Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Cześć Asiu :) Niop, głupio to wygląda:/ jak się kryje, to co innego, jej wybór. równe 4 miesiące mi zostały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja w zyciu nie palilam i nie nawidze jak fajna laska czy starsza kobietka idzie i z fajka buzii tak to ladnie nazwe ffeefeeee ,ale coz kazdy wybiera sam uzywki i sam z nimi konczy.....!!!!!!!! Asiulka wiesz co mi tlyko powiedzili ,ze mam z tylu lozysko i wysoko, wiec sie nie martwie,ale tak jak wyzej pisalam przejde sie prywatnie do ginegologa okolo 25 tyg, i sobie zerkne czy wszystko ok, bo cholerka nie chce sie denerwowac a u mnie nie robia az tak czesto usg, bo mam dopiero nastepne w 32 tygodniu, wiec niby w pierwszym tyg. czerwca.jak dla mnie za daleko....... Noo ale o sexie nic mi polozna nie powiedziala,wiec teraz hmm mysle nad tym bo sie wystraszylam he heeee...... Musze poczytac na necie hehee... Dzisiaj z ranka wstalam i pomylam sobie okienka w calym mieszkanku.. no tak swiecilo slonce ,ze mowie nieee biore sie za te brudasy!!!!!! O 12.00 zadzownila kupelka i pojechalsimy sobie na miasto bo wielkie przeceny!!! No i jak nigdy kupilam sobie plaszczyk, bluzeczke, spodenki i tunikie ciazowa biala, tak wiech H&M byl dzisiaj nasz heheee... Jeszcze mialam rabaty ,wiec nie wydalam duzo.... Przyjechalam do domku a tu mezulek zorbil obiadek tak wiec raz dwa i po obiedzie... Teraz byl spacerek, kuchenne rewolucje i zerkam do Was...... Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Paniom :) Mamy kolejną kobitkę w naszym gronie czyli przeczucie mnie nie myliło :D NICK ..........WIEK ..TERMIN...PŁEĆ...MIASTO..........IMIĘ kate1238.........25....03.07....CH....małopolskie....... Igor alex81.............30....08.07.... D.....ok. Gliwic........Nina agata_85.........26....10.07....CH... Rybnik............Michał XanulaX...........27....12.07....???.....Szczecin......We cia/Boguś monada2003......30....13.07....D.....łódzkie........... .. susi1978...........33....14.07....D.....Ruda Śląska.....Lenka Ukryteznaczenie..26...16.07....D.....Nowa Ruda....jak się urodzi kasia_k26.........27....16.07...........śląskie........ ...... Asiula2323........24....17.07...........Ch*jnice........ .. marta8322........27....17.07....Dz.......Leszno.......... .... . andzelinka09.....20....22.07....CH....Ropczyce\Rzeszów.. Alanek mak82.............28....22.07...........wielkopols ka..... ... marcelina13......29....21.07...........śląskie......... ...... katiaa85..........25....24.07...........Wielkopolska..... .. Lipiec2010........25...26.07....CH.....mazowieckie...... ebudka............31....26.07...CH..Mazowieckie/Wlkp.. babababum.......21....27.07............Omagh............. . monisia8002......31....06.08...Ch........Stockholm....Oli vier Eliose..............22....31.07...CH.....Katowice........ Wojtuś 1991-szczęśliwa..20....1.08.............Szczecin........ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia masz wysoko łożysko więc się nie martw wszystko jest ok:) Ukryteznaczenie serdeczne gratulacje:) ja mam usg we wtorek i mam przeczucie,że to synnnek:)zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na naszą tabelkę i się zastanawiam czy wiek piszecie rocznikowo czy na miesiące. Zaczęłyśmy w sumie pisać w 2010 :P Czyli rocznikowo powinnam wpisać 27 ale tak mi dobrze z tym 26 że chyba nie zmienię ;) Druga sprawa mamy 7:5 dla chłopców :D Asiula dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, jak już nie mogę się doczekać czerwca:) zacznę przygotowywać pokoik dla Groszka:) jeny ale to musi być frajda, bo już mi się mordka cieszy:D kurcze, nie mogłam się już dzisiaj dopiąć w kurtkę, no ale jest ciepło więc wynurzyłam się z domu rozpięta:) mam niby płaszczyk, ale jakoś nie bardzo pasuje do dresów i adidasów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoooW lekko się zawiesiłam :D Ukryteznaczenie gratuluję córci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja wczoraj wyliczylam mebelki do pokoju Olivierka i nie duzo bo dwie komody, przewijak, lozeczko i sofa, dywan i wyszlo mi 4 tys zl... a gdzie reszta.... Az sie przestraszylam... No ale co zrobic jak tu takie ceny.... U nas dzisiaj tez slonce dawalo na maxa i tez chodzilam rozpieta bo z garderoby wyciagnelam skore i tez sie nie zapielam heheeee..... Ale dzisiaj udane zakupy wiec plaszczyk cieniutki bedzie juz od pn noszony... heheee!!!!!!!!!! Ukryteznaczenie kazda z nas ktora miala urodzini to sama zmieniala w tabelce rok do przodu ,wiec powinno byc wszystko ok!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop, ja też po urodzinkach zmieniłam:) MOnia, a nie możecie sobie sprowadzić z Polski mebelków? Macie takie sklepy jak IKEA? chyba skoczę po Pepsi do sklepu, bo już nie mogę wyrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁooooooo matko!!!:D mam kumpelę(też mieszka w szwecji) i WSZYSTKO SPROWADZA, albo przywiozą jej rodzice z Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem co robic... czy z pl czy tu kupowac... Wozek napewno bedzie z polski i tez bede sie stresowac czy dojdzie caly z przesylki czy nie bedzie problemow. Jednak jak ktos przywiezie do bezpieczniej a tak to bede sie denerwowac czy wszystko bedzie ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjść pewnie przyjdzie:) A mama z siorą nie mogą Ci przywieść, jak będą do Ciebie jechać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One przylatuja samolotem i wezme mi rzeczy do szpitala i pare rzeczy dla dziecka,moze szfagier autem wpadnie to by jeszcze szlo cos zorganizowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby przyjechał, to mógłby Ci przywieść, a jak nie to pozostaje, poczta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bylo by problemu, tylko nic nie wiadomo kiedy bedzie mial urlop , bo by chcial byc u nas jak bedzie juz Olivierek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamów sobie wózek kurierem, będzie pewne, że dotrze w "jednym" kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do firmy gdzieprodukuja wozki i chca tylko 150 zl za dostawe wozka ,wiec super, nie drogo i pewnie kurierem ,wiec nie bede sie bala,ale mebli by troche bylo i moze wyjsc cena taka sama jak tu policze mebelki..... Z ciuszkiami nie bede szalec na te pierwsze miesiace i jakos sie wszystko ogarnie.... Cos za mna chodzi i nie wiem co!!!! Zjadlam wlasnie pomidory z cebulka ,ale to nie to heheeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochotę na żelki cola:) właśnie przeglądam allegro, patrzę co tam ciekawego można znaleźć...:) A ciotki-klotki to już poszły spać???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj cisza na maxa heheee. U mnie mezulek zasnal na sofie, faful spi w koszyczku a ja buszuje na necie gdzie sie da.Juz sama nie wiem co mam czytac i czego szukac heheeeee... Doslwnie czlowiek teraz zyje tylko ciaza i niczym innym ehhh zwariowac mozna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop, dziewczynki siedzą z mężami:) aaalbo śpią:D M poszedł na wieczór kawalerski, a ja siedzę i się nudzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ukryte gratuluje potomka Co do palenia, dziecko moze sie rodzi zdrowe a choroby pojawiaja sie po paru latach, albo i pozniej, ja stanowczo jestem przeciwna wszelkim uzywkom w ciazy, nie moge patrzec jak mamusia pcha jedna reka wozek a w drugiej sie tli, biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Obolała i zmęczona ale szczęśliwa :D Wypad do Krakowa jak najbardziej udany było cudownie. Byliśmy też pierwszy raz w podziemiach zamku i było super :d tylko zimno i bałam się że się zaziębię. Agusia gratuluję Córeczki!! :) Myśl nad tym imieniem myśl... :) Co do palenia w ciąży ja jestem tego wielką przeciwniczką z wiadomych względów. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja sie dzisiaj wybieram do zoo:) Mała uwielbia tam jeździć... eliose gratuluje jesteś na pół metku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, ale miałaś fajny wypad:) ja też chętnie bym się wybrała do Krakowa, bo już wieki temu byłam i niewiele pamiętam, ostatnio jak wracaliśmy z Gliwic to chcieliśmy zajechać chociaż na chwilę, ale była 14 i taaakie korki, że zawróciliśmy:D Groszek, tak się dzisiaj masakrycznie wierci, ze mam dosłownie wrażenie, że rozerwie mi macice:D ciekawa jestem ile teraz waży?? Mówię do M żeby popatrzył jak się Groszek rusza, a ten do mnie " To Ty brzuchem tak robisz!, a za chwilę zrobił oczy jak 5zł, rzucił się do brzucha i woła: Groszek, Groszek", a Groszek się uspokoił..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX, Eliose dziękuję bardzo :) A jak daleko macie do Krakowa z górnego śląska? Też bym się przejechała ale ja mam 400km :( Wrzuciłam wreszcie fotki na naszą pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem ile jest km z Gliwic, ale ze Szczecina strasznie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×