Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Alex, ja jak brałam te witaminy, to wyglądałam strasznie!!!! twarz, plecy, ramiona, brzuch, biust miałam w krostach!! przed ciąża też nie miałam super skóry, no ale bez przesady..skóra mnie trochę swędzi, ale zauważyłam, że na ciele(pomimo krost) mam bardziej suchą skórę, nie ma mowy żebym się nie posmarowała balsamem po kąpieli, bo rozdrapałabym sobie skórę do krwi, tak mnie swędzi... ja teraz biorę kwas foliowy i magnez, a mimo to nadal mam skurcze nóg(stóp)masakryczne muszę poczytać o tej cholestazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, właśnie zapomniałam napisać... jak macie w pobliżu super-pharm to jest promocja na balsam z neutrogeny (300ml) ja zaraz lecę sobie kupić.:) Ciekawe jak tam Eliose...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, moj maluszek dzis sie wierci ze szok. No ale wczoraj zaczelismy 19 tydzien. Dzidzia rosnie :) Monia Wszystkiego najlepszego, spełnienia kolejnych marzen. no wlasnie ciekawe jak tam eliose sie czuje ? Pozdrawiam Was :) Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mysle o eliose:( xanulax- może to wszystko przez te witaminy, a kiedy odstawiłaś bo zapomniałam? ja stawiam, że to omega mnie uczuliło, bo balam wcześniejszą "wersję" do 13tc i nic nie było. a tak jak piszesz u mnie wszystko w krostach, dziewczynki jednak odbierają urodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 dni ja też jadłam te z DHA oby tak było, bo dzisiaj byłam w ciuchlandzie i wpadła mi w ręce słodka letnia kurteczka różowa :D jak nie będzie dziewczynka to mogę oddać różowe ciuszki którejś z Was:D staram się zawsze wyszukać coś ślicznego i nie zniszczonego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak właśnie myślę co tam u Eliose, czy wszystko w porządku. aż mi się nie chce wierzyć, że jutro zaczynam 20t.c :) i już połowa ciąży...oby kolejne miesiące też tak szybko mijały..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienadazam z czytaniem, a co dopiero z pisaniem. Super, ze tak pieknie Wam ten czs sie uklada, maluszki kopia, mamy maja apetyt nie tylko na jedzonko :) powoli wchodzicie w szal zakupowy. Ja czekam jeszcze tydzien i jezeli dowiem sie plci zaczne poszukiwania ubranek. Z wozkiem poczekam do maja ma wejsc na rynek nowy xlander xa, ciekawe co bedzie w nim nowego. Czy ktoras z Was ma doswiadczenia z modelem xq? Xa jak do tej pory nie ma przekladanej spacerowki, a lubie patrzec na dziecko caly czas, xq podobno jest kubelkowy tzn, ze nie rozklada sie na plasko i dziecku jest niewygodnie, ale jak jest naprawde? A moze spotkalyscie inny fajny wozek kombi z popowanymi kolami, amortyzatorami , duza gondola i przekladana spacerowka? Rano apetyt mi dopisuje, potem mam tendencje spadkowa, poki co 1kg na plusie, a wsobote polowinki jupii, oby dalej szlo w tym tempie, tylko obawiam sie jak bedzie wygladac moj brzuch po porodzie, bo juz teraz jest ogromny, a dopiero rosniecie sie zaczelo. Niestety albo stety produkuje duzo wod plodowych, maluch ma luksusowy basen :) Dziewczyny aby pozbyc sie pryszczy odstwcie komleksowe wit, ograniczcie nabial i cukier,zwiekszcie naturalna wit C, a po tyg zobaczycie stopniowa poprawe. Wypryski swiadcza o zanieczyszczeniu organizmu, chemia pochodzaca z tabletek wszelkiego typu, a do tego ciagle infekcje ukladu moczowego dopelniaja wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wypryski same zeszły, bo jak powiedział lekarz "łożysko ujarzmiło hormony" :) Nie mogę przestać brać witamin, bo niestety nie odżywiam się zdrowo... nie jestem w stanie zmusić się do jedzenia warzyw, po prostu ich nie cierpię!! Owoce też tak średnio. Jogurty-obrzydlistwo:/ Staram się jak mogę coś zdrowego jeść, ale cholera nie mogę. Jeszcze na drób od 2 miesięcy patrzeć nie mogę (podobno na dziewczynkę :P ) No i się dożywiam Prenatalem, bo innego wyjścia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam z nóg, moje dziecko wczoraj dalej wymiotowało, mówi, że chce wymiotować, więc biegiem do wc, on staje mówi, że nie chce, wychodzimy a ten chlup, na ściany i podłogę. Wzięłam już 2 no spy bo tak mnie brzuch bolał:( w nocy na szczęście lepiej, budził się tylko na picie. Susi jak po lekarzu? ebudka hop hop gdzie zniknęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, u mnie tez krostki na twarzy moj M namawia mnie abym poszla do dermatologa ale troche szkoda ni kasy. No i czy to pomoze, moze zrobi ze mnie doswiadczenie i bede wygladac jeszcze gorzej ! Ciekawe jak tam u Eliose ? Za dokładnie 10 dni mam wizyte i usg, doczekac sie nie moge. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,chodze zestresowana na maxa... O 15.15 wizyta i USG.. Nie długo zmykam po wyniki siusków...ciekawe co wyszło... Do usłyszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop alex81 :) jestem jestem czytam ale jakieś gorsze dni chyba miałam, psychicznie jakaś płaczliwa, jakieś myśli się pojawiają, że tak siedzę w domu nie mam ochoty nigdzie wychodzić to może staję się mniej atrakcyjna dla męża. nie mogę na niego narzekać jest kochany tylko tak mało go w domu a ja tu nikogo nie znam :( cieszę się bardzo, że Was mam :D mały jeszcze nie kopie a ja nie grzeszę cierpliwością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja dzisiaj mam wolne ,wiec lenistwo pelna para. Obiad trzeba ogarnac ,ale pozniej bo mezulek pozno wraca.... ebudka u mnie to samo, chyba chormony buzuja bo tez bez powodu mi sie ryczec chce i zaczynam miec pretensje chyba sama do siebie ehhh ehhh .... Wczoraj mnie tak glowa bolala, ze poszlam spac bardzo wczesnie nasmarowana Amolem bo nie chcialam brac zadnych tabletek.......Ruchow tez jeszcze nie czuje, i pmalu sie stresuje bo moge trzymac reke godzine i nic a do usg jeszcze dwa tygdonie, tyle czekania i nie pokoju............ Asiula bedzie wszystko dobrze.. w ciazy jestesmy bardziej uczulone, wiec jak bys sie zle czula to bys wiedziala,ze cos nie tak... Trzymam Kciuki za dobre wiesci i zobaczymy czy dolaczy chlopczyk czy dziewczynka?? Eliose nic nie pisze miejmy nadzieje, ze u niej wszystko okkkk... Buziaki i Milego Dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose zaczynamy się martwić czy wszystko dobrze z Tobą i maleństwem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro o godz.19 mam wizytę u gina. i oczywiście się stresuję czy wszystko będzie ok... może poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ciekawe co u Eliose? Może zostawili ją w szpitalu na obserwacji? Alex, Xanula jeżeli chodzi o cholestazę to mnie dopadła w I ciąży. Swędziało mnie ciało, szczególnie dłonie i stopy. Myślałam, że to może uczulenie na coś ale nie. W końcu jak powiedziałam o tyn lekarzowi to byłam już 37 tc a miałam to od ok 6 m-ca. Szybko szpital, kroplówki, i po 4 dniach poród. Ja akurat miałam cc bo mały był ułożony pośladkowo. W piątek mam wizytę to się dowiem jakie wyniki mam w kierunku cholestazy. Ja miałam robione próby alat i aspat. Po wczorajszej wizycie ok. Tylko cały brzuch mnie potem bolał bo pani dr przez 40 min mi jeździła głowicą z USG. Badanie bardzo dokładne, sprawdziła każdą cześć ciała.Powiedziała, że wygląda na ładne, zdrowe dziecko i wyklucza 95% wad.Wiadomo, że czasami coś się może okazać po urodzeniu czego USG nie wykryło.Również potwierdziła, że dzidzia to dziewczynka :) Mam nagraną płytę i zdjęcia w 3D/4D. Lenka jest podobna do braciszka :) A minkę robi jak tatuś :) Jestem uspokojona i szczęśliwa. Czekam na wieści od dziewczyn, które dziś mają wizytę :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny już po badaniu,moja gin stwierdziła ze jednak badanie połówkowe zrobi za 3 tygodnie,a ja byłam taka nastawiona... Pisałam ostatnio o bólu podbrzusza i nerki okazało się ze mam piasek w nerce jak się powtórzy to nie obejdzie sie bez antybiotyku... Moja gin sprawdzała jak ma się łozysko no i niestety nadal jest przy ujsciu i zero seksu bo mogłabym krwawic... Na za 3 tygodnie mam zrobić badania:morfologia,mocz odczyn coombsa oraz glukoze 50 g po obciązeniu,dzwoniłam do przychodni bede musiałą tam godzine siedziec aż pobiorą mi krew na glukoze:(Badania wyjdą ok 60 zł.Ech inaczej sobie to wyobrażałam:( Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie zrobiła badania bo za wcześnie nie wszystko jeszcze jest wykształcone? Za 3 tygodnie będzie miała pewność wykonywanego badania? hmmmm szkoda, że się nie udało :( dlatego ciągle się zastanawiam kiedy się umawiać na połówkowe, susi miała badanie w 18 tygodniu TY w 19 i za wcześnie.... więc może jednak od 20 tygodnia powinno się robić. najwidoczniej maleństwa rozwijają się różnorodnie mimo terminów ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki :) Połowinki...Połowinki...:) byłam dzisiaj w drugiej pracy odebrać PIT. Fajnie było zobaczyć moje dziewczyny po roku:) Obmacały mnie :D Oczywiście nie obeszło się bez pytania "co będzie?":) hmm, to u mnie chyba hormony są nie do ujarzmienia :D też mi szkoda kasy, żeby znów wydawać na maści, no ale chyba się nie obejdzie..:) Ciekawa jestem czy u Eliose wszystko OK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) wczoraj miałam wizytę :))) z maluszkiem wszystko dobrze :))) ruchów nie czuje jeszcze ale widzialam na usg jak się ruszało:))) i chyba będzie chłopczyk.... bardzo się cieszymy bo mam juz 2-letnią córcię :))) MAM Pytanie czy któraś z WAS miala problem ze skracająca się szyjką macicy ???( pytanie do mam które rodziły) ja musze za 2 tyg znów się pokazać bo jeżeli nadal będzie sie skracać to będe musiala do szpitala na założenie jakiegoś krążka jechac:( trochę sie martwię ... napiszcie coś wiecej o tej cholestazie bo mnie ogólnie tez całecialo swędzi ale musze dodać , ze mam baaaaaardzo suchą skórę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, U mnie ze skórą w porządku, piję dużo wody i dwa razy dziennie smaruję się balsamem, ale za to ostatnio mam wilczy apetyt. Jak na początku ciąży nie mogłam patrzeć na jedzenie teraz po prostu pochłonęłabym wszystko... Również jestem ciekawa czy u Eliose wszystko w porządku, może faktycznie zostawili ją w szpitalu na obserwacji... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja dziś miałam wizyte u gina i ciesze się że mam to już za sobą normalnie ulga, ufff wyniki badań ok mimo że mamy konflikt grupy krwi ale pani doktor powiedziała że mam slaby ten mój minus więc nie mam się czym martwić. ostatnio mam takie walnięte sny że szok, śni mi się że jestem w ciąży i chodzę jeszcze do liceum lub gimnazjum, praktycznie dzień w dzień mam sny o szkole. :) nastepna wizyta dopiero na początku kwietnia i będę mieć to badanie krwi z glukoza :\ ale jak trza to trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale tu ucichło:(Rozumiem nie najlepiej sie ostatnio dzieje najpierw Monika napisała o szwagierce,teraz Eliose nie daje znać...ale nie poddawajmy się,trzeba trzymać sie razem... lipiec 2011 Pisałaś o skracającej szyjce,nie zawsze występuje w kolejnych ciążach nie kiedy nawet przy pierwszej się skraca,a wtedy zakładają pessar lub krążek-spokojnie zakładanie jest podobno bezbolesne:) andzelinka09 Super że badania wyszły dobrze to juz jest sukces:)Ja też mam czynnik rh minusowy i dlatego czeka mnie badanie coombsa... Badanie po obciązeniu czeka na mnie za 2 tygodnie,najgorsze jest to godzinne czekanie w przychodni:(ale wezme ze sobą gazetke i jakoś zleci:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ale czas szybko leci, coraz wiecej juz po wizytach a ja jeszcze musze tyle czekac... ehh gdzie tam 7 marzec... Dzisiaj bylam w szpitalu oddac krew i mocz, w piatek do poloznej rano lece i mnie juz zarejestruje do lekarza i zobaczymy co staruszek wymysli z tym moim cisnieniem... Co prawda zaczela mnie pobolewac glowa wieczorami hmm ,ale smaruje Amolem i zaraz przechodzi , wiec nie wiem juz nic... Mierze odrazu cisnienie i tu widze ,ze jest za niskie niz za wysokie, kurcze oszalec mozna... Wiecie co?? Ja tak patrze i patrze i kurcze duzymi krokami sie zblizamy do wiosny, za nim sie obejzymy bedzie juz lato i bedziemy sie darly w nieboglosy.... heheeee. moj maz sie pyta czy zdaje sobie sprawe, ze to tak leci?? A jak tak naprawde nie zdaje sobie z tego sprawy... Moze dla tego,ze nic w domku nie mam jeszcze dla dzidzi i nie ma szalu zakupowego..ale czekam cieprliwie do 7 marca i wtedy moj maz oszaleje bo zaczne go gonic co do pokoju dzidziusia i pieniazki na zakupowe szalenstwo he heeee... ojj bedzie sie dzialo....!!!!!!!!!! Kurcze chyba faktycznie ELIOSE zostawili w szpitalu na obserwacji bo az dziwne ,ze jej nie ma... Trzymam Kciuki zeby bylo wszystko ok....... Buziaki kochane i do uslyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop, chyba rzeczywiście leczą Eliose te jajniki, oby szybko do Nas dołączyła:/ Mi się jakoś wlecze ten czas:( już nie mogę się doczekać poniedziałku:) tak strasznie jestem ciekawa, jakiej płci jest ten mój Groszek brzuch coraz bardziej zaczyna mi się powiększać, z jajka zaczyna się robić piłka:D i coraz ciaśniej mi w kurtce:) Marek mi wczoraj powiedział żebym tak nie ściskała Groszka, bo się urodzi z krzywym kręgosłupem :D ehh, ci faceci:D strasznie dużo ciężarnych widzę na mieście, a Wy? w marcu zamierzam powiedzieć właścicielce, że się wyprowadzamy, bo już nie mam siły do tego mieszkania, a po przeprowadzce, zacznę szykować wyprawkę :) ja sobie wezmę chyba gazetkę na to badanie z glukozą. Jutro jadę zawieść siuski do badania, ciekawe jakie mi wyjdą wyniki, oby lepsze. w szczecinie takie mrozy, że mam wrażenie że ta wiosna kompletnie o Nas zapomniała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dzisiaj byłam na USG. Nie ma wątpliwości, że będę miała synka :) Mam nawet zdjęcie pisiorka :) Wszystko w porządku, narządy wszystkie wykształcone poprawnie, bardzo ruchliwy, lekarz się aż śmiał, bo nie mógł nadążyć z USG za nim. Pokazał nam też buźkę i nosek ma po tatusiu hehe :) Tatuś siedział dumnie i oglądał :) Będzie Igor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07...chłopiec.....małopolskie agata_85.........25..........03.10........01.07..chłopak ..? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.....chłopiec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.CH..Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1238 gratuluje :) nie ma jak to już wiedzieć, ale zaczyna nam się robić przewaga chłopaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężarówki :D dziś pobolewa mnie brzuch macica się rozrasta albo przegięłam wczoraj z prasowaniem w pozycji siedzącej (ponad 20 koszul M) :( dziś leżę po południu idę po skierowanie na badania więc lekarka sprawdzi czy z małym wszystko ok. jak śpicie? w książkach zalecają na lewym boku a ja wolę na prawym na lewym coś mnie uciska. nie powinno leżeć się na plecach aby macicą nie uciskać naczyń krwionośnych a wtedy najlepiej nasłuchiwać mojego hydraulika w brzuchu. jak Wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka ja też nie mogę się przyzwyczaić do tego lewego boku. a jak tam dziewczyny wasza waga ja już waże 58kg a gdzie tu jeszcze do końca ciąży :) ostatnio coraz częściej się budze w nocy masakra godz.1 w nocy a ja już mogłabym wstać. XanulaX też widzę coraz więcej przyszłych mamusiek które mają już dość duże brzuszki i się im przyglądam dyskretnie i wyobrażam sobie jak ja będę za niedługo wyglądać. u Was też snieg i zimno ? wiosny nie widać i śniegu dosypuje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×