Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slub wesele i inne wariactwa

konsultant ślubny czy ma szanse w Polsce

Polecane posty

Gość slub wesele i inne wariactwa

czy ma szanse na klientów, jesli ma głowe pełna pomysłów, zmysł organizacyjny i wiele samozapału czy ktos korzystał z takich usług tzw konsultanta ślubnego? i jakie były plusy a moze minusy? no i w jakim zakresie korzystaliscie czy chodziło o cała organizacje czy tylko jakas pomoc np. w doborze oryginalnego miejsca na wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym osobiscie
jako zwykly szaraczek zarabiajacy niewiele ponad najnizsza krajowa, nie skorzystalabym z konsulatanta, ale pewnie jacys biznesmeni, ktorzy nie maja czasu na nic, pewnie by skorzystali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub wesele i inne wariactwa
zazwyczaj na slub mamy z gory przeznaczona sume a w trakcie organizowania okazuje sie ze przekraczamy budzet konsultant wie z gory jaka ma sume panstwa mlodych i musi sie zmiescic wiec moze nie jest to taka stata pieniedzy? tylko oszczednosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma. :) Ale potrzeba trochę więcej niż pomysłu i samozaparcia. Musisz mieć bazę kontaktów, firm i usług, które wiesz że są dobre i z którymi masz podpisane umowy np. na ewentualne zniżki dla klientów. Trzeba mieć też kapitał na pierwsze miesiące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub wesele i inne wariactwa
własnie zamierzam stworzyc katalogi, mam troche kontaktów i bardzo powaznie sie nad tym zastanawiam wróciłam do pracy po macierzynskim i szef powiedzial ze nie ma dla mnie juz miejsca bo nie bede dyspozycyjna dwojka dzieci itd a facet ktory byl na moje zastepstwo nie ma zobowiazan tak wiec nie mam pracy wiec szukam swojego miejsca a wlasna firma to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zależy...
Też kiedyś o tym myślałam. Mam wiele pomysłów i ogólnie wolę pracę twórczą, niż siedzenie za biurkiem. Ale tak szczerze myślę, że niewiele osób zdecydowało by się na skorzystanie z takich usług. Mnie samej było by szkoda pieniędzy na opłacenie Ciebie, kiedy za tą sumę mogę mieć jakąś dodatkową atrakcję na weselu. Jeśli już miało by to wypalić, uderzaj w duże miasta, gdzie ludzie zarabiają więcej niż najniższa krajowa, są zabiegani i nie mają za wiele wolnego czasu, by zająć się ślubem. Tam może się to udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez o tym mysle !!!
... coraz intensywniej i częściej :) To może wypalić, coraz więcej jest takich firm, wiec jest zapotrzebowanie. Problem tylko taki jak się przebić - ale ja już mam pełną głowę pomysłów. Być może będziemy kiedyś dla siebie konkurencją :)) powodzenia życzę. A tak odnośnie pracy i dzieci - znam kobietkę, która też po narodzinach drugiego dziecko zastanawiała się co dalej i zaczęła sprowadzać antyki ze Szwecji, teraz ma świetnie prosperującą firmę, która non stop się rozwija - z samych dotacji unijnych dostała grubą kasę i sprzedaje komody po kilka tys złotych. Polska się rozwija coraz ludzi się bogaci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USŁUGODAWCA
Nie ma całkowicie szans. Gdyby takie firmy miały szanse to by nie było tyle kursów organizowanych przez firmy istniejące na rynku. Każdy usługodawca strzeże rynku na którym działa a nie doprowadza do tego aby na rynku usługodawców w danej branży pojawiali się nowi usługodawcy. Jak się nie ma zleceń a trzeba płacić podatki to organizuje się płatne kursy. Tak właśnie poległa branża fotografów ślubnych. Fotografowie niby ci najlepsi wprowadzali na rynek usług foto ślubnych armię nowych osób robiących zdjęcia. Przykładem jak się pilnuje rynku są firmy video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adza
Szczerze mówiąc to nie wiem czy cechy wymienione przez ciebie są wystarczające... Na pewno konsultant ślubny to osoba, która może się okazać niezastąpioną w czasie organizacji. Ja nie wiem czy byłabym w stanie sama zająć się wszystkim. Na to po prostu brakowałoby mi czasu. Dlatego organizację ślubu i wesela zleciliśmy firmie royalday.pl i zwaliliśmy jej większość spraw. Na dobrą sprawę zaglądaliśmy tylko co jakiś czas żeby sprawdzić czy wszystko idzie zgodnie z naszym założeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Adza
Adza royalday.pl jest to firma spalona na naszym rynku usługodawców ślubnych. Ty ratujesz jak możesz durnowatą reklamą która jeszcze bardziej jej szkodzi. Nie tylko ta firma jest mało wiarygodna, takich firm jest już mnóstwo. W powstającym portalu negatywnych usługodawców ślubnych też będzie miała swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adza adza adza
Oj, już mdło się robi od tych kryptoreklam "royal day". Już i tak większość ma tutaj wrażenie, ze chyba te wpisy to robi sam "Royal day". Czytając te bzdury to ma się wrażenie, ze bez royal day to nikt nie byłby w stanie zorganizować sobie wesela. Adza czy "Royal day" darujcie sobie te wpisy reklamowe. Wystarczy wejsc na ich stronę i popatrzeć na literówki - no jeżeli mają taki sam profesjonalizm usług jak ich strona to porażka murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
W zwiazku z tym, ze od jakiegoś czasu zdobywam doświadczenie w tej branzy..i to ogólnie...choc zajmuje się w zasadzie dekorowaniem sal i kosciołow... tez mam zamiar od przyszłego roku miedzy innymi w swojej już firmie mieć konslulting ślubny. Potrzebny mi numer PKD i jezeli ktos zna bardzo prosze o podanie :) będę wdzięczna bo nie tak łatwo znaleźć w katalogu :) .. a tak po za tym..uczestnicząc juz troche na rynku uważam, że sama firma konsultingowa..nowa ...nie wystartuje tak łatwo..aby w ogóle działać ..nie jest to takie proste i trzeba mieć dużo wolnego czasu ..w nocy..o północy i nad ranem...wszystko sie kręci wokół klienta, wszystkie nasze sprawy ..na bok..czas nienormowany. Bez auta i bez przynajmniej jednego pracownika nie da się działać. Bez sporych srodków na wejsciu tez nie... firmy już maja nawet swoje zastawy na 200 osób i to w kilku wariantach...dodatki itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem nie wiem
Zia bedzie miala dywan z monogramem (mozna odciac) i czajniczki na herbate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Drodzy Narzeczeni, Chciała bym Wam zaoferować kompleksową pomoc w przygotowaniach ślubnych i weselnych jako doradca śluby „Urocza Chwila. Zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć czas na poszukiwanie sali, zespołu muzycznego, fotografa, sukni ślubnej, garnituru czy limuzyny itd. Nie przejmuj się skontaktuj się, ze mną, ja Ci pomogę doradzę. Sama organizowałam swój ślub od a do z. Zrobiłam na nim wszystko nawet zaproszenia czy księgę gości, sama znalazłam zespół muzyczny itd. Dlatego też postanowiłam pomagać innym. Wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i ta chwila, która ma zostawić pamiątkę na zawsze i pozostawić miłe wspomnienia. Chcę przeżyć to jeszcze raz i być z Wami w tym tak ważnym dla Was dniu. Zorganizuje wszystko tak, byście ten dzień wspominali jak najdłużej, byście cieszyli się każdą chwilą i całym dniem. Stres, który jest w tym dniu by Was ominął i Waszych rodziców. Dla Was chcę poświęcić ten czas, dokonam wszystkich starań by było to zrobione bardzo profesjonalnie. Doradzę przy wyborze: strojów weselnych oraz dodatków, kosmetyków czy welonu, butów , kwiatów itd., wynajęciu odpowiedniej sali na przyjęcie czy też wesele, wyszukaniu auta jakim byście chcieli jechać do ślubu, oraz goście, znalezieniu zespołu muzycznego czy też Dj didżeja znalezienie dobrego fryzjera, kosmetyczki, manikiurzystki, wybraniu wzorów zaproszeń, savoir vivre, oraz usadzaniu gości, dekoracje sal, menu odpowiednie dla gości i młodej pary, alkohol, wyborze podziękowań dla gości, oraz ,dla rodziców, wybraniu firmy która ustroi kościół i sale weselną, restaurację bądź auta, usługi dodatkowe. Zapewniam indywidualne podejście do każdej z par! Dostosuje się do Państwa finansowych potrzeb. Oferta tylko z Warszawy. W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mail: marta.uroczachwila@gmail.com Zapraszam ciepło i miło Pozdrawiam. Napisz gwarantuje ze nie będziesz żałować!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia :-)
Myślę, że ma. Wiem to z doświadczenia. :) jestem konsultantem-freelancerem i uwielbiam tę pracę. Nie jest trudno z resztą zdobyć kwalifikacje, wystarczy kurs. Ja robiłam taki w Goworku i baardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług takiego konsultanta i nie żałuje - dostałam propozycję świetnej dekoracji, znalazł dla mnie super dj a no i dzięki niemu powstała cała koncepcja wesela z motywem filmowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej osób korzysta z usług konsultantów ślubnych, bo to bardzo wygodna sprawa. Dzięki temu można zaoszczędzić naprawdę dużo czasu i energii, korzystając z porad profesjonalistów. Ja od roku zajmuję się organizacją ślubów i wesel i muszę stwierdzić, że zainteresowanie jest coraz większe. Jeśli interesuje was praca w charakterze konsultanta ślubnego, to zachęcam do przeczytania artykułu http://slask-praca.pl/planujesz-wesele-moze-ktos-zaplanuje-je-za-ciebie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zapłacą mi za takie kursy będę naganiać, no raczej niewielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk 34
Nasz ślub bardzo nas stresował. Ogromnie stresowała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Zdecydowaliśmy niektóre zadania zlecić fachowcom , i nie żałujemy. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dbałość o szczegóły Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×