Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lookrecja

NIE TAK NIE TAK NIE TAK! Gdzie sa wszyscy? NIRVANA!

Polecane posty

Czy to ja jestem wybredna? Ciężko ze mną, skoro żalę się na kafe, ale co mi tam. Dzisiaj i tak jakoś tutaj cicho... Tak bardzo chciałabym żeby jakiś facet mnie przytulił. Zwyczajnie, tak po prostu. Bez myśli w stylu "jakby tu ją rozebrać?". Obserwuję gwiazdy zastanawiając się gdzie jest ktoś, kto chciałby dziewczynę taką jak ja. Tak odległą myślami od wszystkiego co dzieje się tutaj. Uciekającą w dziecinny świat marzeń, nierealną... Wiecie... Chyba więcej mnie w internecie, niż w rzeczywistości. Chciałabym żeby komuś nie przeszkadzała moja potrzeba wymijania słupków z określonej strony, moje infantylne skakanie po chodniku i śpiewanie, moje monologi skierowane do zwierząt i kwiatów, moja cholerna nadwrażliwość i potrzeba bliskości. Przy tym wszystkim jestem na tyle pieprznięta, że chociaż seksu nie uprawiam, to fantazjuję o ostrej dominacji faceta (choć sado maso to już ABSOLUTNA przesada). I do cholery jasnej, nie wiem czemu o tym piszę. Może jestem tak płytka, że już nawet nie mam z kim porozmawiać, a że szczurowi i kwiatom w pokoju powiedziałam już wszystko, to ten monolog dedykuję Wam? Chyba mi odbija. Łyknę Zoloft i znów niechętnie zasnę zbliżając się coraz bardziej do momentu, w którym zdam sobie sprawę, że życie uciekło mi między palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tribactic
masz fazerskie kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijioj'
świetna z Ciebie dziewczyna, trzymaj się ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thats my panties!
Przykro mi. Takie rzeczy to tylko kobiety za darmo robią. Nie pokażesz gładkich nóżek na obcasie to nic nie dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tribactic
nie mowcie o gladkich nóżkach, ja żylaka mam i co? nie mam kasy na operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe słowa. :) Nie chcę kolesia, który by mnie jedynie pożądał i przytulił od niechcenia. Chcę przyjaciela. Prawdziwego, który kochałby mnie. To wszystko i tak bez znaczenia. Z ludźmi takimi jak ja lepiej się nie zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thats my panties!
A ja chcę, żeby jakaś dziewczyna się we mnie zakochała. Chcę być kochany i odwzajemniać to uczucie. Obawiam się, że miłość to zdarzenie losowe, nie świadome. Muszę się zacząć modlić do Losu! I Szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby taaak
Autorko droga. Więc tak: faceci chcą tylko seksu i każdy dąży do tego. Przytulania, kwiaty, romantyczne spotkania w świetle księżyca itp to tylko wstęp i urabianie kobiety czułymi słówkami, po to żeby się hm zbliżyć. Też tak kiedyś myślałam . czytałam wiersze Baczyńskiego. Ale życie to jest życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz ty tego chlopaka czy nie? bo dzis widzialam twoj topik w ktorym pokazujesz fote i pytasz czy nie jestes zbyt mocno umalowana (nie bylas), bo tak twierdzi twoj chlopak. oj mloda jestes i ladna , znajdziesz sobie faceta, ja w twoim wieku nawet sie jeszcze nie calowalam, a kazdy sie czuje casem samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno do miłości trzeba dorosnąć i wiedzieć że się nie pojawi jak tylko się na palcach pstryknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thats my panties!
Zwykle nie wchodzę w czyjeś stopki, zostawiam wam prywatność pomimo waszego ekshibicjonizmu! Ale mnie korciło i wszedłem. Dziewczyno, będziesz miała i seks i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby taaak
Miłości fizycznej szukają. Romantyk to rzadkość wiem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam "zdaniem faceta", a nie "jak twierdzi mój chłopak". Gdzie napisałam, że to obecny chłopak? Zresztą... Moje życie uczuciowe jest dość skomplikowane, a tutaj piszę raczej o przyjaźni. :) Zagmatwany ten tekst, wiem. Podobnie jak moje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby taaak
Każda z nas ma rozterki i marzenia. Kiedyś się spełnią, na marzenia potrzeba czsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxdccccc
kolejna małolata, która chce być ''inna niż wszyscy'' taka wyjątkowa i wogóle ohh i ahhh, ehhh jak dobrze że mi to szybko minęło i w iweku 16 lat miałam to już dawno za sobą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby taaak
czasu* miało być:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby taaak
Jxdccc 16 lat? Za soba? Niby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borderlineowa Ty jesteś zdrowo walnięta, ale musze przyznać że jednak raczej pozytywnie. Póki co zmykaj do łóżeczka i myśl co masz w poniedziałek za lekcje w szkole a nie tutaj chłopaków ci się zachciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxdccccc
chęć bycia inną niż wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, tak, na pewno chcę być inna niż wszyscy.... Marzyłam o leczeniu psychiatrycznym i tępieniu przez znajomych, o nauczaniu indywidualnym i krzywdach, które mnie spotkały przez moją zasraną nie normalność! Kobieto, nie wiesz o mnie nic, więc nie oceniaj! Chciałabym być jak wszyscy, do cholery, bo tylko będąc przeciętniakiem emocjonalnym i intelektualnym można jako tako żyć na tym świecie i udawać, że nie widzi się całego zła tego miejsca. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×