Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

praca, wozek widlowy

Polecane posty

czesc mam pytanie poniewasz szukam od miesiaca pracy i nic nie moge znalezc, postanowilam zaczac szukac jako operator wozka widlowego pracowalam tak przez 2 lata zagranica, wiec doswiadczenie mam tylko jakie sa zarobki? chodzi mi o wojewodztwo wielkopolskie, okolice poznania. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzić wózek widłowy to prawie każdy pracownik marketu musi.wątpie zeby ktoś cie zatrudnił w tym charakterze. lepiej zób kurs na koparkę-to sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam kasy zeby robic na jakies koparki szukam pracy jako telemarketerka lub recepcjonistka mialam kilka rozmow ale nic z tego nie wyszlo miesiac siedze juz bez pracy i zaczyna mnie to dobijac mam uprawnienia na wozek wiec moze to mozna wykorzystac niewazne gdzie, czy w sklepie czy w magazynie, po prostu chcialabym wiedziec jakie sa zarobki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako sprzedawca tez chcialam bo na to akurat nie trzeba miec jakichs specjalnych umiejetnosci ale narazie cisza, a nie chce siedziec w domu przed komputerem caly czas wiec chcialam na ten wozek sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy boczny czy cos bo takich nazw to ja nie znam, a wozek to wozek dla mnie ;) skoro jestes takim znawca to moglbys napisac mniej wiecej czy jest sens zebym w ogole aplikowala na takie stanowisko jesli pojawi sie jakas oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se sprawdziłam :D taaaaka szybka jazda wózkiem widłowym mmm i to jeszcze z Toba! :D cos wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zaraz znawca , jestem z branży logistycznej. pewnie ,że aplikuj! W każdej firmie logistycznej zawsze mieli problem z doświadczonymi wózkowymi , bo ich rotacja była bardzo duża. warto wziąć CV i przejść się do centr logistycznych i zostawić papiry osobiście. W jednej z firm kilkanaście osób tak dostało pracę. przychodzili , kierownik jak miał brak kadrowy to zaraz wsadzał ich na wózek i kazał pokazać co potrafią :p tyle ,że to było na Śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a ja jestem w Poznaniu ;) ja jezdzilam na tym wozku prawie 2 lata, zdarzalo mi sie cos zwalic, moj wozek mial zasieg do 10,51metra i kiedys bralam same palety z tej wysokosci, a ostatnia mialam na wysokosci 4metrow i zrzucilam wszystko ;) ale jakos mieli do mnie inne podejscie bo jestem dziewczyna to wszyscy zaraz byli chetni do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipaaa jak na razie :( nie chce mi sięę nawet spojrzeć na zeszyt :P a jak spojrze to mam nudności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perwa przyszedł ten moment kiedy musimy porozmawiac bo dłużej tak nie mozna. Zakochałem sie w innej, młodszej. Przykro mi ale to sócza jest mi pisana :P Kajety za okno taką mam koncepcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaśmiecamy. To powazne sprawy sercowe. Perwersja... nie chciałam, samo tak jakoś wyszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: jakie sio? Co nas wypedzasz? Jak jestes magazynierka to pilnuj palet żeby Ci nie rozkradli a nie mi tu jakies uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×