Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on81

Rzuciła mnie

Polecane posty

Gość on81

Dwa dni temu moja partnerka z którą jestem ponad 2 lata oznajmiła mi ze już nic do mnie nie czuje i chce się ze mną rozstać. Uczucia do mnie wygasły jej w zaledwie kilka dni. Nie chce próby ratowania naszego związku mimo moich próśb. Bardzo ją kocham i nie wiem co robić ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleene
jesli zdecydowala sie na odejscie , to co chcesz jeszcze robic? Trzeba polknac gorzka pigulke i zyc dalej. Do tanga trzeba dwojga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka soku pomaranczowego
daj sobie z nia spokoj. nie lataj za nia nie pisz.. jak kocha to wroci. jak nie to po co Ci cokolwiek ratowac?skoro nic nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on81
Najgorsze jest o że to ona mnie poderwała dla niej rzuciłem moje całe poprzednie życie wróciłem do polski. Była we mnie naprawdę zakochana wręcz obsesyjnie i dziwi mnie to że przeszło jej wciągu kilku dni. Miedzy nami jest spora różnica wieku ona ma 21 ja 29 i nie wiem czy to nie jest jakiś bunt przeciwko ustabilizowanemu życiu gdyż od roku mieszkamy razem na dodatek znowu za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddiddii
ja tez odeszlam od faceta tydzien temu, nie chce juz ratowa n aszego zwiazku choc wciaz go jeszcze kocham, dziwne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra273
jakie wojewodztwo?jesli mozna wiedziec? tak to jest jak sie wiaze z duzo mlodsza szalona dziewczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddiddii
Powod?? Brak zaufania, nie mam juz sily ciagle go kontrolowac chce normalne zaczac zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nncmsr
Nic dziwnego, młoda dziewczyna chce zaznać zycia i glupia pewnie tego pozałuje ale wyglada na to ze zaslugujesz na kogos lepszego. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
no proszę Was... młoda i chce życia posmakować to zaraz głupia?? nie przesadzajmy. tak to już w życiu bywa i nie ma co się wściekać ani kogoś wyzywać zaraz od głupich. zresztą autor kiedy się wiązał z tak młodą osobą chyba wiedział co robi, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest ryzyko w zwiazku.Za uczucia drugiej osoby nie mozemy byc odpowiedzialni. Nawet jesli wystraszyla sie stabilizacji w zwiazku, to nic na to nie mozna poradzic. Fakt 21 lat , to mloda kobieta z niej .Moze i za wczesnie na ostateczna decyzje.Moze chce jeszcze poznac innych mezczyzn, pochodzic na randki . Coz , bywa tak tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on81
Dziękuje za wsparcie ale mam teraz takiego doła że nie mogę przestać myśleć o niej. Według niej to ona jest winna a nie ja tylko dla czego ja ciągle myślę co robiłem źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpatruj tego w kategoriach winy. Jesli zdecydowala sie odejsc-miala takowe prawo.Czlowiek jest istota wolna i ma wolnosc wyboru.Zdecydowala tak jak zdecydowala. Ty -nie win sie.Co to da w tej sytuacji.Nic. Boli zapewne jak cholera ale od Ciebie bedzie zalezalo jak dlugo. Jesli zechcesz ,skrocisz czas bolu i zaczniesz funkcjonowac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on81
Właśnie tylko jak mam skrócić ten ból ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxfbgv
moja niechce sie odemnie odpierodlic , jak jej mowie ze to koniec siada placze mdleje. szok kurwa paranoja wszystk na litosc. nikkogo nie mam tylko ciebie , nikt mnienie kocha za co mnie tak karzesz, jestem w szoku kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje przede wszystkim wysilek fizyczny.Nie wiem czym zawodowo sie zajmujesz ,ale zawsze mozna znalezc sobie np.remont w domu, pomoc przy renowacjach u innych, silownia.Wlasciwie wszystko jedno-duuuuuuzo wysilku. Proponuje tez odswiezenie starych znajomosci, zrobienie dodatkowego kursu np.prawa jazdy na ciezarowke, autobus,instruktora nauki jazdy, czy innego zawodu. Im wiecej zajec tym lepiej. Nie rozmyslac o niej .Kupic psa, trzeba wtedy chodzic na spacery. O rany , pomyslow mozesz miec miliony. Wazne-duuuuuzo zajec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjv,zxjh
kurwa jakbym czytał o sobie, identycznie było ze mną. Ona poderwała, wmówiła, że to miłość na całe zycie, ja rzuciłem poprzednie życie dla niej. Po 2 latach stwierdziła, że nie kocha i nie widzi szans i zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdf
Nie bierz sie za mlodsze chiksy nize 25 lat bo maja siano we lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjv,zxjh
> dfgdfgdf >Nie bierz sie za mlodsze chiksy nize 25 lat bo maja siano we lbie na to nie ma reguły, moja miała 26 i po prostu nie wie co to miłość i pewnie nigdy nie zazna, bo ma taki charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdf
ale w wiekszosci sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjv,zxjh
ja mysle, że to siedzi głęboko takiej w głowie. Taka ma naturę, nudzi ja stabilizacja, potrzebuje "świeżego mięsa", zauroczenia co jakis czas. sorry w stałym związku tego nie zazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444444444444
Mlode dupy zadko kiedy chca stabilizacje. Dlatego trzeba brac juz takie ktore maja cos we lbie czytaj starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on81
Przez 2 tygodnie będę musiał dzielić z nią mieszkanie nie wiem jak to wytrzymam. Od następnego tygodnia zapisuje się na siłownię będę próbował uciec myślami od niej. Pozdrawiam wszystkich którzy znaleźli się w mojej sytuacji nie ważne czy to ON czy Ona piszcie proszę swoje przeżycia i sposoby jakimi wyciągnęliście się na powierzchnie. Ps Do Sandra273 Można wiedzieć aktualnie mieszkam w UK ale pochodzę z dolnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×