Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luksz2555

Zdradzila w wieczór kawalerski...

Polecane posty

Gość Luksz2555

Była wódka stado durnych koleżanek i dwóch striptizerów opiły się odbiło im i się stało, zapyta ktoś jak się dowiedziałem? Ukryłem kilka kamer w mieszkaniu bo się na tym znam i wszystko się zarejestrowało(film możecie zobaczyć na samym dole). Widać tam niestety wyraźnie ze panowie striptizerzy chcieli wyjść ale zostali zatrzymani prawie ze na siłę, widać także jak uprawiali seks z blisko 3/4 uczestniczek wieczoru. W sobotę rano spytałem czy coś szczególnego stało się dzień wcześniej, stanowczo odparła. Powiedziałem jej więc że mam prezencik i nagrałem dla niej coś fajnego, gdy zgodziła się mina szybko jej zrzedła i zaczęło się najpierw wyzywanie mnie od szpiegów i nieufnych sku.. a następnie zaczęło się przepraszanie . Sobota zakończyła się odwołaniem ślubu oraz wielką afera w której rodzina moja i jej stanęła po mojej stronie , jej ojciec mnie przepraszał ale mówił że nie ma prawa odemnie wymagać abym pobrał się z jego córka, ona przepraszała w ogromnym płaczu i zrzucała winę na alkohol oraz to ze tak wyglądają obecnie wieczory kawalerskie i panieńskie , dla ścisłości ja nie miałem wieczoru kawalerskiego bo się chciałem porządnie wyspać przed ślubem. Obecnie jestem załamany myślałem długo jak się na niej "porządnie" zemścić, znalazłem stronę "zemsta za zdradę" uważam że to doskonała zemsta! Postanowiłem zrobić tak samo!!! Niech każdy zobaczy jak ta zdzira wygląda nago!!! + niech każdy zobaczy film z jej ekscesów!!! http://nowahistoria.aq.pl/virral/?id=vx1rdz4qy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzfddsgfgfdg
i co goscie przyjechali a tu slubu nie ma :D dobrze zrobiles. a jako kobieta nigdy bym sie nie dopuscila czegos takiego jak ta "twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i komu kit wciskasz..
jak kto glupi to bedzie rozsylac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ladnie i pieknie ale czy zastanowiles sie co ci grozi (z prawnego punktu widzenia) za rozpowszechnianie bez jej zgody???? Zastanow sie czy gra jest warta swieczki...... bo czasem moze cie jeszcze poscic z torbami...... Ale jezeli chodzi o ta zdrade to calkowicie sie z toba zgadzam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne czasy nastaly
Co za czasy, cos nabroisz, zdradzisz czy inna glupote pod wplawem chwili zrobisz a tu dowiaduje sie sie o tym caly swiat !!!!! Nie dziwie sie Twojej zlosc ale nie przesadzaj bo mozesz zle skonczyc, w koncu na jej miejscu bym ciebie oskarzyl !!!! Dobrze ze teraz to wyszlo a nie po 5latach malzenstwa, majac 3-ke dzieci. Nie jestes pierwszy i ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne czasy nastaly
zal mi Ciebie ale zastanow sie co robisz, bo nie dosc ,ze straciles ukochana osobe, zaufanie do ludzi ale moze ciebie to jescze niezle kostowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne czasy nastaly
i w dodatku ktos chce niezle zarobic hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Hombre
ile razy bedziesz nam te historyjkę sprzedawał tutaj na necie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dający rozkosz
ciekawe kto się na to nabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego jak chcesz zeby duzo osob to zobaczylo to umiesc po prostu te materialy bez ceregieli, bo ja np bym chetnie zobaczyl ale nie chce mi się bawić w te linki itp, tak więc w moim [rzypaku systyem się nie sprawdzil i podejrzewam że wśród większości również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dający rozkosz
wejdę w podany przez Ciebie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam strone
"zemsta za zdradę".Doszłam na niej do filmiku i była na nim inna dziewczyna niż na zdjęciach.To była ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam strone
tak ,a filmiku była inna ale zdjecia były niezle hehe świństwo tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na razie to szału na tych zdjęciach nie ma ;) a wujek google zdaje się potwierdzać, że to ściema. cóż no szkoda, pomysł wydawał się fajny :P jak coś to jest 17 odsłon, za 3 bedzie nastepna fota. zobacze kontrolnie za parenascie minut ile jest wejsc, jak nie wzrosnie to porzucam projekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyznawaj się ze jestes
nie otwiera się ostatni link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Canada
skopiuj ten link i enter i otworzy ci się fota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyznawaj się ze jestes
robiłam tak i tez nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyznawaj się ze jestes
spoko zobaczyłam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Canada
w pasku na górze skopiuj tak by bylo widac i enter mi sie otworzyło jakies dwie laski zadna nie jest podobna do tych poprzednich zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyznawaj się ze jestes
no jakies inne. włazić ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×