Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Asia jak tak miałam jak miałam zapalenie pęcherza:) często latałam do toalety, ale nic mnie nie bolało ani nie piekło, za to czułam takie kłucie...:/ 🖐️ Sushi :) niop, niektórzy ludzie są naprawdę okrutni :/ prostaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pierwsza dziewczynke w lipcowkach.... Czyli jest 1:2,niech szybciej lece te dni i wszystkie sie dowiemy co bedziemy miec... U mnie nadal zima, dzisiaj sypie na maxa, rozmawialam z mama z godzinne a tu juz tyle godzin ... Trzeba cos dobrego zjesci nakarmic babelka.....Milego Dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a w badaniu moczu wyjdzie ze to zapalenie pęcherza? Brałaś jakieś leki na to? ja jak narazie biore Żuravit na bakterie w moczu... Susi a fotke bedzie widać musisz troszke poczekac:)tak jak my wszystkie sie niecierpliwiłyśmy:) Monisia u mnie też zima na maxa,tak patrze przez okno a dzieciaczki na saneczkach,nasypało równo i to praktycznie przez noc,a ja miałąm taką nadzieje na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj powera:)Pranie sciągnięte ułożone,kolejne powieszone,napalone w 2 piecach,i mała po sniadanku i jeszcze w miedzy czasie gości miałam...teraz chwila na laptopa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zima. Rano Oskarek się ucieszył jak szliśmy do przedszkola, że tyle śniegu. Mówi: mamo jak będziemy bardziej grzeczni to nasypie więcej? Ja okropna matka mu odpowiedziałam oby nie bo już za wiosną tęsknie :) Ja chyba też coś mam z pęcherzem bo co chwilę biegam siku i do tego czuję jakby kłucie pęcherza. We wtorek będę robić badanie moczu to może coś wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszły bakterie, leukocyty i białko zjadłam 2 opakowania Furaginum Adamed i jak na razie jest super:) w przyszłym tygodniu mam powtórzyć badanie moczu. Eliose też brała. ja też dzisiaj leniuchuję :D zamierzam dzisiaj przesiedzieć pod kocem cały dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski ;-* widze jest nowa mamusia u nas ;-) fajnie! im nas wiecej tym lepiej ;-D ale fajnie tak Was wszystkie widziec ;-P ja tez co chwile ganiam siku co mnie wkurza! No ale coz trzeba wytrwac ;-) eliose a jak tam z Twoja bezsennoscia? melisa cos pomogla? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągnęłam sobie parę filmów na temat ciąży i planuję dzisiaj obejrzeć :) a poza tym mam napisać koleżankom prace do szkoły, więc pracowity dzień pod kocem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wpisać do tabelki mojego synka :) NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........? .........małopolskie agata_85.........25..........03.10........01.07..chłopak ..? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.......chłopiec..podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.....CH.......Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Wam zazdroszczę synów ;) Moje maleństwo ukrywa jeszcze płeć, ale czuję, że będzie dziewczynka... kurdee mi też na suwaku zdjęcia nie dodało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką dałaś rozdzielczość?? ja wrzucałam 600x450 ja już się nie mogę doczekać kiedy się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka rozdzielczość szczerze mówiąc... po prostu duże zdjęcie wrzuciłam do painta i kliknęłam pomniejsz do 20% zerknęłam tylko na rozmiar zdjęcia i jest tylko 30 kilo więc malutkie. Pokazuje mi się na stronie z suwakami, ale tu nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chyba dziś gorszy dzień :( dziś 17 tydzień 2 dzień i nie czuję ruchów dziecka. wiem, że to może za wcześnie tym bardziej, że to pierwsza ciąża ale denerwuję się :( a w poniedziałek byłam na usg i Antoś szalał jak szalony więc co mają powiedzieć dziewczyny, które ostatnie usg miały 3 tygodnie temu, szkoda, że nie ma innego domowego sposobu na sprawdzenie co mały robi ale cóż matki polki chyba tak mają, czasami myślę, że szkoda, że mój mąż nie jest ginekologiem miałabym usg na zawołanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie, a kiedy dodałas fotke ? Bo jesli dzis to pewnie dopiero jutro sie wgra. My tez tak wczoraj mialysmy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Witam Was Mamusie drogie!! co tam ciekawego?? ja ogólnie jestem już 1kg do przodu... także teraz zacznie się przybywanie na wadze pewnie..:) mam dopiero na 16marca wizyte..ja chyba zwariuję do tego czasu..cały czas się wsłuchuję w jakiekolwke ruchy....i jakos teraz prawie nic nie czuję...:( chciałabym wiedizec jaka płeć i ze wszystkow nalezytym porządku.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wizytę dopiero 11 marca. Nie wiem czy mi się tylko wydaje, ale chyba teraz ten czas zaczyna szybciej lecieć. Pamiętam pierwsze tygodnie straaaasznie mi się dłużyły. A teraz te tygodnie jakoś lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! :):) Tak cudownie Was widzieć :) Dziś jest chyba dzień lenia ale nie dla mnie! Do 3 nie spałam, czuwałam nad mężem który zachorował :( Ma wysoką gorączkę, nic nie spadała w nocy tak się bałam. Nad ranem spadła do 38/39 więc było lepiej. Wstałam o 8 żeby panować nad chorobą, może po południu odeśpię :) Teraz leży sobie bidulek a ja go faszeruję piciem, jedzeniem i latam, sprzątam więc nie ma czasu na lenia :) Generalnie bezsenność - nie licząc dzisiejszej nie przespanej nocy - minęła póki co. Co do pęcherza, to ja latam z zegarkiem w ręku co 15 minut. Mam wrażenie że mam pełny pęcherz, a jak siadam to leci tylko kapka. I tak jak Ania napisała, też brałam Furaginum ale nie bardzo mi pomaga. Serdecznie witam nową Mamusię!!! :) :) Tak bardzo się cieszę, że jesteś tu z nami :) Twoje przeżycia faktycznie nie są za fajne ale cieszę się, że masz dobre podejście do tego tematu, że starasz się być silna! Faktycznie już mamy zdjęcia :) Moje też się wgrała a babababum prześliczne ujęcie rozmarzenia.. :) Xanulko mam nadzieję, że jak będziesz na tym Śląsku to się spotkamy i będziemy razem kulać :) Widziałam, że są tu tez osoby ze Śląska, więc może uda nam się spotkać w nieco większym gronie? ;) Życzę Wam kochane spokojnego po południa, dużo leniuchowania i czucia Maluszków :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ze Śląska - Ruda Śląska. Miło by było się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie! Im nas więcej, tym lepiej :) Na Dolnym Śląsku mam rodzinę :) Kuzynostwo i wujka :) Dość dobrze Wrocław znam :) Mój mąż właśnie powiedział, że my też może w najbliższym czasie moglibyśmy się wybrać do Wrocławia ;) Trzeba tylko będzie się zgadać co do ewentualnego terminu aby każdej pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzi ale Ty masz szczęście że w Rudzie Śląskiej mieszkasz! Jest tam jeden z lepszych szpitali w którym chciałabym rodzić ale niestety za daleko dla mnie :( po drodze w Katowicach mam 2 szpitale gdzie mogę rodzić. Jeden 5 minut ode mnie, a drugi w Ligocie gdzie mam lekarza prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop fajnie by było :) Chętniej bym tam zajechała :D Poturlamy się gdzieś na coś dobrego :D Kilka ciężarnych w jednym miejscu, czadersko by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose Ja we Wrocławiu mieszkałam 4 lata, poza tym mój mąż stamtąd pochodzi. Teraz mieszkam w miejscowości, w której się urodziłam czyli w Nowej Rudzie (nie mylić z Rudą Śląską :P ), a do Wrocławia mam 100km. Więc jak byś była we Wrocławiu daj znać dzień lub dwa wcześniej. Z chęcią przyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose no ja właśnie będę rodziła w Rudzie Śląskiej. Już tam rodziłam 1 synka przez cc a 2 synka siłami natury. Jestem bardzo zadowolona z tego szpitala, opieki, lekarzy. Pomimo, że mój drugi raz nie należał do szczęśliwych to i tak w tam całym nieszczęściu wspominam to dobrze. W Katowicach Ligocie w CSK pracowałam kiedyś ( nie jako personel medyczny). W 2009 r. leżałam tam w szpitalu z zagrożoną ciążą i niestety nie mam pozyztywnych odczuć. Teraz w listopadzie byłam przez tydzień w szpitalu w Bogucicach, nie najgorzej wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie - na pewno dam znać około tydzień wcześniej jak tylko zdecydujemy się przyjechać do Wrocławia. 100 km. to nie tak blisko mimo wszystko, ale mam nadzieję, że uda nam się spotkać :) Co do Csk w Ligocie, żona mojego brata tam rodziła, opieka nad dzieckiem była dobra ale o matce po porodzie kompletnie zapominają. Znam parę osób które mają stamtąd niezbyt przyjemne odczucia. Mam jeszcze troszkę czasu do namysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie jak sie spotkacie.. Kurcze ja tez mieszkam na slasku ale w tym roku wogole mnie nie bedzie w pl. Najszybciej bede w kwietniu 2012 ,ale do tego czasu moze sie duzo zmienic..... Ja leze sobie i odpoczywam, cos dzisiaj mi nie dobrze..... teraz patrze na tabelke to mamy 3 chlopczykow i jedna dziewczynke....... Ja mam za dwa tygodnie usg, wiec dojdzie pewnie chopaczek bo tak czuje, ale jak bedzie dziewczynka to bedziemy w siodmym niebie.... Tamten rok u moich znjaomych nalezal do dziewczynek a ten moze i do chlopcow hii hiii.. Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×