Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

nawet nie wiem ile jest km z Gliwic, ale ze Szczecina strasznie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie gratulacje coreczki. Ja tez jeszcze nie mam imienia dla naszej ksiezniczki :) Dziewczynki jaka ja mialam dzis przygode w nocy, budze sie jak zwykle na siku, przekrecam sie na drugi bok aby wstac z lozka i poczulam ze mam koszulke mokra na wysokosci piersi. Moja lewa piers eksplodowala hihi. Rano szybko dzwonilam do mamy myslalm ze to cos zlego ale moja mamuska uspokoila mnie ze to normalne. A Wam tez sie takie rzeczy dzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Katowic do Krakowa jest ok. 60 km więc bliziutko :) Martuś no nie żartuj z tą piersią ło matko. Ja tak nie miałam jeszcze ale wszystko przede mną hehee :D Przed nami! :) Do zoo też uwielbiam wypady.. Ale w tym roku już sobie raczej je odpuścimy :) Aguś piękny brzuszek! :) I Malutka na USG :D Ja tak ładnie zrobionego jeszcze nie mam ale może już w środę będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie - Gratuluje córuni ;) zdjęcie dzidzi śliczne ;) bardzo wyraźnie widać malutką ;) no i Twój brzuszek bajka ;) o włosach to nie wspomnę ;) masz szokującą długość ;) pozazdrościć ;) jeśli chodzi o palenie to dla mnie jest to okropny nałóg, a jak ktoś pali w ciąży to już w ogóle masakra! Ja nigdy nie paliłam i nie mam zamiaru się truć ;) miłego wieczorku Wam życzę ja zaraz lecę na X-Factor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, piękne zdjęcia, włosy masz cudne, brzuszek zresztą też:) gratuluję Córeczki:) ja odebralam wczoraj wózek, fajny! byłam na zakupach i wczoraj i dzisiaj ( musiałam wykorzystać wizytę męża i objeździliśmy trochę sklepów), kupiłam OSkarowi kurtkę 100zł, buty 150zł, masakra, a niedługo razy 2;) dla mnie palenie w ciąży to totalny egoizm i tyle w tym temacie. eliose, ale bym pojechała do Krakowa.. ale teraz juz na dłuższe chodzenie nie mam siły, zakupy dały mi popalic., że teraz ledwo siedzę:( monisia, jak to jest, ja słyszałam, że w Szwecji z Ikea rzeczy są za grosze, a moi znajomi też wszystko wieźli z Pl.. ? ja tez kupiłam w H&M płaszczyk- czarną bombkę:) Asiula, ja też mam usg we wtorek:) dzisiaj odebrałam wyniki wszystko ok, cukrzycy, anemii, bakterii w moczu nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jakie Ty masz śliczne włosyyyyy, zazdroszczę:) śliczne fotki:) I co dziewczyny można bić w ciąży wodę wysokozmineralizowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose powaznie tak sie stalo, tez bylam w szoku. Moj M sie smieje ze za mocno przydusilam moj cycuszek i prysnelo! :) Dziwne tylko ze az w takiej ilosci. Pozdrawiam i milego wieczorku Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie Garttis , Grattis .... nastepna dziewczynka!!!!!!!!! Wlasnie wrocilam z imienin szefowej i zaraz pekne, tyle jedzienia i wciskali co sie da heheeee,ale chyba przesadzilam z cola bo czuje sie jak balon!!!!!!!!! W domu nie mam juz coli ,wiec jak tylko gdzies jestem to sie nie umiem powstrzymac heheee i pije za wszystkie czasy!!!!!! No wlasnie Alex co do Ikea to tak wlansie jest wszystkie pierdoly sa tanie na maxa bo Ikea jest szwedzka,ale meble sa drozsze a nawet najdrozsze niz po za szwecja, wiec kazdy sie dziwi czemu tak jest..... Dzisiaj nawet nie mialam czasu poszperac za mebelkmai z pl bo zaczelam szukac majteczek poporodwych ,wkladow i laktatory i lezaczazek, znalazlam stronke ,wiec jutro zamowie ,chociaz zaczne co kolwiek kupowac bo czas goni hehe heeee... Ja dziewczyny w Krakowie nie bylam kupe lat,a co roku obiecuje ,ze w koncu tam zawitam bo z Tychow mam kawalek,ale zawsze cos!!!!!! a teraz w tym roku wogole mnie nei bedzie w pl i juz calkiem dla mnie Tragedia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia mi tez juz siara leci i kurcze mam sutki poklejone a tu jeszcze tyle czasu heheeee!!!!! Mam nadzieje,ze nie urosna bo oszaleje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje ale chyba bardziej się należą mojemu mężowi (ja wolałam syna ;) ). I tak się strasznie cieszę, że z moją maleńką wszystko w porządku. Wszyscy mnie zawsze po włosach zapamiętują :/ już nie wiem czy się cieszyć czy przeciwnie... A w którym tygodniu powinna zacząć lecieć siara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, no pewnie że się ciesz! :) Takie włosy to na prawdę coś, wiele kobiet nie ma predyspozycji do "wyhodowania" sobie takich :) Wiesz jak z nami babkami jest - mamy włosy kręcone, chcemy mieć proste, mamy proste a chcemy kręcone :D Co do siary nie mam pojęcia kiedy powinna zacząć lecieć. U mnie się nie zapowiada. Piersi nie są już od 3-4 tygodni tak nabrzmiałe, nie bolą, nie rosną - stanęły w miejscu jak po okresie zawsze miałam. Ja codziennie przeglądam allegro, ale jeszcze nie kupuję rzeczy. jeszcze poczekam "chwilę" i dokupię całą resztę hurtem, a później tylko to co przeoczę. Teraz już mykam spać, już tak późno :p Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka lipcóweczki. kiciasia witamy w naszym gronie :) Mnie już też od kilku tygodni leci siara. W 1 ciąży leciała mocniej, tak że musiałam używać wkładek laktacyjnych teraz wystarczają na razie płatki higieniczne :) Alex też muszę wybrać się z OSkarkiem na zakupy bo z wszystkiego wyrósł. Muszę mu kupić kurtkę, buty, kilka par spodni. Maskara, ciągle tylko wydatki. No i remont mam w domu. Wszystko od remontujemy od podstaw. Byliśmy w sobotę w Leroy Merlin i 6 tyś. nie nasze. A jeszcze musimy kupić zmywarkę, automat ( stary już na wykończeniu ), wannę i umywalkę do łazienki, ehh. Ja sobie ostatnio kupiłam na allegro do szpitala tunikę do karmienia i szlafrok cienki z Muzzy. Bardzo fajne jakościowo i przesyłka dotarła w 24 h od momentu zamówienia. Więc jestem Mega zadowolona. Muszę jeszcze kupić podkłady, podpaski, majtki jednorazowe i jeszcze taki podkładki na sedes ( wiadomo jak czasem jest w szpitalu z tą czystością, ja w miejscach publicznych nie siadam na sedes ). Oczarowana- gratuluję córeczki. Coraz więcej księżniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej z rana Susi, odpisałam:) widziałam też,że wiele z Was uzupełniło telefony, ale fajnie:) mnie siara w ciąży w ogóle nie leciała, teraz też nie, zobaczymy jak będzie. u mnie już leci 24tydzień, jutro usg polówkowe i tylko teraz o tym myślę. jakoś o Ninkę jestem tym razem spokojna, martwi mnie jednak szyjka i jestem ciekawa czy mi się nie skraca i czy jutro nie wrócę z krążkiem. miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanulax- co do wody to nie mam pojęcia, chciałam sobie wczoraj kupić taką z Magnezem, ale nie było u nas w tesco, jutro spytam lekarza czy można taka pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie na oku gdzieś jakiś szlafrok do szpitala, najlepiej z krótkim rękawkiem? Susi jaki Ty kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) zaczęłam 23t.c.:) Siary u mnie brak i myślę że jak na razie nic się dziać nie powinno:) Weekend spędziłam miło i przyjemnie, a to zasługa pięknej pogody, byliśmy w Pszczynie w zagrodzie żubrów, pospacerowaliśmy z dobre dwie godziny i gdyby mnie już tak nogi nie bolały to chodziłabym dłużej:) Dzisiaj z rana już w nerwach, niedawno padła nam skrzynia biegów w aucie i za remont zapłaciliśmy 6tyś co mieliśmy odłożone na maluszka, ale to nic, przed chwilką dzwonił mąż że próbowali ukraść nam samochód. Szczegółów dowiem się jak wróci, ale wiem już że nie najlepiej to wygląda:/ Mam zamiar zapisać się dzisiaj do szkoły rodzenia, ale zobaczę co z tego wyjdzie... Agnieszka gratuluję córeczki:) a włosów to Ci zazdroszczę, chciałabym choć w połowie mieć Twoją długość ale niestety natura mnie nie obdarzyła... Alex również szukam szlafroczka z krótkim rękawkiem ale jak na razie nigdzie nie spotkałam, może w kwietniu, maju pojawią się takie letnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) pytam o tę wodę, bo nie wiem jak to jest z piciem jej przy problemach z nerkami. dzisiaj całą noc nie spałam,tak mnie nera bolała.zaraz jadę podbić książeczkę i albo pójdę u siebie w szpitalu na izbę przyjęć, albo jutro do lekarza, bo już dalej tak się nie da, chyba czas najwyższy sprawdzić co się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja kupiłam taki: http://allegro.pl/sexiflexi-sliczny-szlafrok-muzzy-bawelna-100-m-i1487392247.html jest z bawełny, cienki, rękawy tak 3/4. Ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. No i w torbie nie zajmie dużo miejsca :) Xanula koniecznie skonsultuj z lekarzem tą nerkę. Właśnie wróciłam z zakupów. Byłam w KappAhl. Dla siebie kupiłam tunikę a synkowi kurtkę, spodnie, bluzkę. No i jestem happy :) Po drodze jeszcze kupiłam ciasto maślane z truskawkami. Pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex dzięki za login i hasło. Muszę poprosić męża żeby zrobił mi fotkę to też wrzucę. No i zdjęcia małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka znalazłam artykuł o wodach, niżej jest tylko cząstka z całego artykułu: "O to, jaką wodę powinny pić młode matki, pytam dr Małgorzatę Kozłowską-Wojciechowską. - Zdecydowanie wodę mineralną, a nie źródlaną. Mineralną średniozmineralizowaną lub wysokozmineralizowaną, czyli bogatą w minerały, w tym magnez i wapń, bo macierzyństwo to czas ogromnego zapotrzebowania na te składniki. Woda źródlana zawiera ich zdecydowanie za mało, a ponadto nie musi mieć ich stale w tych samych ilościach - tłumaczy dr Kozłowska-Wojciechowska." http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101460,3571274.html tutaj jest cały artykuł, ale niestety nic na temat problemów z nerkami a piciu wody wysokozmineralizowanej nic nie pisze. Pewnie jak skonsultujesz się z lekarzem to on rozwieje Twoje wątpliwości, więc ja bym się wstrzymała jak na razie z piciem, bo nigdy nie wiadomo a teraz to szczególnie lepiej dmuchać na zimne. A co do artykułu to jest ciekawy, ja piję wodę żywiec zdrój a jak się okazało nie jest to dobra woda dla przyszłych mam ponieważ ma bardzo mało składników mineralnych, woda ta zaś jest dobra dla noworodków do 6 miesiąca... Ach, człowiek ciągle się uczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniu koniecznie leć z tą nerką do lekarza! Ja dziś ostatni dzień w domu, jutro już do pracy - w końcu :D Dziś u nas przepiękna pogoda... 17 stopni na plus - bajka aż chce się ży6ć :D Zrobiłam przed chwilką porządek z ciuszkami dla Maluszka, posegregowałam je rozmiarami i będzie mi łatwiej się w tym połapać :D Tylko czeka mnie jeszcze prasowanie.. Oj nie wiem kiedy się do tego zabiorę, pewnie nie tak prędko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pospacerowalam, piękne słoneczko:) Ania ja wyczytalam w najnowszym Mamo to ja ( chyba), ze w ciąży często takie bóle mogą wskazywać na zapalenie wyrostka, który przenosi się na wysokość prawej nerki. Susi, rzeczywiście piekny szlafrok, ja poczekam jeszcze troche i może wrzucą jednak z krótkim rękawem jakiś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny coz za cisza od poludnia!!! U mnie tez dzisiaj ladna pogoda i w koncuw idac efekt moich umytych okienek heheee, bo tak to szaro buro i ponuro... Dzisiaj poszperalam na necie i zamowilam na stronie www.2o2.pl sobie majteczki poporodowe, wklady poprodowe,laktator i lezaczek dla Olivierka. Mam tylko nadzieje,ze wszystko dojedzie do mnie bo oczywiscie juz mialam problemy z zamowieniem, poniewaz pobrali mi piniadze a potem napisali ,ze nie ma lezaczka i zakupy sa zatrzymane... No kurcze co mialam zrobic, wybralam drugi lezaczek oczywiscie drozszy o 50 zl i czekam na wystawie nowej doplaty, zeby mogli zrealizowac moje zamowienie!!! No tak sie boje robic zakupy przez neta.ze nie mam pytan.... !!!!!!! Chcialam sie zapytac Was czy kupujecie stylizator do butelek bo ja dzisiaj zakupilam u nas w se bo byla promocja z avent ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Monisia ja chce zakupic stylizator do butelek i smoczkow.Jest wygodny. Pozdrawiam Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mam sterylizatora i chyba nie będę teraz też kupowała. Zastanawiam się za to nad kołyską.... A tak to jestem okropnie wkurzona, bo jakiś miesiąc temu znalazłam firmę do wyburzenia ściany betonowej w mieszkaniu. No i facet przyjechał, pooglądał, powiedział, że da się to zrobić tylko musi być zgoda Inspektora Nadzoru Budowlanego. Za tydzień przyjechał z inspektorem, pooglądali i inspektor powiedział, że można zburzyć, że napiszę mi tą opinię no i 200 zł. sobie zażyczył. Powiedziałam, że nie dam mu bo przecież nic jeszcze od niego nie dostałam. No to zaliczkę mam mu dać. Dałam 100 zł, i pytam czy jakieś potwierdzenie dostanę, że mu tą stówę dałam a on nic oczywiście takiego nie ma. Facet z firmy budowlanej powiedział, że tą opinię od niego odbierze i że w przyszłym tygodniu ściana będzie burzona. Minął już 3 tydzień i NIC. Dzwonię do faceta, odbiera i mówi, że taki zabiegany że nie ma kiedy tego terminu dla mnie ustalić, i że oddzwoni jutro i tak mnie już zbywa, że mam dość. Chyba z niego zrezygnuję i nowej firmy poszukam, tylko że ten ma już tą opinię u siebie no i 100 zł już zapłaciłam a szkoda mi ją podarować. Och, nie wiem co zrobić... A pozostałe prace leżą bo wszystko zależy od tej ścianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Monisia, smoczki mozna wkladac do tego samego, zalezy jaki duzy kupilas. Moja znajoma miala taki wiekszy no to butelki i smoczki sie miescily. Susi, tak to jest z tym naszymi fachowcami w Polsce. Ja bym nie odpuscila, tylko byla namolna do faceta az mi tego nie zrobi. Faceci w wiekszosci tacy sa ze jesli kobieta cos zleca to nie biora nas tak serio jak by rozmawiali z facetem.niestety! Pozdrawiam :) Milego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Susi nie daruj no przecież dałaś zaliczkę :/ jak to teraz miałabyś to podarować i szukać kogoś innego.. Nie odpuszczaj dziadom :/ Ja sterylizatora raczej nie będę kupować. No i dziś pierwszy dzień do pracy :D Ale się cieszę i boję zarazem. Dziś praca czyli mały stres bo jak to jest jak się po tak długim czasie wraca no a jutro połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×