Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina93

Praca w internecie dla nieletnich

Polecane posty

Gość nina93

Witam! Mam 17 lat i chciałabym zarobić trochę pieniędzy, niestety mieszkam na wsi co wiążę się z brakiem dojazdów, a codziennie uczę się do prawie godziny 16.. Mam więc takie pytanie : czy są jakieś opcje dla 17-latki, abym zarobiła w internecie? Jakieś ankiety czy coś? Sprawdzałam już, jednak większość jest dla osób pełnoletnich.. Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesio19
Witajcie oto sposób na powiększenie zasobów gotówki: 20 dollars 2 surf. Innowacyjny sposób zarabiania pieniędzy! Po 1 zarabiamy w dollarach! :) Sposobów na zarobek jest bardzo wiele. Wystarczy się zarejestrować i zainstalować baner z reklamami, będzie to cienki pasek na monitorze na którym bedą wyświetlany reklamy. Nie musisz nic robić a punkty się same nabijają . Są również na stronie po zalogowaniu płatne banery za które dostajemy sporą liczbę punktów :) Następny sposób to taki - zostanie przydzielony tobie twój własny INDYWIDUALNY LINK :) wyślij go swoim znajomym i namów ich aby się zarejestrowali z twojego linku i zaczeli zarabiać punkty. I ty tez będziesz zarabiał! :) Będziesz pobierał ich cześć zarobków, oni oczywiście NIC NIE STRACĄ PRZY TYM, a ty tylko możesz zyskać. Zwerbuj jak najwięcej ludzi aby się zarejestrowali KLIKNIJ !! =========http://pl.20dollars2surf.com/?ref=270672=============== powodzenia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące temu przetestowałam kilka stronek do zarabiania na ankietach i tylko SWPanel jest dla mnie wiarygodne. Dla ciekawych tu podaję link do stronki: http://swpanel.pl/rejestracja?ref=193264 Każdego dnia wpadają jakieś ankiety do wypełnienia i się zbiera po parę punktów każdego dnia. Trzeba uzbierać 100 punktów, by wypłacić 50 zł. Niestety trzeba trochę czekać na przelew - ostatnio zleciłam wypłatę w poniedziałek, to dopiero w piatek kasa mi wpłynęła na konto. To zarobek dla cierpliwych, ale lepiej mieć te 50 zł niż nie mieć;) Nastolatki też mogą wypełniać ankiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×