Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość frania firania

Jakie firanki i zasłony są teraz modne??

Polecane posty

Gość kasia55

Ja jednak stawiam na rolety. Ostatnio bardzo podobają mi się rolety dzień noc  pasują do nowoczesnych wnętrz a tak mam zamiar urządzić nowe mieszkanko  wypatrzyłam sobie już nawet jaki model i kolor na https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html i jak tylko skończymy remont będe zamiawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dory

Jeśli chodzi o nowości i trendy to polecam odwiedzić sklep Centrum Firan ze Strzyżowa. Posiadają fajne firanki i zasłony, solidnie wykonane, sama kupowałam ostatnio i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra

zawsze modne firany to są takie, które zostały uszyte z najlepszych tkanin. Ja w swoim domu zdecydowałam się na te od cosmonova. W końcu chciałam żeby mój dom wyglądał elegancko, ale też i przytulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

U mnie w oknach same rolety mimo że lubię firanki musiałam z nich zrezygnować. 2 koty w domu ciągle skakały mi po firankach i zaciągały pazurkami 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
Dnia 7.11.2019 o 09:50, Gość sandra napisał:

zawsze modne firany to są takie, które zostały uszyte z najlepszych tkanin. Ja w swoim domu zdecydowałam się na te od cosmonova. W końcu chciałam żeby mój dom wyglądał elegancko, ale też i przytulnie

Można to kupić jakoś przez Internet, czy trzeba jechać do ich sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem firan i zasłon należy pamiętać nie tylko o modelu i modzie, ale przede wszystkim o jakości wykonania. Wspaniała jakość materiału, a dodatkowo proste i eleganckie wzornictwo jest zawsze modne. Moim zdaniem jest to najlepszy sklep z firanami https://www.idescu.pl/pl/salon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10gr wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse). uzbierala juz 6mln a zostalo... 2mln, tylko czasu niewiele...

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×