Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikiedy te dni....

4 tyg po porodzie seks

Polecane posty

Gość ikiedy te dni....

witam wczoraj minęło równo 4 tyg od porodu i kochałam się z mężem niestety bez zabezpieczenia i trochę się obawiam czy nie zaszłam znowu w ciążę nie wiem kiedy są dni płodne i troszkę się obawiam wiem że po od razu zaczęłam krwawić nie dużo ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapnbd
Nie rozumiem tak nieodpowiedzialnych kobiet .... :O:O:O Po pierwsze - połóg trwa 6 tyg a nie 4 tyg !!!! Po drugie trzeba było się zabezpieczyć a nie teraz portkami trząść :O Bój się bój jak głupiaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka grymaśka
a to dobre:D i my mamy to wiedziec?:D kochalam sie i moze sobie znow zaszlam?? :P:P:D:D z takim podejsciem bedziesz rodzic co roku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapnbd
Nikt nie wie kiedy dokładnie wraca płodność po porodzie. Różnie z tym bywa i zależy od wielu czynników. A krwawienie mogło się pojawić bo w końcu to 4 tyg a nie 6 tyg po porodzie. Wszystko jest jeszcze w trakcie gojenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna wiedziec
przecież ty masz tam jeszcze żywą ranę i już musisz sie dupczyć? że cie to nie boli to sie dziwie. i facet jaki nieodpowiedzialny, nie moze poczekac z pchaniem ci tam ??? fajna z was para, nie ma jak głupota, potem nie płacz jak cos cie sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 8 MIESIĘCZNEJ WIKTORI
jesteś nie mądra 4 tyg po porodzie i już seks. wytrzymałaś tyle to mogłaś wytrzymać jeszcze te 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikiedy te dni....
jaką ranę po cesarce mam w pipie ranę co ty piszesz za głupoty nic mnie nie boli a płakać nie będę bo nie mam powodów bo to tylko dziecko mam z czego je utrzymać tylko troszkę za szybko i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranę to masz w macicy! a skoro miałaś cesarkę to tym bardziej nie powinnaś teraz zajść w ciążę! przecież to świeża rana, świeży szew, ciekawe co by było jakbyś teraz zaciążyła i rana zaczęłaby się rozchodzić :( pomyśl odrobinkę! i skoro już wracasz do aktywności seksualnej to o zabezpieczenie zadbaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie pisałaś że miałaś cesarkę! więc nie oburzaj się tak :P a co do dni płodnych to nikt tego ci nie powie. jednej płodność wróci 5 tygodni po porodzie, innej 8 miesięcy po a jeszcze innej 1,5 roku po. zależy od wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjinvbn;bfdn ds N
oj juz nie przesadzajcie ja tam sie bzykałam 2 tyg po porodzie SN ,ale ja nie byłam nacinana nic mnie nie bolało i do tego nimfomanka ze mnie :P Autorko niestety nawet wróżka Ci nie odpowie na Twoje pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cesarce najlepiej zaczekać z drugą ciążą od 6 miesięcy do roku. Moja koleżanka zaszła w ciąże 5 miesięcy po cesarce i dostała takie opierdol od lekarza że poezja modliła się żeby jej się szwy nie rozeszły i macica nie pękła. Dla mnie jesteś mało rozsądną kobietą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcare
najbardziej mi sie podobaja wpisy pan: polog trwa 6 tygodni... i nie wazne ze ktos sie dobrze czuje i chce isc do lozka z mezem. wszystkie baby mowia ze 6 tygodni to 6 tygodni i nie ma zmiluj. co za ciemnota... a jak ktos po 8 tygodniach nie ma ochoty to co ma sie zmuszac bo minelo ksiazkowe 6 tygodni? to sprawa indywidualna!! a do autorki: extremalna nieodpowiedzialnosc, wspolczuje Ci ze tak niedojrzale podchodzisz do posiadania dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej :) Ostatnio czekałam w kolejce do ginekologa i pani w rejestracji tłumaczyła upartej pacjentce że nic się nie stanie jak zgłosi się do lekarza dzień czy dwa później, bo kobieta upierała się właśnie że po 6 tyg. kończy się połóg, u niej dziś mija 6 tyg. i ona MUSI mieć kontrolę lekarza właśnie dziś... Jak ktoś ma ochotę na seks nawet kiedy jeszcze krwawi (a nie wierzę że każda kobieta krwawi 6 tyg. a później przechodzi jak ręką odjął, ani nie zdarza się krócej), to jego sprawa. Nie każda kobieta ma szyte krocze, a nikt mi nie powie że bez szycia jest 6 tyg. spuchnięte... A co do uwag odnośnie antykoncepcji- tu macie rację, nie wolno za szybko zajść w ciążę po cesarce... Można przecież jeszcze przed porodem poprosić o tabletki, słyszałam od gina że można od dnia porodu brać, nie trzeba na okres (czasem kilka miesięcy) czekać. Nie wiadomo kiedy masz dni płodne dopóki nie wrócą regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1
ja nie jestem nimfomanka ale skoro dobrze sie czuje rana jako tako zgojona to moze nalezy sie relaks dla psychi. po pierwszym porodzie czekalam za ale po drugim czulam sie dobrze i po 3tyg baraszkowalismy. jak bedzie to bedzie wychowasz i w ciagu tygodnia rana ci sie nie rozkraczy przeciez nie przytyjesz odrazu 20kg. co do tego ze za wczesnie dzieci ci sie razem wychowaja i beda mialy wspolne zabawy a ty no coz bedziesz troche bardziej zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1
6tygodni pologu aby dojsc do siebie i 3lata by organizm sie zregenerowal bo i zarwane noce i cycus to moze z tym sexem zaczekajmy 3 lata i wtedy to beda nazekania na niz i emerytury. babki do dziela jak planujecie rodzine z grupka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka:)
oj naprawde ciemnota...he...jeżeli już kochałaś się ze swoim mężem po 4 tyg bo czułaś się oki to nikt nie ma prawa CIĘ osądzać to jest tylko i wyłącznie TWOJA sprawa:) a jeżeli chodzi o ciąże to:"SZKLANEK I DZIECI NIGDY ZA WIELE: TAK TRZYMAJ:)))) A tym bardziej jeżeli stać CIĘ na ich utrzymanie,a awsze lepiej jest mieć rodzeństwo wiem coś o tym pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochalam sie z mezem rowno 2 tygodnie od porodu naturalnego dla ciekawskich nie plamilam juz wtedy, nie bylam cieta i nie mialm szwow co do pytania autorki, to musle ze to wrecz nieprawdopodobne zeby 6 tyg od porodu nastapila owulacja, nawet jak nie karmilo sie juz piersia nst razem pamietajcie o zabezpieczeniu a jak sie bardzo boisz to idz do gina na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×