Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina b32

pracuję u faceta takiego i dziwnie się z nim czuję

Polecane posty

Gość ewelina b32

co byście zrobiły na moim miejscu ? Bo ja juz nie wiem czy jestem nienormalna czy on. Otóż pracuję w prywatnej firmie transportowej w biurze, załatwiam rozliczenia, faktury, dużo tego jest , siedzę po godzinach.Szef a właściciel zatrudnia dużo młodych dziewczyn, robi rekrutacje i zawsze bierze takie młodziutkie i ładne.Ja mam 32 lata , męża ,dziecko więc jestem juz powazniejsza.Ale chodzi o to że on cały czas te dziewczyny podrywa, szczypie je , wkłada ręke im pod bluzkę i robi to tak żebym to ja widziała :-O To nie moja sprawa ale czuje sie niezręcznie,postawcie sie gdybyście były w mojej sytuacji.Gania sie z dziewczyną po biurze ,ona siada mi na biurku,on ją szczypie , ta piszczy i codziennie jakieś ekscesy sekscesy. Uważacie że to normalne czy sie czepiam.Co mogę zrobić ponieważ czuje sie skrępowana tymi rzeczami tak jakbym była świadkiem czyjegoś seksu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 435345342534
albo hce cie bzyknac albo wziol cie za stara wyge i nie krepuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeżarłem własne obuwie
to kompletny kretyn, albo nawet groźny kompletny kretyn to może być różnie nie wiem, może złóż doniesienie do inspekcji pracy? :D skoro tak jest co dzień, to może jak wpadnie kontrola, trafi na jakiś ładny obrazek :D bez jakiejś ostrej reakcji nic na to nie poradzisz jak reagują te dziewczyny, boją się go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahahahhahaha
No dobra - 2/10 za prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś niewolnicą była... Albo twoje młodsze koleżanki. Zawsze można się zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie- to nie jest normalne zachowanie.Twoj szef przekracza zasady zaleznosci sluzbowej miedzy soba a podleglymi pracownicami. Nie mowiac juz o zlym wychowaniu i braku taktu . Jednak ja , bedac na twoim miejscu absolutnie bym nie zwracala szefowi uwagi ani kolezankom. Dopoki nie dotyczyloby mojej osoby, nie zauwazalabym tego. Ale to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podniecaj się tak autorko - szef robi po prostu casting na nową kochankę :D Ty jesteś po 30stce, więc się nie obawiaj, jesteś już za stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleen jakoś nie mogę się znów
zalogować Tak samo jak okradali sąsiada, cały czas to obserwowałam, ale nie zadzwoniłam na policję. To samo gdy byłam na wycieczce w Grecji i w pokoju obok gwałcono jakąś inną turystkę z Polski, też nie reagowałam Powiem więcej, gdybym urodziła się w 1915 i była dorosłą już Niemką w okupowanej Polsce, to także nie reagowałabym, gdyby mój kolega skopał na śmierć głodne żydowskie dziecko. Po prostu nie lubię wtrącać się w nie swoje sprawy, taka już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina b32
to nie jest prowokacja :( nie zwolnie sie z pracy, nie wiem za kogo on mnie bierze i niezbyt mnie to interesuje, mam męża z którym jestem szczęśliwa ,przyjeżdża po mnie do pracy . Te dziewczyny które sie z nim ganiają i szczypią są zadowolone, śmieją się, cieszą.Obawiam sie że jego to "jara" że ja to widzę Będę musiała tak pracować bo uwagi na pewno nie zrócę, dobrze że chociaż ktoś uważa że to nie jest normalna sytuacja. Takie zachowanie jest zabawne ? wg niektórych ? Jesli juz to niech umówi sie z dziewczyną po pracy do motelu , nie musi obściskiwać na moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnioslam sie do tej konkretnej sytuacji.Tej i zadnej innej. Kolezanki sa dorosle i sa pracownicami. Nie sa to nieletnie osoby.Moga sie bronic same.Nie potrzebuja mysle adwokata w osobie autorki. Ona nie jest molestowana seksualnie. A pozostale kolezanki , jesli uwazaja stanowisko szefa za naganne , moga interweniowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina b32
masakra:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanki mogą go pozwać
za molestowanie seksualne z kodeksu pracy lub złożyć doniesienie do prokuratury (ew. na policję) na podstawie artykułu kodeksu karnego o wykorzystywaniu stosunku zależności służbowej. Ale skoro najwyraźniej dobrze się bawią, to nie kiwną palcem, bo najwyraźniej są głupie jak but, bo za grosz się nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina b32
nie występuję w obronie tych dziewczyn, one są pełnoletnie i sie nie skarżą , chodzi mi o to że czuję sie skrępowana będąc świadkiem takich zabaw z podtekstem erotycznym no bo co mam robić? wtedy gdy on je maca ja gapie sie w monitor a robi to przy mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani wstyd ani duma
ta ta ta pewnie jestes zazdrosna to stara z ciebie raszpla i ciebie wzila tylk odlatego zeby ktos rzecyzwscie pracowal a ich ma do macanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina b32
no chyba rzeczywiście tak jest ,ja jestem do pracy i tyrania a tamte do macania sama juz nie wiem :-O a może mu sie podobam nie wiem co mam myśleć , zresztą jak chce 20 latki macać to mi to wisi,niech sie z nimi umówi, on ma 38 lat po co robi to na moich oczach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×