Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

hej dziewczynki, mi kolezanka polecila ten sterylizator,ale powiem , ze u mnie w rodzince z kuzynostwa faktycznie nikt nie kupowal.. ale co tam zobaczymy czy bede az tak zadowolona jak mowia... Dzisiaj dokonalam doplaty do moich wczesniejszych zakupow i mam nadzieje, ze wszystko pojdzie pomyslnie i zakypy przez neta beda trafne heheee.. bo moj mezulek chyba by nie byl zadowolony ,ze pieniazki z konta znikaja a towaru nie ma heheeeee..... U nas dzisiaj piekna pogoda o 14.00 ide na spacer do parku i bede jezdzic wozkiem Jumper x bo okazalo sie ,ze kolezanka obok ma ten model ,wiec zaraz bede go przeswietlac od A do Z..................................... Susi nie daj sie, dzown do faceta co chwilke i sie przypominaj bo jak bedzie dluzsza cisza to facet oleje twoja scianke tym bardziej ,ze wiosna sie zbliza i roboty dla budowlancow bedzie fulll......a 100 zl droga nie chodzi i pieniadze z nieba nie spadaja!!!!!!!! ehh jak ja nie lubie ludzi nie odpowiedzialnych!!!!!!........................... Eliose Trzymam Kciuki za polowkowe!!!!!! Buziaki i do uslyszenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)wizyta w zoo mile wspominana:)polizała mnie lama po plecach,ech ale się zlękłam:) miałąm wczoraj zły dzionek:(po niedzieli mój żołądek nie wytrzymał(za dużo zjadłam)i strasznie bolał...ale jest już dobrze...dzisiaj mam połówkowe o 15.15,trzymajcie kciuki:) a jak tam ANIA i jej nerki???odzywałą sie???wodze ze nie.Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi ja tez sie zastanawialam nad kolyska i nawet znalazlam w internetowym sklepie taka jak by mi sie podobala... Ale po przemysleniach i wogole stwierdzialam ze nie kupie poniewaz pisze ze one sa do 9 miesiaca dziecka a patrzac na kolyske to nie jest tak gleboka zeby dziecko moglo sie wychylic i nie wypasc tak iwec jak dla mnie jest gora na 4 miechy nie wiecej. Bede sie stresowac czy dziecko jest bezpieczne czy nie!!!! Po drugie ceny kolysek tez sa nie male i lozeczko spokojnie kupisz juz za ta same cene... Ja pomyslalam sobie ,ze super by byla na koleczkach bo mam duze mieszknaie i wygodne by to bylo sobie jezdzic z malym po domku ,ale na dluzsza mete Olivierek by byl ciagle przy mnie i wogole juz bym nie mogla go polozyc do pokoju jego i lozeczka bo dzieci pewnie sie szybko przywiazauje do bycia z mamusia caly czas.... Nie wiem moze sie myle,ale ja zrezygnowalam... Kupilam lezaczek od 0 do 9 miesiaca z bajerami i wydaje mi sie ,ze jest to zakup bardziej praktyczny.. No jedyny plus jak sie ma male mieszkanko to kolyska jak jak nabardziej praktyczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula Trzymam Kciuki!!!!!! Co do Ani to jej faktycznie nie ma ani u nas ani na gg bo czesto jest dostepna hmmm moze faktycznie zostawili ja na badaniach i kontorli!!! Oby bylo wszystko dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no właśnie dzwoniłam co chwilę do tego faceta i ciągle gada, że jutro oddzwoni i poda mi termin kiedy przyjadą. A dziś to już wogóle nie odbiera telefonu a facet od gładzi czeka. I tak mi się wszystko przez to wlecze. Kafelek na podłogę też mąż nie położy bo jak będzie ta ścianka rozwalana to wiadomo jak te kafelki będą wyglądać i jeszcze mogą popękać. Więc wszystko do d...y ! Monisia ja oglądałam taką kołyskę z coneco tylko, że tak jak pisałaś może posłyżyć 4,5 miesięcy. Łóżeczko mam po synku więc nie jest tak źle. Jednak ten wleczący się remont powoduje, że nie wiem gdzie je postawię a kołyskę można przewoźić. Mamy 3 pokoje: synka, salon i sypialnia. Sypialnia aktualnie służy za magazyn rzeczy remontowych a pokój synka jest nie za duży no ale chyba na początek będzie musiał go dzielić z siostrą. Ciekawe co u Ani. Mam nadzieję, że to nic poważnego i jej nie zostawią w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tego uwazam ,ze kolyski sa bardzo praktyczne do malych mieszkan,a ja odrazu sie nastawilam na lozeczko a potem mowie kolyska tez fajna sprawa heheeee... ehh czego to by sie nie kupilo dla babelkow heheeee...... Ania ma zle minki na gg chyba nie jest za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już po badaniu i usg:)Będę miała synka:)czyli przeczucie mnie nie myliło:)wszystkie wymiary ok,waży 551 gram:) ale dostałam antybiotyk na krew w moczu i bakterie:( a łożysko jest juz 2 cm od ujscia dostałam zielone światło na sexik,w sumie mi to obojętne ale mąż to będzie happy:) kupiłam śliczne niebieskie buciki,niestety jest w pracy i jeszcze niewie będzie dopiero po 22:))za chwile bedzie dzwonił ale nic mu nie powoiem:) Dziewczyny napisze zaraz smsa do Ani,bo zaczynam się martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..........WIEK ..TERMIN...PŁEĆ...MIASTO..........IMIĘ kate1238.........25....03.07....CH....małopolskie....... Igor alex81.............30....08.07.... D.....ok. Gliwic........Nina agata_85.........26....10.07....CH... Rybnik............Michał XanulaX...........27....12.07....???.....Szczecin......We cia/Boguś monada2003......30....13.07....D.....łódzkie........... .. susi1978...........33....14.07....D.....Ruda Śląska.....Lenka Ukryteznaczenie..26...16.07....D.....Nowa Ruda....jak się urodzi kasia_k26.........27....16.07...........śląskie........ ...... Asiula2323........24....17.07....CH......Ch*jnice........ .. marta8322........27....17.07....Dz.......Leszno.......... .... . andzelinka09.....20....22.07....CH....Ropczyce\Rzeszów.. Alanek mak82.............28....22.07...........wielkopols ka..... ... marcelina13......29....21.07...........śląskie......... ...... katiaa85..........25....24.07...........Wielkopolska..... .. Lipiec2010........25...26.07....CH.....mazowieckie...... ebudka............31....26.07...CH..Mazowieckie/Wlkp.. babababum.......21....27.07............Omagh............. . monisia8002......31....06.08...Ch........Stockholm....Oli vier Eliose..............22....31.07...CH.....Katowice........ Wojtuś 1991-szczęśliwa..20....1.08.............Szczecin....... . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula gratuluję syna:) jak będziesz wiedziała już coś więcej od Ani to daj znać, bo pewnie każda z nas się martwi... Susi nie odpuszczaj, dzwoń do niego do skutku bądź nachalna a jak odbierze to ty ustal termin,postrasz go że wszystkie wasze rozmowy tel. są nagrywane i że jeżeli nie wykona swojej pracy w wyznaczonym terminie to tą sprawę zgłosisz do rzecznika praw konsumenta. Mój mąż zawsze tak robi jak ktoś się ociąga z pracą i zawsze skutkuje:) Ja dzisiaj byłam w szkole rodzenia, myślałam że jest u mnie od 26t.c. ale okazało się że jest od 21. Dowiedziałam się dużo o pielęgnacji noworodka i pielęgnacji pępuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem po badaniu połówkowym, Nina wazy 630g i wszystko dobrze, jedyne co mnie przeraziło to to, ze mam łożysko na przedniej ścianie, nie spodziewałam się tego, ale lekarz powiedział, że to nie jest powód do nerwów. Szyjka ok, ale profilaktycznie w poniedziałek mam iść do niego do szpitala i zaloży mi ten krążek. tyle co u mnie, weny brak. Sterylizator jak już kiedyś pisałam bardzo polecam. Asiu jak Ania CI odpisze to daj znać koniecznie co u niej. Susi ja też uważam, nie odpuszczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ania jest w szpitalu po wczorajszej kontroli postanowili ją zatrzymać,jak Anulka wspominała pobolewały ją nerki,dzisiaj robili jej badania moczu i jutro wychodzi do domku:)i da nam znać co wyszło z badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula gratuluje synusia... !!!!!!!Wiecie co poszlam na spacerek po popoludniowy i niby tak cieplo a zmarzlam jak cholera... Dawno poltora godziny nie chodzilam po parku bo zima sie ciagnie i skutki sa hehee,ale teraz jak wiosna przyjdzie to z fafikiem nadrobie i kondycja sie poprawi heheee.... Faful zmeczony na calego spi pod kocykiem i sie grzeje tez biedak zmeczony po tak dlugim dreptaniu........Tak mi juz wiosny brakuje !!!!Pojezdzilam sobie jumper x i jeszcze raz wszystko ogladalam dokladnie i chyba go zamowie.... Juz sama nie wiem?? Jest taki wybor wszystkiego, ze oszalec mozna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula gratuluję synka :) 551g to nieźle, prawdziwy duży mężczyzna :) Jak to jest, że nasze przeczucia tak często się sprawdzają :D Nie wiem czy któraś z Was czytała Kinga... on napisał, że matki "jaśnieją", czyli każda mama jest obdarzona dodatkowym zmysłem jeśli chodzi o jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asiula gratuluje synka ;-) duży chłopczyk z niego ;) susi - nie odpuszczaj draniowi ;-P bądź "namolna" do oporu ;P ja dziś jakoś nie mam humoru.. pogoda dopisała dzisiejszego dnia, ale ja jakoś cały dzień przygnębiona chodzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba coś w tym jest.. tylko, ze ja mam ogólnie spory problem o którym możne lepiej nie będę mówić :-( mam nadzieje ze Anki wyniki będą w porządku ;) jeszcze troszkę M jak miłość później Usta Usta i do spania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny,teraz najważniejsze jest zdrówko naszych bąbli... babababum wszystko jest do przejścia kazdy ma swoje większe,mniejsze problemy,bądź silna a na pewno sobie poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex i Asiu gratuluję przejścia połówkowego :) Ja już po pracy, już miałam dzwonić do Ani by pytać co jest grane ale doczytałam, że jutro wychodzi i że Asia do Niej pisała. Mam nadzieję, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale mnie dziś głowa boli :( Wypiłam już kawkę i nic nie pomogło. Wczoraj ten facet z firmy budowlanej napisał do mnie sms-a, że jest za granicą i skontaktuje się ze mną ok wtorku jak wróci. Ciekawe czy dotrzyma słowa bo już mu jakoś nie wierzę ! Dziś u mnie będzie gładź robiona w kuchni, potem przedpokój. Oj, chce już być po remoncie... Moja mała coś od wczoraj mało się rusza, dziś na razie nic i znów zmartwienie :( Jakoś tak dzień zaczął mi się nieciekawie :( Wczoraj kuzynowi męża urodziły się bliźnięta: chłopczyk i dziewczynka. Starali się ok 5 lat i teraz mają podwójne szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Mąż zaskoczony,o 23 poł rodzinki obdzwonił zeby im powiedziec ze bedzie miał synka;) Susi tak to jest z tymi naszymi firmami niestety najlepiej zaliczki brać a nic nie robić,ma facet tupet.Powiedz mu swoje jak skończy robote... Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło po remoncie sobie usiądziesz i powiesz jak tu ładnie:) Ja tez nie kiedy sie martwie jak dzidzi się nie rusza,zjedz batonika:)i połóż się spokojnie poleż a napewno poczujesz kopniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula gratulacje syneczka, jaki on juz jest duzy chlopak no i maz taki dumny Fajnie :) Alex bardzo sie ciesze ze u Ciebie tez wszystko ok. Wspaniale :) Mam nadzieje ze Ania czuje sie juz lepiej. Ja zawsze marzylam skrycie aby miec blizniaki :) wiele osob mowi ze zwariowalam, ale ja czuje ze dalabym rade :) moze jeszcze kiedys mnie spotka to szczescie. Ja dzis jade na zakupy, mam okropna pogode ale moj M zostawil mi autko wiec pojade wybrac wozek i kupic kilka rzeczy.Mnie tez czeka remont, ale na szczescie moj M to zlota roczka bedzie robil sam i napewno szybko pojdzie. Milego dnia Kochane ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula gratuluję syneczka :) To będziemy miały parki :) Ja też czułam, że będę miała teraz córeczkę. Być może coś w tym jest, że w większości mamy to wiedzą.Mój mąż też tak obstawiał i nawet dla synka nie chciał imienia wymyślać bo mówił, że teraz córkę robił :) Zjadłam pączka i czekam aż księżniczka zechce się ruszyć :) Marta mój mąż też prawie wszystko robi sam. Jednak tą ścianę musi zburzyć osoba z uprawnieniami bo jest ona nośna i musiałam mieć zgodę inspektora nadzoru budowlanego. No i przekonałam męża żeby gładzie zrobił nam sąsiad, który się tym zajmuje bo czas ucieka a końca remontu nie widać. A do remontu generalnego jest całe mieszkanie. M wymienił już instalację elektryczną, robi wodną, WC i Łazienka od podstaw, kuchnia i 2 pokoje bo syna jest już skończony. Także 64 m mieszkania w remoncie. Jest co robić a M nie może dostać urlopu. Jest nadzieja, że w przyszłym tygodniu wykorzysta zaległy to trochę ruszy. Wczoraj mi wbudował lodówkę taką 2-drzwiową w ścianę i wygląda to super :) Anulka odezwij się jak wrócisz do normalnego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja po wizycie łozysko sie nie odkleja, powinno być dobrze, ale prawdopodobnie będe musiała leżeć do końca ciąży.... To prawdopodobnie dziewczynka :) Pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..........WIEK ..TERMIN...PŁEĆ...MIASTO..........IMIĘ kate1238.........25....03.07....CH....małopolskie....... Igor alex81.............30....08.07.... D.....ok. Gliwic........Nina agata_85.........26....10.07....CH... Rybnik............Michał XanulaX...........27....12.07....???.....Szczecin......We cia/Boguś monada2003......30....13.07....D.....łódzkie........... .. susi1978...........33....14.07....D.....Ruda Śląska.....Lenka Ukryteznaczenie..26...16.07....D.....Nowa Ruda....jak się urodzi kasia_k26.........27....16.07...........śląskie........ ...... Asiula2323........24....17.07....CH......Ch*jnice........ .. marta8322........27....17.07....Dz.......Leszno.......... .... . andzelinka09.....20....22.07....CH....Ropczyce\Rzeszów.. Alanek mak82.............28....22.07...........wielkopols ka..... ... marcelina13......29....22.07.....Dz......śląskie......... ...... katiaa85..........25....24.07...........Wielkopolska..... .. Lipiec2010........25...26.07....CH.....mazowieckie...... ebudka............31....26.07...CH..Mazowieckie/Wlkp.. babababum.......21....27.07............Omagh............. . monisia8002......31....06.08...Ch........Stockholm....Oli vier Eliose..............22....31.07...CH.....Katowice........ Wojtuś 1991-szczęśliwa..20....1.08.............Szczecin....... . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka gratuluje:) mniejmy nadzieje że łozysko będzie ładnie doklejone i bedziesz mogła chodzic:) Moje juz tez jest na miejscu a jeszcze niedawno było przy ujściu a potem brzeżnie przodujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka gratulacje :) Dobrze że z łozyskiem ok. Dbaj o siebie i dużo odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka gratuluję córeczki :) Ja zbieram się do lekarza, jestem ciekawa jak tam mój mały już wygląda i czy wszystko w porządku, obudził mnie w nocy i dał taki popis że godzinę nie spałam:) Ciekawe co lekarz powie na moje wyniki moczu, aż się boję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Marcelinko gratuluję :) Mam nadzieję, że nie będzie tak źle i że będziesz mogła sobie chodzić, że łożysko się doklei. My po połówkowym. Mały waży niecałe 400 gram - jak na 20 tydzień to od (jak przypomniałam sobie ile Ninka waży to się przeraziłam ale Ninka 3 tygodnie starsza od Wojtka). Przede wszystkim potwierdzenie że będzie synek :) Generalnie wszystko dobrze tylko Wojtuś będzie miał chore nerki... Po mamie :( Ma już duże zastoje w nerkach i bardzo się boję. Ale pocieszam się że to "tylko" nerki a nie naprawdę coś o wiele poważniejszego co mogłoby spowodować np. o wiele większe spustoszenia u Maluszka. To tyle. Wieczorkiem postaram się wysłać na e-maila parę zdjęć, najpóźniej jutro. Pozdrawiam P.S. Aniu odezwij się jak tylko wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose może u Wojtusia te nereczki jeszcze się oczyszczą.....Trzymaj się dzielnie i uściskaj małego od cioci Susi :) Jak byłam rok temu w szpitalu to była dziewczyna w ciąży, której synek miał dużo gorzej bo nerka była opuchnięta i musiała być odbarczana jeszcze w ciąży. Także zastój to jeszcze nic poważnego :) Będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstępnie przejrzałam imiona dla chłopców i wybrałam natępujące: -Jakub -Kacper -Kamil -Ksawery -Radek -Fabian Gracjan Co myślicie??? moze jakieś propozycje???może coś mi wpadnie w ucho:)bo naprwde nie mamy pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×