Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabi 40

Jakie są najlepsze zabiegi na podniesienie owalu twarzy?

Polecane posty

Czy ktoś z Was miał zabiegi na twarz na APOLLO TRI POLAR - jakas nowość w oparciu o fale radiowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Uleczki!Dziękuję za odpowiedź,ale co to za zabieg?Moja kosmetyczka proponuje fale radiowe na sprzęcie apollo tri pollar jakaś nowość .Czy wiesz coś o tym urządzeniu?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego, jaki zabieg jest najlepszy na pewno zdania są podzielone. Ale dobór zabiegu zależy od wielu czynników, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale jeśli chodzi o podnoszenie owalu twarzy to myślę, że jeśli chodzi o podnoszenie owalu twarzy jest sculptra tutaj możecie znaleźć więcej informacji na ten temat http://blog.medyczne-fbi.pl/2010/10/niech-twarz-cie-nie-zdradza-sculptra/#more-213 co do pozostałych zabiegów nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miałam okazji ich wypróbować na sobie. A co myślicie o sculptrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje..tez to zauwazylam
coz za reklama doris! Wypierdalaj z tego forum naciagaczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Focus RF jest dość dobry na modelowanie ciała. Ja miałam zrobiony zabieg wprawdzie na inną część ciała w jednej z warszawskich klinik Amaya i pomimo tego, że trzeba min 4 zabiegów by rezultat był odpowiedni i wszytko dobrze zrobione to po pierwszej serii już widać różnicę. Pani w klinice porównała część zrobioną do nie i byłam pod wrażeniem różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gabi 40...Ja osobiście miałam wykonywany zabieg RF urządzeniem APOLLO TRIPOLAR na uda i pośladki,pierwsze efekty zauważyłam po około 2 tygodni,z zabiegu na zabieg efekty były coraz lepsze.Teraz jestem już po całej serii,efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania(ubyło mi 4 cm w udach natomiast pośladki bardzo się ujędrniły i podniosły).Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Też mnie to ciekawi, ale chyba raczej nam nie chodzi o to, aby cokolwiek nam z twarzy ubyło. Ja już wyglądam jak szczurek. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 27
Polecam zabiegi na Fokusie rf. Sama jeszcze nie robiłam, ale widzę efekty u mojej mamy. Wysłałam ją na konsultację odnośnie zabiegów po 50-tce i pani kosmetolog zachwalała właśnie te z falami rf. Chciałam, żeby mama coś dla siebie zrobiła. Namówiłam ją i jest już po 3 zabiegach i widzę serio super efekty. I mama tez taka pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy..
Dobry pomysł tak przed świętami i może ja coś mojej mateczce szepnę. Kate 27 daj jakiś namiar gdzie byłaś ze swoją mamą. Pliss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 27
Ja byłam w wawie to jest salon na okopowej bodyestetica. Bardzo polecam, pełna profeska a nie jakieś naciaganie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na owal
na podniesienie owalu polecam dwa zabiegi: 1. hydrolift, czyli nici hialuronowe, miałam i polecam każdemu kto ma wiotka skórę lub chce podnieść owal. 2. sculptra, nie robiłam, ale koleżanka se zdecydowała i po 2 zabiegach wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owal jak Marzenie
Ja rowniez polecam zabiegi RF w Doris Dorin w Krakowie. Najważaniejsze jest to, że widzi się efekty od razu - nie cierpię czekać jak coś tam się ma zmienić po któryś tam razie. Zabieg jest bardzo przyjemny - odczuwa się jedynie cieplo na twarzy - bardzo przyjemnie relaksuje. Po pierwszym zabiegu wyraznie widze poprawe jesli chodzi o uniesienie policzkow - walcze z chomikami , ktore nie wiedziec czemu pojawily sie u mnie po 40 -stce. Zobaczymy co bedzie dalej, ale poki co jestem bardzo zadwowolona. Fajne jest to, ze gabinet prowadzi ...facet.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby wyżej
moglabyś prowadzic tę kampanie doris dorin w bardziej cwany sposób, bo teraz to aż nadto widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jeśli chodzi o zabiegi na twarz to dobre efekty daje biorad. Robiłam go co prawda tylko raz w życiu a amaya,ale efekt utrzymywał się przez całkiem długi czas. Sam zabieg nie jest jakiś bolesny, można go przyrównać do ciepła rozchodzącego się po całym ciele, tylko jak dochodzi do kości nie ma szału,ale da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karyncia
Laski a czy slyszalyscie albo widzialyscie kogos po zabiegu Thermage? Wiem ze jest bardzo drogi ale czy efekty sa rzeczywiscie warte tej ceny? Czy ktos z was robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Ja robiłam i Gabi robiła. Ja nie widzę szaleństw, a cena duża. nie polecam. I boli strasznie. Gabi chyba też szaleństw nie widzi, skoro załozyła ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukillla
ja robilam u dr Pawla Szymanskiego i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
rzeczywiście thermage może być bolesny i jest kosztowny. Ja polecam zabieg ReFirme w technologi Elos. MOżna go łączyć z fotoodmładzaniem, nie jest bolesny a i cena jest przystępna. Polega na skróceniu włókien kolagenowych i stymulacji produkcji nowych. Efekty końcowe sa rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konalka
Moge ci odpowiedziec , ja robiłam Thermage na owal twarzy pół roku temu. Właściwie przez przypadek, bo pojechałam ze swoja koleżanką, ona na zabieg odsysania tłuszczu a ja jako kierowca jej do towarzystwa. Przy okazji zapytałam o mój owal co moze mi pani doktor zaproponowac. Zabieg kosztowny, od razu nie widziałam żadnego efektu, po około 2 miesiącach buzia zrobiła się jakaś taka jakby przestała działac grawitacja, poszło mi do góry, nie tylko ja zaczęłam widziec efekty tego podniesienia, bo koleżanki pytały mnie co zrobiłam bo twarz mi się skruciła i zdelikatniała, a mam duzą owalna buzię. Wydawało mi sie, ze śmiesznie to wygląda bo skóra na dole buzi była bardziej jedrna niz na policzkach, policzki jakby mi sie zapadły. Pojechałam do Pani Doktor i powiedziałam o moich odczuciach, chciałam zrobic Thremażem policzki, ale Pani doktor powiedziała, ze trzeba policzki wypełnic swoim tłuszczem zeby odzyskac wydajnosc policzków. Tak zrobiłam i jestem miesiac po implantacji policzków. Buzia z owalnej zrobiła mi się okrągła , tak jak chciałam, bo pani doktor pytała mnie jak bym chciała czy jak było w przeszłosci , a buzię miałam zawsze duzą owalną i płaską czy bardziej sexy, na pucułowatą blondyneczkę (jestem bardzo chuda zaznaczam). Postanowiłam, ze to drugie będzie mi bardziej odpowiadało. I mam ładne policzki, owal Thermażem, skórka jedrniutka. Te dwa zabiegi dały duzo wiecej niz to wszystko co robiłam przez ostatnie 5 lat u lekarza med estetycznej. Dobrze że zmieniłam lekarza, bo teraz jestem zadowolona ze swojej buzi. Chcę zrobic Thermazem ręce, pracuję jako kosmetyczka i mam brzydkie ręce, wstyd mi przed klijentkami, apowinnam świecic przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na podniesienie owalu to elos
podniesienie owalu twarzy to zdecydowanie zabieg refirme/elos- robią go urządzeniami synerona i jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów w USA - warto popatrzeć na stronę www.syneron.com efekt jest bardzo silny, przynajmniej u mnie i wystarczy na jakieś rok (robiłam 5 zabiegów) dwa lata temu i teraz będę powtarzała ja robiłam pakiet refirme + renew - czyli bezinwazyjny lifting + foto-odmładzanie bo mam kłopoty z naczynkami - nie boli i można po tym sie naturalnie uśmiechnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
A co myślicie o kwasie l-polimlekowwym??? Szukam jakiegoś rozwiązania na mojąjuż obwisłą i poszarzałą skórę twarzy i trafiłam na sculptrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elos na podniesienie owalu
ja również polecam jak moja poprzedniczka zabieg elosem na podniesienie owalu, efekt jest szybki i dobry czyli warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam tego zabiegu_dada
Witam, Ja miałam dwa razy zabieg koncowka Refime oparta na technologi ELOS na maszynie Syneron, oryginalna maszyna, obejrzalam certyfikaty. Niestety ten zabieg nie jest dla mnie, miałam mieć 6 zabiegów, po 2 przerwałam, buzia była przesuszona i taka wymęczona. Naprawdę bylam bardzo wystraszona wyglądem mojej buzi. Jeśli przejrzałabym dokładnie informacje na podanych przeze mnie stronach przed zabiegiem, nie zdecydowałabym się na zaden zabieg laserem na twarzy. Efekt ktory wystapil u mnie podano do dystrybutora Syneronu, nie widzialam oficjalnej odpowiedzi, ale otrzymalam informacje, ze moja reakcja nie ma prawa się zdarzyc i prawdopodobnie mogę miec uczulenie na żel którym smaruje się twarz przed użyciem Refime. Zaoferowano mi powtorzenie zabiegu z użyciem innego zelu, podziekowalam bo nie chce byc królikiem doświadczalnym Poczytałam w necie i niestety zdarzają sie bardzo negatywne rezultaty po laserach m.in. postępujące zanikanie tłuszczu w twarzy (fatty tissue necrosis), proces ten jest nie do zatrzymania, osoby dotknięte tym ratuja się wstrzykiwaniem wypelniaczy. Doczytałam się na amerykanskim forum ze szczególnie osoby o delikatnej cienkiej skórze sa narażone na ten efekt. Dodam ze kilka miesiecy po zabiegu Refirme udalam sie do wysokej klasy specjalisty, poddalam sie zabiegowi wypelnienia policzkow preparatem. I bede kontynuowac, lekarz powiedzial ze mam utrate tluszczu w policzkach, po opowiedzeniu mojej przygody z Refirme, nie skomentowal tego w zaden sposob, czy ta utrata ma zwiazek z tym zabiegiem czy nie. W kazdym razie od tego zabiegu omijam szerokim lukiem wszelkie tego typu zabiegi pozdrawiam i podaje link na amerykanskie forum na którym pacjenci opisują negatywne rezultaty zabiegów laserowych i ipl. http://iplandlaserdamagesupport.prophpbb.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPL jest ok
Jeśli chodzi o tą amerykańską stronkę o uszkodzeniach spowodowanych IPL i laserami: - IPL jest OK i właściwie użytkowany DORBY IPL nic złego nie zrobi. Dobry IPL to: Ellipse http://www.ellipse.org.pl/ i Energist http://www.optopol.com.pl/katalog-produktow/variable-pulsed-light/1 - Wszystkie problemy dotyczyły tzw. e-light, czyli połączenia IPL z tzw. radiofrakwencją, czyli falami radiowymi. I to fale radiowe są przyczyną powikłań. Należy być BARDZO ostrożnym z nimi. Dotyczy to szczególnie takich okolic, jak powieki, ale nie tylko. Dlatego, jeśli chcemy napinać skóre powiek, lepiej używać dalekiej podczerwieni (Titan), niż fal radiowych (Thermage, AlmaAccent itp) - Najgorsze na naszym rynku jest to, że IPL, też w połączeniu z falami radiowymi (E-light) jest mnóstwo w jakichś kosmetycznych i franczyzowych gabinetach. Najczęściej tego typu gabinety to: # mało fachowy personel (nie ma tam lekarzy...) # słaby sprzęt (czasem nawet taki, jaki na Allegro można kupić za kilkanaście tysięcy - dobry kosztuje kilkaset) Należy unikać tego typu gabinetów ( w stylu epilacja 99 za okolicę), gdzie złym sprzętem słaby personel nie tylko epiluje, ale porywa się na fotoodmładzanie, zamykanie naczyń itp. Jeśli chcecie uniknąć probelmów, odwiedzajcie renomowane gabinety lekarskie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola daj już spokój
Biorad to chiński RF, wcale nie lepszy od innych RFów Corpofit, hmmm, szkoda, że na stronie nie ma słowa o personelu.....To wydaje się być ważniejsze od info jak bardzo chińskich urządzeń używacie Występujesz w wielu miejscach na kafeterii z tą reklamą. Jak już coś reklamujesz, to się zasatnów, czy w takim miejscu nie znajdą się merytorycznie uzasadnione kontrargumemty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2011
a na jakiej podstawie uwazasz ze jest podobny do innych FR-ow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnaMonika
Ja polecam wolumetrie kwasem hialuronowym, robiłam w Akademii Rzezbienia twarzy dr.Marusza. Policzki miałam opadające,zresztą to u mnie rodzinne. Doktor sam polecił mi ten zabieg i rzeczywiście efekt jest spektakularny. Wolumetrie miałam robioną prawie 5 miesięcy temu a moja twarz wygląda na wypoczętą , skóra napięta. http://www.drmarusza.pl/str_1_Akademia-Rzezbienia-Twarzy-piekno-medycyny-estetycznej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola daj już spokój
Skórę najlepiej napiąć preparatem Scupltra Lola, nie mówię, że jest taki sam, ale mówię, że jest to chiński sprzęt bez ewidentnej przewagi nad innymi klasowymi urządzeniami. Zresztą sama cena tego całego bioradu mówi za siebie. ...Za dobry sprzęt - Titan, Alma Accent, Ulthera trzeba zapłacić wielokrotnie więcej Także, dajmy spokój z chińskim bioradem Zapomnijmy też o wolumetrii, nawet u dr Maruszy jako metody zwiększającej napięcie skóry - to tylko uzupełnienie deficytów objętości, w wyniku czego uzyskuje się efekt uniesienia Ale prawdziwy wzrost napięcia skóry najlepiej daje Sculptra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×