Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość judyta...................

Jaki wózek wielof. dla dziecka zmieści się w Toyota Yaris I ?

Polecane posty

Gość judyta...................

Witam, Jak w temacie? czy zmieści się x lander xa? (podobno nie). Jakie wózki udało wam się z powodzeniem zmieścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apk
po ściągnięciu kółek i przesunięciu kanapy x landera xa udało nam się zmieścić do bagażnika yarisa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dach to wejdzie
nawet wózek widłowy a nie tylko spacerówka hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chicco trio for me , wózek kiepski bo to parasolka 3 funkcyjna - ale zajmuje w miare mało miejsca ( na styk w baganizku yariski jezeli chodzi o długość w poprzek ) . x lander nie wejdzie . Ja zmieniłam wogóle samochód na wiekszy , bo jak sie miałam zapakowac do yariski z dzieckiem , wózkiem , torbą podręczną , jakimiś zabawkami - to było kiepsko . Miałam yariskę 3 drzwiową to moze dlatego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja X landera XA spacerówke mieszcze bez problemu w fordzie fieście , do punciaka też wchodzi bez problemu jak mąż półkę wyjmie :) Obecnie mieści sie też wóżek Quinny speedi spacerówka :) A jak wozilam x landera z gondola to gondolke kładłam na siedzenie a stelarz do bagaznika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja X landera XA spacerówke mieszcze bez problemu w fordzie fieście , do punciaka też wchodzi bez problemu jak mąż półkę wyjmie :) Obecnie mieści sie też wóżek Quinny speedi spacerówka :) A jak wozilam x landera z gondola to gondolke kładłam na siedzenie a stelarz do bagaznika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta...................
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
jak jestescie z wawy to w jupiterze mozna sobie zabrac wozek i przymierzyc do samochodu, zreszta mysle, ze w kazdym sklepie mozna sie tak dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×