Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Strona ślubna

Polecane posty

no to spoko, w takim razie wygląda to nieźle, tylko nie przesadź z dekoracjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam Twoją koncepcję jeśli chodzi o kościół to według mnie dekoracja jest przesadzona (kiedy ona będzie zakładana?rano? tuż przed slubem?) rozrzucone płatki róż do niczego tu nie pasują - daruj je sobie, podobnie ta dekoracja bramy- wogóle nie wygląda to ładnie a nie myślałaś o dekoracji koscioła z wykorzystaniem świec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz się trollu
lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy! lecz się trollu internetowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebraliśmy naszą stronę ślubną. :) Jeśli widzicie jakieś literówki czy coś w tym stylu to powiedzcie, bo mamy jeszcze tydzień zanim pokażemy ją gościom. :) http://paulaimiko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literoowa
masz literówkę w zakładce informacje dla gości - prośby - "jednie" zamiast "jedynie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuścisz biust
na ślub? bo na zdjęcia patrząc to mocno deskowata jesteś, a jak suknia z dekoltem, to trochę nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuścisz biust
ha ha rewelacja ta strona, malarzu. nie wiem tylko, czy to zgodne z prawem :) ale pewnie zia86 nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wypociny
znowu ta zia i jej ślubne tematy..czy ty nie masz własnego gustu dziewczyno i o wszystko musisz pytać???!!!Czy chcesz się czymś chwalić???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehe strona ZIA
Dużo miałaś tej krwi? Były skrzepy, strupy? Gęsta była ta Twoja dziewicza wydzielina? Jasno czy brudno, brunatno czerwona? Opowiedz. To takie romantyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaskmlaskmlask
o kurcze, urzekla mnie jej historia, nie ma to jak podzielic sie czyms takim przed milionami polakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak zieleniec
tekst na stronie głównej jest niepoprawny stylistycznie. czas mija szybko GDY ludzie są szczęśliwi. zakładki nie zawierają kwestii organizacyjnych tylko informacje o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście obrzydliwe
Można Zia nie lubić, można śmiać się z jej dziwacznych pomysłów oraz zakładania tysięcznego tematu dotyczącego jej ślubu, ale to, co zaprezentowałyście (głownie dotyczy to malarzystki) to już jest szczyt chamstwa i prostactwa. Szczerze, jak zobaczyłam ten pseudo obraz byłam zażenowana, bo to ani śmieszne, ani fajne. A wywlekanie osobistych zwierzeń Zia to już kompletny brak kultury. Ok, zgoda, że Zia sama opisała swój pierwszy raz na jakimś forum, ale było to dawno, pewnych rzeczy nie da się po prostu wymazać z internetu. Może to był "błąd młodości", a może jest zwyczajnie głupia, że opisuje tak osobiste sprawy, niemniej jednak nic nie usprawiedliwia takiego zachowania, jakie zaprezentowały dziewczyny powyżej. WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie to mają wyje..
hehe zia lubi być wywlekana przez obcych, nie wie co to intymność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia86 odpowiedz
Dużo miałaś tej krwi? Były skrzepy, strupy? Gęsta była ta Twoja dziewicza wydzielina? Jasno czy brudno, brunatno czerwona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kolorowanka
kilka dni mnie nie ma a tu taka beka :D jedziemy daleeeej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów, 'zażenowanie' - dobrze ktoś to ujął. Jesteście tacy odważni, bo anonimowi. To po prostu przykre, że drugi człowiek potrafi być tak złośliwy i jeszcze mieć z tego satysfakcję. Ja też mam wrażenie, że cały ten ślub jest trochę przesadzony, ale do takiego czegoś w życiu bym się nie posunęła... Obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi Labonq
Nie wiem jaką trzeba być idiotką żeby swój pierwszy raz opisywać na necie..ale z tymi penisami i zdjęciem jakiejś babki z tym strasznym oblechem to już przesadzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia, strona jest rewelacyjna. Strona czytelna, druk wyraźny. Zawarte są w niej wszystkie informacje, także niczego bym nie zmieniła. Pod względem wizualnym też bardzo ciekawa i ten motyw przewodni- motyle, wyszedł bardzo fajnie. Przede wszystkim strona nie jest ani przesłodzona, ani tym bardziej zbyt kolorowa. Myślę, że gościom się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest zdjęcie
jakiejś babki tylko tej całej zia86 :D i nie wiem jak trzeba być obrzydliwym i głupim żeby z takimi szczegółami opisywać swój pierwszy raz! Ohyda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi Labonq
Ups! No to gafę strzeliłam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje kilimandżarooo
Ten facet musi być ohydnie bogaty skoro z takim wyglądem znalazł sobie dziewczynę (a że pustą to już nie ma znaczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×