starcza mi na dłużej - bo są wydajniejsze, no i mogę rozkoszować się prawdziwym zapachem, nie podróbką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
na mnie sie tam dlugo trzymaja a nawet po wypraniu jeszcze czuje :D a wydajnoscia tez ok bo mam je ho hoho i ponad polowa jeszcze z kazdego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
wiem ze pewnie glupie pytanie ale pieniadze jak sie im wplaca? przez internet czy prze poczte tez mozna czy jak? :P a perfumy przychodza kurierem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna_dłoń
faktycznie CAN CAN :P moja pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
ok bede czekac :P a i jeszcze jedno jak np zamowie u kogos i za flakonik ten ktos ma zarobek 10zl tak i zamowie 3 flakoniki to jego zarobek to 30zl a pisze ze za zamowienie za 110zl placi sie za przesylke 18zl. czyli jednak jego zarobek wynosi 12zl zamiast 30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
no mnie tez sie te can can podobaja :P wymienilam ich nr wczesniej jako ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem i nie na serio nie kryja sie tam zadne kruczki :) mialabym z tego cos jakbyscie ze mna umowe podpisaly :) a tak poza tym to nie mam powodu zeby klamac :) po prostu ja jestem zadowolona a ze pare groszy czasem wpadnie to i jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
aha to nie 110zl tylko 110pkt w kazdym razie przesylka 18 zl :O wiec tylko 12zl zarobku nie 30:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palmakokosowa -> nie mozliwe.. moze to sugestia ze inna buteleczka? ale one to nie podruby tylko z tej samej rozlewni pochodza.. a czemu o tyle tansze? bo nie placisz za nazwe za orginalna buteleczke i czynsz w drogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
to ze niby sa oryginalne? to czemu jednak troche sie roznia zapachem ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WIEC TAK OK 12 ZL TANIEJ NA ZWYCZAJNYM BODAJŻE 30ML OK 15 ZŁ TANIEJ WYCHODZI LUKSUSOWY PACZKA PRZYJEDZIE KURIEREM OK 70 ZL KLASER I ABY ZAMOWIC TRZEBA MIEC MINIMUM 10 PERFUMÓW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamowienia mozna robic grupowe tzn z kolezankami ktore tez w tym siedza.. jedna ma 2 druga tez pare i sie uzbiera na paczke darmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
ja przeczytalam ze ten klaser jest za 135zl tzn jakis 100+60 i jest jeszcze mini klaser 20 za 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zartuj
w dolce&gabbana widze roznice pomiedzy oryginalem a fm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrycha kazda na swoje konto zamawia tylko w jednej pazce przychodza - w jednym zamowieniu my tak zamawiamy i kazda ma w paczce swoja fakture :) nawet na 2wie sztuki perfum i swoje pkt-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO NIEGO PONOC TRZEBA DOKUPOWAĆ TE PROBECZKI Z RESZTA RAXCEJ TAKIE OSOBY JAK MY CO ZNAMY NR NASZYCH PERFUM TO NIE POTRZEBNE TE DUZE KLASERY JAKBYSMY ZDECYDOWALY SIE ZAPISAC ;P MALY BYLBY WYSTARCZAJACY ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×