Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Asiula Kuba i Kacper są ładne, ale straaasznie oklepane. Zawołasz dziecko, a tu się pięć innych odwróci. Kamil -sama bym dała jak by chłopak był :) Radek-super Ksawery, Fabian, Gracjan - jak dla mnie zbyt egzotyczne ;) Ja dla chłopca miałam właśnie Kamil albo Sylwester :D Eliose Wojtuś ma połowę po swoim tacie na pewno, więc może nie będzie tak źle. Żeby tylko wszystko inne było zdrowe :) Ania wracajjjj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak Ania wyszła to chyba wszystko w porządku, całe szczęscie. Eliose Wojtuś nie jest taki mały! Ninka 2 tygodnie temu ważyła 437g! teraz strasznie przybierają, widzisz Nina ok 100g na tydzień. co do nerek, na pewno jest to coś co może niepokoić, ale na pewno wszystko będzie dobrze:) Asiula a mnie sie Gracjan podoba jeszcze Dorian i Szymon:) Agata jak po lekarzu? Marcelinka, gratuluję drugiej córci:) leż i odpoczywaj, jeszcze troszkę i będziesz tęsknić za snem i łóżkiem:) Ja jak Wam pisałam leżałam z OSkarem od 16tc, a jak się urodził to w nocy budził się co 1.5godz! zanim zasnęłam to trochę snu i znów pobudka, masakra.. aż w końcu wprowadziłam mu butlę na noc ( za radą lekarza) i było o niebo lepiej, a na serio pokarmu miałam duzo, ale że on urodził się duży, miał też większe potrzeby, a terz taka chudzinka z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie. Muszę zrobić posiew moczu, dostałam furaginum, później się okaże co z tyn fantem zrobić, ale na basen mogę chodzić:)Nie mam żadnego zapalenia i śluz też ok, macica trzy palce powyżej pępka:) Maluszek waży już 640g i usadowił się po prawej stronie pod żebrami i dlatego mnie bolą. Dzisiaj za bardzo nie chciał się pokazać, zasłaniał się rączkami, ale za to z profilu mam :) wrzucę zaraz na pocztę. Na wadze masakra +3kg w ciągu miesiąca ( masakra), teraz nic mi nie zostało jak tylko się pilnować wrrrrr Jak dobrze wiedzieć że Ania już wyszła ze szpitala, ciekawe czy wszystko w porządku z jej nerkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki moje kochane!!!! :) Tęskniłam za Wami strasznie!!!! ❤️ ❤️ A przede wszystkim DZIĘKUJĘ ŻE O MNIE MYŚLAŁYŚCIE !!!! BARDZO BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!! :***** Asiu, dziękuję, za smsy!!! Zaraz wszystko Wam napiszę, musiałam się przywitać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzewczynki,ale dzisiaj jestem zmeczona!!!! Do poludnia w pracy , potem pojechalam do szefowej i dopiero dotarlam do domku..... Dobrze ,ze mezulek mnie odebral bo chyba bym nie dojechala heheee.. U nas dzisiaj minus 10 i kurcze znowu jak cebula trzeba bylo sie ubrac.... A maluch coraz bardziej szaleje i kreci sie jak tylko jade do pracy heheee... a najbardziej nie lubi wody z cytryna bo dopiero daje mi popalic..... !!!!! hiihiii.... Dzisiaj kupial ciuszki z internetu od kobietki ,ktora miala do sprzedania wyprawke od 0 do 2 mies. i sie skusilam bo takie ladne rzeczy na zdjeciu i za grosze doslowlnie!!! i mezulek dzisiaj odebral i kurcze jestem w szoku, tak wszystko zadbane i tyle wszystkiego ,ze sie nie spodziewalam.... Jednym slowem zakup udany... A wy jakie macie zdanie o uzywanych ciuszkach bo ja powiem ,ze pierwszy raz sie skusilam tutaj ???? na taki zakup??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi nie daj się, postrasz faceta trochę!!! Co on sobie myśli w ogóle??!! Marcelinka, trzymam kciuki, to sobie poleżymy ;) Eliose, będzie dobrze, ja tam w to wierzę!!! Musi! Wagę ma dobrą, ja jak robiłam USG pod koniec 20 t.c to waga była 388g. Aga, oby Ci to Furaginum pomogło. Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. No więc zgłosiłam sie na izbę przyjęć ginekologiczną, siedziałam 1 godzinę pod gabinetem i łzy mi leciały z bólu... W końcu zjawiła się Pani doktor zbadała mnie i stwierdziła wstępnie kolkę nerkową. Poszłam na oddział na salę (4 dziewczyny), dostałam pojemniczki na mocz i wyrko:) Oczywiście nie spałam całą noc z nerwów, a poza tym jednej dziewczynie o północy podłączyli KTG na godzinę, druga po dwóch godzinach dostała jakieś leki, więc znów wlazła położna, a trzecia rzygała, bo najadła się tabletek przeciwbólowych, bo ją ząb bolał.:D A dzisiaj znów wszystkie nie spałyśmy, bo przyszła nowa dziewczyna i tak chrapała, że nie szło usnąć :D Tak ogólnie to dostawałam tylko no-spę 3x dziennie i ciągle przynosili mi pojemniczki do sikania, zrobili mi USG z Groszkiem wszystko OK, w poniedziałek ważył 600g. USG nerek mi nie zrobili, bo nie ma w szpitalu sprzętu i mam zrobić w przychodni. No, ale nie było tak do końca kolorowo, przed samym wyjściem poszłam na badanie ginekologiczne (na ławeczce siedzieli studenci i patrzyli prosto na moje krocze) i okazało się, że skraca mi się szyjka i że chcą mnie zatrzymać, poprosiłam ją żeby mnie puściła do domu i cudem się zgodziła. Dostałam dopochwowo Luteinę 2x dziennie i mam leżeć. Ale najdziwniejsze jest to, że miałam przy przyjęciu badanie i szyjka była OK, a później na USG też mi badała szyjkę i też było wszystko OK, a po 2 dniach nagle się skróciła? a cały czas praktycznie leżałam w łóżku. Wyniki moczu też mam nie za ciekawe, co wynik to co innego. Tak poza tym to powiedziała mi lekarka, że albo mam piasek, albo jakiś kamyk i stąd ten ból. A poza tym to mam takiego doła po tych trzech dniach leżenia z tymi dziewczynami, że masakra. Jak będziecie chciały to Wam napisze dlaczego... Aga, jak ja Ci zazdroszczę, że czujesz dzidzię pod żebrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak przeczucie też mnie nie myliło i jest Dziewczynka:) Czyli Groszek stał się Weroniką :) NICK ..........WIEK ..TERMIN...PŁEĆ...MIASTO..........IMIĘ kate1238.........25....03.07....CH....małopolskie....... Igor alex81.............30....08.07.... D.....ok. Gliwic........Nina agata_85.........26....10.07....CH... Rybnik............Michał XanulaX...........27....12.07....Dz.....Szczecin......Weronika monada2003......30....13.07....D.....łódzkie........... .. susi1978...........33....14.07....D.....Ruda Śląska.....Lenka Ukryteznaczenie..26...16.07....D.....Nowa Ruda....jak się urodzi kasia_k26.........27....16.07...........śląskie........ ...... Asiula2323........24....17.07....CH......Ch*jnice........ .. marta8322........27....17.07....Dz.......Leszno.......... .... . andzelinka09.....20....22.07....CH....Ropczyce\Rzeszów.. Alanek mak82.............28....22.07...........wielkopols ka..... ... marcelina13......29....21.07...........śląskie......... ...... katiaa85..........25....24.07...........Wielkopolska..... .. Lipiec2010........25...26.07....CH.....mazowieckie...... ebudka............31....26.07...CH..Mazowieckie/Wlkp.. babababum.......21....27.07............Omagh............. . monisia8002......31....06.08...Ch........Stockholm....Oli vier Eliose..............22....31.07...CH.....Katowice........ Wojtuś 1991-szczęśliwa..20....1.08.............Szczecin....... . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiem co szpital potrafi zrobić z psychiką,jak ja leżałam w 6 tyg to ordynator mi powiedział,że poronie albo mi ciąża obumrze...a pacjentki były traktowane jak bydło...na zabieg łyżeczkowania jedna po drugiej i zrzucane na łozko,ech szkoda słow:( ja miałam podobny ból,straszne to było...także naprawde współczuje...ale mam nadzieje ze piasek się już wypłukał,tylko skąd ta krew w moczu za każdym razem?! ja tez zazywam luteinke od wczoraj mam zmienioną dawke z 3x1,na 2x1...:)takze jakiś postęp. no to aniu raz jeszcze gratuluje córuni:)super ze pokazała co tam ukrywa:) Monisia ja jestem jak najbardziej na tak za rzeczami używanymi,szczerze mowac przerazaja mnie ceny "nówek":)ciesze sie ze udało Ci sie trafić tak ładniuchne ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja muszę powiedzieć, że jeśli chodzi, o opiekę to naprawdę nie można narzekać. Fakt, faktem, że każdy mówi co innego, ale to w szpitalu już chyba norma. Bardziej mi chodzi o to co przeżywają te dziewczyny.. jedna z nich załapała jakiegoś wirusa i odbiło się to na małej, ma w brzuszku wodę w jamie otrzewnowej, wczoraj była na zabiegu żeby jej ją ściągnąć, a poza tym wytrąca jej się z krwi białko i musieli dzidziusiowi podać krew przez łożysko. A druga dziewczyna leżała z bliźniakami, z tego jedno zmarło, a drugie jest chore i nie wiadomo co z nim będzie... I się zastanawiasz czy masz im mówić, że Twoje dziecko jest zdrowe... Mam nadzieję, że w końcu będzie dobrze z Twoimi nerkami, też się tak właśnie zastanawiam skąd ta krew?? A ja jeszcze raz gratuluję SYNUSIA :) Mi to się strasznie podoba imię Tymoteusz, Gracjan, Michał:) Mam nadzieję, że będzie OK po tej luteinie.ja mam rozpisaną 2x2 Nie wiem może to te bóle tak powodowały te skracanie szyjki i twardnienie brzucha. No a poza tym mam ostatnio sporo stresu i nerwów.. babababum mam nadzieję, że to co Cię trapi, pozytywnie się rozwiąże i nie będziesz się smucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja myślę, że takie zakupy baaardzo się opłacają, zwłaszcza jak ciuszki są po jednym dzieciaczku. naprawdę warto.na pewno są prane w dpowiednim proszku itp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w 1 ciąży zastój w nerkach, brałam tabletki urosept i minęło po kilku dniach. Asiula mnie się dla chłopca podobają imiona: Ksawery, Michał, Tymoteusz, Miłosz,Wojtek :) Xanula ja się właśnie w zeszłym roku jak leżałam z martwą ciążą w szpitalu naoglądałam strasznych rzeczy. Nawet nie wiedziałam, że dzieci w brzuszku mogą być aż tak chore :( Szczerze mówiąc to się odbiło na mojej psychice i pewnie dlatego teraz jestem taka przewrażliwiona. Teraz kolejne USG czeka mnie dopiero w 32 tc ale wiem, że nie wytrzymam nerwowo do tego czasu. Dlatego poproszę mojego lekarza żeby mi zrobił dodatkowe wcześniej. Dziewczyny ja też jestem za ciuszkami z ciucholandu. Można kupić prawie nowe bądź nowe ubranka za nieduże pieniądze. Ja dla Lenki mam właśnie dużo rzeczy z ciucholandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja wolę być jak najdłużej w domu, nawet jeśli miałabym wrócić do szpitala to na jak najkrócej, ale mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie. Ja tam też latałam po ciuchlandach, nie raz takie ładne rzeczy można znaleźć, że szok:D Ja ostatnio wpadłam do ciuchlandu i widziałam taki wkład do wózka z falbankami, można było do środka włożyć kocyk, ze śliskiego materiału, widziałam też ochraniacze do łóżeczka. Ja ostatnio kupiłam taki śpiworek na ramiączkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak dobrze Cię widziec:) tak jak Ci kiedyś pisałam, każdy ból może powodowac skurcze a to skracanie szyjki, więc może dlatego się skróciła. bierzesz też magnez? Gratuluje Córci Kobietki, ludzie mówią, że ciąża to nie choroba, tylko dlaczego ja biorę 9 tabletek dziennie i 4 dopochwowo???? ładnie rosną te wasze dzieciaki, więc teraz widzę że Niny 630g to norma, ale i dobrze, bo drugiego kolosa bym nie zniosła:) miłego dnia, u nas zimno i leje:( a mój Oskarek ma dzisiaj urodzinki, 3 lata zleciały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi No to mamy dzielnych i wspanialych mezow w domu :) Marcelina gratuluje coreczki, dobrze ze jest wszystko oki Czesc Dziewczyny, Asiula bardzo ladne imiona wybralas, mnie najbardziej podoba sie Fabian, Kacper i Jakub. Ale zakochana jestem w imieniach Szymon Tobiasz Wojtek Bartek Tomek i Franek :) Ania gratuluje rowniez coreczki, i jak dobrze ze juz jestes z nami i odpoczywaj teraz i dbaj o siebie. A co do ciuszkow to tez widzialam wyprawki na alegro uzywane i to jest super pomysl i oszczednosc wielka, bylam wczoraj na miescie i widzialam ceny Masakra ! Wszystkiego najlepszego dla Oskarka :) Buziaki i spelnienia wszystkich marzen :) Pozdrawiam Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex wszystkiego Naj dla Oskarka, żeby wyrósł na zdrowego, silnego i szczęśliwego człowieka :) Mam pytanie, Wy najpierw skanujecie zdjęcia z USG i potem wrzucacie na skrzynkę? Nie mam w domu skanera i musiałabym męża poprosić żeby mi w pracy zeskanował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny alex sto latek dla Oskarka:Powrzucaj nam pare fotek na poczte,chcemy zobaczyć SOLENIZANTA:) Marta mi tez sie podoba imie Bartek:)ale to moja pierwsza miłość miała tak na imie,i jak mój Olo słyszy imie Bartek zaraz go trzęsie:) Susi ja skanuje fotkie z USG,dlatego skaner jest niezbedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak dobrze że już jesteś w domku, dużo odpoczywaj i będzie wszystko dobrze:) Gratuluję córeczki:) Alex wszystkiego dobrego dla Oskarka:) Eliose śliczny nosek ma Wasz Wojtuś:) Ja wczoraj dostałam zdjęcia na pendrivie więc łatwo mi było je wrzucić:) Co do ciucholandów to jeszcze żadnego nie odwiedziłam, ale po tak dobrych opiniach sama z ciekawości się wybiorę, może nawet coś taniego dla siebie znajdę, bo ciążowe ubrania są takie drogie... Dzisiaj męczy mnie straszny leń, jestem zmęczona i najchętniej nic bym nie robiła, pogoda się popsuła a było już tak ładnie... Asiula z imion które wybrałaś najbardziej podoba mi się Kacper:) Mi zaś podobają się Michał (mój Bąbel:) ) i Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mamuski ;-* Aniu jak dobrze, że już jesteś z nami :-* Wypoczywaj teraz Kochana! ;-)) a ze mną to jakoś to będzie :-) alex - Wszystkiego naj, naj, najlepszego dla Oskarka :-) właśnie wrzuć jakieś fotki małego ;-) Asiula - ładne imiona wybrałaś, ale teraz problem na które się zdecydować hihi :-) my jeszcze nie wiemy czy chłopiec czy dziewczynka, ale jak będzie synuś damy Gabriel, a podoba mi się jeszcze Aleksander :-) agatko i eliose - zdjecia waszych synków REWELACYJNE tak ładne wszystko widać ;-) Monia - co do ciuszków używanych to są jak najbardziej OK :-) w lumpeksach jest tyle świetnych rzeczy, że czasem lepiej tam kupić i zaoszczędzić tym bardziej, że nówki są tak drogie że hoho :P U mnie dziś wielkie święto Irlandzkie - Dzień Św. Patryka także na mieście masa parad szkoda tylko, że pogoda nie dopisała.. z rana było słoneczko, a teraz jakieś chmury wyszły :-/ ale i tak trzeba się przejść i zobaczyć :-)) Miłego dnia Wam życzę Kochane! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że znów jestem z Wami:) Nie wiem jak ten szpital działa na człowieka, ale znów od rana dokucza mi ta nera, dobrze że w poniedziałek do lekarza. Alex biorę magnez, ale muszę się rozejrzeć za jakimś innym. heh, mi też zawsze z rana się nazbiera tych tabletek:) Wszystkiego najlepszego dla OSKARKA :) niech zdrowo rośnie i będzie szczęśliwym dzieciaczkiem:) 👄 U mnie też pogoda beznadziejna:/ Ja robiłam fotki USG aparatem:) Eliose, co tam słychać?? Jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wysyłam zaraz na naszą pocztę zdjęcia Lenki ale w excelu. Są 4 zakładki i w każdej 1 zdjęcie. Robiłam Prt screena z filmu DVD także dziwna forma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex prześlij jakieś zdjęcie Oskarka :) Ja wrzuciłam na pocztę zdjęcie mojego Oskarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum, mam nadzieję............. wysłałam Wam fotki :) jedno chyba będzie odwrócone:/ Zaraz też wejdę obejrzeć Wasze:) muszę nadrobić zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ale fajny brzusio :) Mój już dużo większy ale też się ostatnio objadam, jakoś nie mogę się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum życzę Ci aby wszystkie twoje troski zniknęły albo przynajmniej zmniejszyły się :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi Oskarek to prawdziwy przystojniak:) Lenka coraz bardziej do niego podobna:) Będzie śliczną dziewczynką:) Aniu śliczny masz brzuszek:) mój już troszkę większy i tak jak u Susi to wina objadania się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki!!!!! Witaj Aniu!!!!!!! Trzymaj sie cieplutko i odpoczywaj duzo i mysl o samych pozytywach a dzidzia bedzie wesolutka i spokojniutka!!!!!! Gratuluje dziewczynki!!!!!!!!!!....................... ALEX ,ale masz synusia babowego no nie moge jaki lansik.. cud, miod i malinki.......!!!!!!!! Wszystikiego dobrego dla Niego i Spelniania Marzen!!!!!!!!!!!!!!! ........................ Tak naprawde to kolezanka mnie namowila zebym zerkla na nasza szwedzka stronke blocket gdzie ludzie sie pozbywaja rzeczy i mozna wybrac dzielnice i wszystko,Tak wiec zrobilam i kliklam na sam central stockholmu i bylam w szoku ,dla porownania wam powiem ,ze jedne boddy kosztuja 100 kr najmniej i reszta ponad.... czyli liczac nawet ze kupisz naprawde malutko ciuszkow to musisz liczyc 40 zl od rzeczy.. A ja za doslownie 16 par spodenek, 15 par bodziakow, 6 pajacykow, 4 bluzy, dresik, dziny, czapeczki i pelno skarpetek zaplacilam tylko 400 kr, czyli w sklepie bym kupila tylko 4 rzeczy i bez rewelacji.. No nie moglam sie nacieszyc i ciagle je ogladam i przekladam heheee.... Wlasnie po ciucholandach jeszcze nie chodzilam ,ale chyba zaczne bo napewno cos idzie poszukac ciekawego... Wiadomo ,ze to pierwsze dziecko i wszystko by sie chcialo piekne i nowe,ale nie rpzesadzajmy te pierwsze 3 miechy to raz dwa i trzeba bedzie do pudla chowac heheee...... Ahaaaa czy ktoras z Was chodzi na basen?? Bo jutro chce kupic karnet na caly miesiac i dzisiaj zadzownilam do poloznej i powiedziala ,ze jak najbardziej!!! Ale czy nie nie nabawie niczego hmmmmm??? Sama nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki!!!!! Witaj Aniu!!!!!!! Trzymaj sie cieplutko i odpoczywaj duzo i mysl o samych pozytywach a dzidzia bedzie wesolutka i spokojniutka!!!!!! Gratuluje dziewczynki!!!!!!!!!!....................... ALEX ,ale masz synusia babowego no nie moge jaki lansik.. cud, miod i malinki.......!!!!!!!! Wszystikiego dobrego dla Niego i Spelniania Marzen!!!!!!!!!!!!!!! ........................ Tak naprawde to kolezanka mnie namowila zebym zerkla na nasza szwedzka stronke blocket gdzie ludzie sie pozbywaja rzeczy i mozna wybrac dzielnice i wszystko,Tak wiec zrobilam i kliklam na sam central stockholmu i bylam w szoku ,dla porownania wam powiem ,ze jedne boddy kosztuja 100 kr najmniej i reszta ponad.... czyli liczac nawet ze kupisz naprawde malutko ciuszkow to musisz liczyc 40 zl od rzeczy.. A ja za doslownie 16 par spodenek, 15 par bodziakow, 6 pajacykow, 4 bluzy, dresik, dziny, czapeczki i pelno skarpetek zaplacilam tylko 400 kr, czyli w sklepie bym kupila tylko 4 rzeczy i bez rewelacji.. No nie moglam sie nacieszyc i ciagle je ogladam i przekladam heheee.... Wlasnie po ciucholandach jeszcze nie chodzilam ,ale chyba zaczne bo napewno cos idzie poszukac ciekawego... Wiadomo ,ze to pierwsze dziecko i wszystko by sie chcialo piekne i nowe,ale nie rpzesadzajmy te pierwsze 3 miechy to raz dwa i trzeba bedzie do pudla chowac heheee...... Ahaaaa czy ktoras z Was chodzi na basen?? Bo jutro chce kupic karnet na caly miesiac i dzisiaj zadzownilam do poloznej i powiedziala ,ze jak najbardziej!!! Ale czy nie nie nabawie niczego hmmmmm??? Sama nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ok, wrzuce, jutro mamy imprezkę urodzinowa, to będzie okazja zrobić jakieś fajne:) od wczoraj strasznie twardnieje mi brzuch, jest to bezbolesne, ale mnie denerwuje. chyba zaczynaja się te skurcze przepowiadające. ja na serio wcale nie jestem mądrzejsza w tej drugiej ciąży ehh w imieniu swoim i Oskarka baaardzo Wam dziekuje za zyczenia, wszystkie mu czytałam i się cieszył, że napisały do niego ciocie z internetu:) Susi, ja robię zdjęcie np usg telefonem i potem zrzucam sobie na laptopa, skanera nie mam. babababum, mmm na samą myśl o Św Patryka pomyslałam o piwie, ale bym sie napiła hihihihihihi aha i ja oczywiście też kupuje wiele ubranek używanych! lecę z Oskarem na lody do kawiarni, miłego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym z Was wysłałam zaproszenie na NK:) Ebudka, monada, 1991, kate a Wy co tak milczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×