Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kompatybilna

jak sie zakładakonto w banku i w jakim najlepiej ?

Polecane posty

Gość kompatybilna

jak to sie załatwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli internetowe
to samemu mozna sobie zalozyc. umowa przyjdzie kurierem. albo bezposrednio w banku, idziesz do pani w okienku i mowisz ze chcesz konto zalozyc... to nie takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w mBanku
szybko, bezpłatnie i bezproblemowo :) Nigdy nie zakładaj konta w pekao sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakowa30***
a dlaczego nie w PEKAO SA? Ja mam tam od lat i jestem bardzo zadowolona. To drugi co do wielkosci bank w Polsce. Czyzby konkurencja sie odezwala? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w mBanku
Miałam w pekao i nie dość że co miesiąc trzeba było płacić za to to jeszcze jak chciałam zamknąć tam konto to były problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w mBanku
Poza tym nie ma przelewów przez internet i trzeba płacić jak chce się przelac pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompatybilna
a czy muszę przyjśc do banku z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123457891546
Pekao SA jest masakrycznie drogie. Mogę polecić Nordeę, o ile masz jakie-takie wpłwy na konto - od 1500 zł wychodzi tylko 1,5 zł/m-c za kartę, reszta darmowa. Załatwiałam już kilka rzeczy z tym bankiem i nie ma się do czego przyczepić. A gdzie indziej różnie bywało. Polbank omijaj szerokim łukiem, choćby złote góry obiecywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakowa30***
Najlepiej w mbanku. CO TY WYGADUJESZ? PRZECIEZ PEKAO SA MA PORTAL PEKAO24.PL, GDZIE ROBI SIE PRZELEWY. Wlasnie takowy zrobilam. Przyznaj sie lepiej,ze dla Mbanku pracujesz,a nie wprowadzasz ludzi w blad :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w mBanku
idź się leczyć :o Nie pracuję w żadnym banku :o Może ty pracujesz w pekao sa? :o Autorka pytała jaki bank polecamy więc polecam a ty weź coś na uspokojenie bo ci żyłka pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Główgów Małoposki
Tutaj znajdziesz porównanie kont i wszelkie informacje: Porównanie kont: http://www.darmowe-konto.com.pl/ wystarczy wypełnić wniosek, co zajmuje kilka minut, potem już czekać na kuriera z umową...wszystko za darmo, na koszt banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekao sa jest dobrym bankiem, ale jest drogi. co chwilę pobierają opłaty za prowadzenie konta, za kartę, za jakieś "opłaty"( do dziś nie wiem jakie????) pomimo tego, że sama mama w pekao sa, to jednak polecam mbank. mój chłopak ma tam konto, wszystko jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompatybilna
czyli mogę w Mbanku samodzielnie założyć przez internet konto następnie przyslą mi kurierem umowę i kartę I NIC NIE BĘDĘ PŁACIĆ ? dochody mam różne , bo pracuję na umowę zlecenie czasami zarobię w miesiącu 800 zł a czasami 6 tysięcy a jak wyjadę to nic nie zarobię więc jakie zarobki mam zadeklarować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w mBanku
Ja też zarabiam różnie a podałam zarobki ok 1500zl. Nie ma żadnych opłat, kurier przywozi umowę za darmo. Mój chłopak zamawiał kurierem, ja odbierałam umowę w najbliższej placówce bo pracuję w różnych godzinach i nie chciałam żeby kurier mnie nie zastał w domu, zwłaszcza że mojemu facetowi przywiózł umowę po 21 :) Jak nie będziesz miała dochodów to konto nadal możesz mieć bo nic nie płacisz. Jak już wspominalam, miałam konto w pekao sa, zmieniłam pracę gdzie wypłatę dostawałam do ręki i nie korzystałam z konta przez jakiś czas i opłat za prowadzenie konta troche narosło bo naprawdę to drogi bank i nie opłaca się mieć tam konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompatybilna
a jak będę chciała wpłacić pieniądze z ręki na swoje konto to musze osobiście pojechać do banku i w okienku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×